Dostaň se do formy díky chůzi s Leslie Sansone!

Dostaň se do formy díky chůzi s Leslie Sansone!
Ohodnoťte můj článek

Doby, kdy jsi trávila hodiny týdně na tréninku sportovní gymnastiky nebo plavání jsou tatam, a snížení pohybové aktivity se pomalu ale jistě začíná na postavě projevovat. Navíc, z holky se stává žena, hormony řádí, a i to se odráží na zvětšujících se bocích, stehnech, atd. Povědomé? Většina z nás se tomuto vývoji jednoduše nevyhne :) A proto je na čase přemýšlet nad tím, jak své postavě co možná nejlépe pomoci k našemu vysněnému ideálu. Dobrým pomocníkem, takovou kamarádkou do nepohody, nám při dosažení cíle může být i Leslie Sansone a její programy „Walk at home“.

DSC_0031

Ano, můžete si říkat, že už přeci známe Jillian, už známe Shauna T., v čem by nás Měla Leslie Sansone ohromit? Odpověď je jednoduchá. Jak programy Shauna T., tak i cvičební programy Jillian jsou relativně dost náročné a především založeny na posilování. Člověk, kterému například poskoky nevyhovují, nebo je ze zdravotního důvodu provádět nemůže, se musí takovým druhům cvičení vyhnout. A nyní nastupuje Leslie Sansone. V rámci cvičení s ní totiž žádné skákání nehrozí.


Cvičební program „Walk at home“ je založen na člověku nejpřirozenějších pohybech – chůzi a běhu. Na výběr je programů hned několik, zpravidla rozdělených podle vzdálenosti – 1 míle (cca 1,6 km), 3 míle (4,8 km) a 5 mílí (8 km). Pokud byste postupem času dospěly k názoru, že by to chtělo nějakou inovaci, nepřijdete zkrátka. Leslie má i videa, která jsou doplněna o prvky posilování, zaměřené zpravidla na ruce, kde využíváte navíc činky, nebo například cvičící gumu.

A že si myslíte, že chůzí se nedá zhubnout, že toto cvičení k ničemu není? Mýlíte se. V první řadě je již dokázáno, že chůzí cca 10 km lidé mohou při vhodném jídelníčku zhubnout. Navíc, co je pro nás podstatnější, je především zpevnění postavy – stačí si představit ta vypracovaná stehna a zadek. A věřím, že už jen to bude pro každou z nás zaručenou motivací.


Nenechte se dlouho přemlouvat, oprašte své sportovní oblečení, a pokud chcete udělat něco pro sebe, vrhněte se na „Walk at home“ s Leslie. Nejen, že budete mít krásně zpevněnou postavu, ale navíc, její optimismus, který dýchá z každého videa, vás bude nutit pouštět si její programy za účelem cvičení každý den.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist