Čtenářky píší: Vyber listopadové téma Zatím bez hodnocení.

Před dvěma (už skoro třemi) měsíci, tu byl nový typ článku, který jsem nazvala Čtenářky píší a spočívá v tom, že se dohodneme nebo já určím jedno téma, na které mi budete moci posílat svoje články, rady nebo názory. Opět tedy přicházím s novými tématy, které si budete moci vybrat v anketě a hlasovat pro ně.

1. téma: Jak se učit?

Téma, které je podle názvu naprosto jasné. Vybrala jsem ho hlavně proto, že před pár týdny začala škola, už se píší písemky a ráda bych si přečetla vaše rady a doporučení, jak se třeba učíte vy a co vám při učení pomáhá. Článek můžete pojmout buď přímo zaměřený na sebe „Jak se učím já“, nebo obecné rady – záleží jen na Vás.


2. téma: Vánoční nakupování

Další jasně vymezený článek, který se určitě bude hodit. Pomalu se blíží Vánoce a i když je teprve konec října, téma jsem zařadila, protože vaše články budu uveřejňovat v polovině (nebo ke konci) listopadu, kdy už často začíná panikaření „Nemám žádné dárky“ a „Co mám koupit“? V článku se můžete rozepsat o čem je libo na téma Vánoční dárky – jaké máte v plánu nakupovat vy, co se podle vás hodí členům rodiny, příteli, kde dárky nakupujete, kdy je nakupujete, kolik peněz Vás dárečky stojí – opět záleží jen na autorce, jak článek pojme.

Mezi těmito dvěma tématy se můžete rozhodnout a hlasovat pod článkem pro to, které se Vám více líbí. Anketu ukončím 1. listopadu (úterý) a informuju Vás, jak to dopadlo, kam články poslat a zopakuji pravidla.


[poll id=“14″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

15 komentářů

 1. Super. Strašně jsem se na to těšila a teď se těšim ještě víc :D

 2. ani jedno, vsude vidim clanky o tom jak se ucitu, vanocni darky jsou lepsi ale je to invidualni , me by se libil clanek s inspiraci podzimni mody :), nejakych botek, kabatku apod.:) nejaky podzimni LOOK !

 3. Dej tu více fotonávodů..ty mám nejradši ;))

  • Vím:) Ale mám teď spoustu práce se školou a s upravováním nového webu, takže mi nezbývá čas, domů se vracím pozdě, učení apod. Ale už mám nějaké připravené, takže se tu zanedlouho objeví, buď tady nebo na nové stránce:)

 4. No já bych byla ráda kdyby jsi napsala o nakupování i o učení oboje se hodí;)

  • Nebudu to psát já, ale po vybraní tématu, kdo bude chtít – slečny mi budou posílat témata (proto „čtenářky píší“) a o učení už tu článek je:)

 5. To je těžké. Nevěděla jsem co mám dát.
  Ale nakonec jsem hlasovala pro vánoční nakupování

 6. Já sem hlasovala pro „jak se učit“ protože to by mě fakt zajímalo :d moc mi to nejde, zrovna jsem dostala 5ku z němčiny a to sem se na to docela učila. Ale jak to tak zatím vypadá, zvítězí vánoční nakupování. Kdyžbych nepotřebovala vědět, jak se učit, taky bych hlasovala pro vánoce :D

 7. vánoční nakupování by mě zajímalo víc :D

 8. Jéé, já už jsem na téma „Jak se učit“ psala:) :
  http://hogreta.blog.cz/1110/jak-se-ucit-efektivne
  Ale vypadá to, že vyhraje nakupování. Z druhého tématu bych měla větší radost, ale i to je pěkné téma:)

  • Píšeš pozdě – anketa už byla ukončena a teď už jen vybírám poslané texty na vánoční nakupování. Po víkendu by se to tu mělo objevit:)

  • Tak to je škoda, já tvé stránky totiž objevila teprve včera – a tak se ještě moc neorientuju:). Skočila mi reklama na tento článek, tak jsem reagovala a nedávala jsem pozor na datum vydání.
   Ale líbí se mi tady, rozhodně budu další stálá čtenářka:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist