Jaké kalhoty se budou nosit v roce 2018? 4.67/5 (3)

Jaké kalhoty se budou nosit v roce 2018?Nový rok je tady a s ním i nové trendy. Na podzim 2017 se nosily hlavně barevné kalhoty v retro stylu. Moderní byly puky a velké nažehlené překlady. Součástí šatníku byly i barevné džíny a kalhoty ve skinny provedení. Na své si přišly fanynky širokých kalhot, které volně splývají od boků dolů.

A co se bude nosit tento rok?

Troufneme si na malou předpověď… Už teď je totiž jisté, že do módy se opět vrací retro doplňky, kostkované vzory a pruhy všech šířek a barev vedoucí všemi směry.

Dlouhé široké kalhoty

Na podzim se nosily hlavně dlouhé splývavé kalhoty s extra širokými nohavicemi. A tento trend bude i letos. Nosit se jen tak nepřestanou. Jsou extra pohodlné, vypadají hezky a mohou je nosit ženy s jakoukoliv postavou. Jeden kus by neměl chybět v žádném šatníku moderní ženy.


Pruhy a zase pruhy

Moderní byly před dvaceti lety a budou moderní zase. Mola na módních přehlídkách se prohýbají pod pruhovanými modely návrhářů zvučných jmen. Jak bývá zvykem ve společnosti, módní trendy z mola se postupně přenášejí do běžného života. Výhodou kalhot s pruhy je bezesporu jejich schopnost opticky zeštíhlit partie, které to potřebují. A proto se pruhům letos rozhodně nevyhýbejte. Budou rozhodně frčet!

Splývavý satén

*Podle návrhářky Simon Rocha budou letos moderní jemné a ženské křivky podpořené splývavým a lesklým saténem. Neboť právě satén je symbolem luxusu, smyslnosti a ženskosti. Saténové lesklé kalhoty můžete doplnit vhodně zvolenou košilkou a saténovým sakem. Barvičky, které budou frčet, jsou v pleťových a perleťových odstínech.

Push-up kalhoty

Pokud máte ve skříni nějaké jeans, rozhodně je na charitu nedávejte. Budou se vám ještě hodit. Jeans jsou totiž moderní stále a jejich obliba snad nikdy neklesne. Naopak jsou na vzestupu moderní push-up jeans, které dokonale vytvarují zadek díky patentované technologii WR.UP.


Pěkný zadeček, nemyslíte?

Pěkný zadeček, nemyslíte?

Tuto technologii využívají italské Freddy jeans a Freddy kalhoty, které se u nás staly velmi populární hlavně u uživatelek posiloven. Kalhoty a jeans jsou ušity v několika provedeních, které lichotí každé postavě. Nadzvednou a opticky zakulatí zadeček.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist