Make-up podle… Ashley Benson

Make-up podle… Ashley Benson
Ohodnoťte můj článek

Po dlouhé pauze následuje další kosmetický článek, ve kterém jsem Vás poslechla a udělala líčení na přání. Konkrétně se jedná o Ashley Benson, herečku, kterou pravděpodobně budete hrát jako Hannu Marin ze seriálu Pretty Little Liars. Co jsem koukala na fotky a videa, Ashley většinou nosí buď hodně přirozený make-up v odstínech hnědé, béžové nebo se občas objeví s černými linkami či kouřovým líčením. Vybrala jsem líčení, ve kterém jsme ji mohli vidět na předávání Teen Choice Award 2012, které se mi hrozně líbí.

Jediný rozdíl, který jsem v líčení udělala záměrně byl ten, že do vnitřního koutku oka jsem nepoužila tolik třpytivý stín jako má na fotce Ashley. Původně jsem měla v plánu použít tam pigmenty od Essence jen lehce, ale nakonec z toho nějak sešlo (dobře, nemůžu je najít! :D), takže jsem použila něco mezi béžovo – meruňkovou s troškou odlesků.


Co se týče postupu. Do vnějšího koutku horního víčka jsem aplikovala tmavě hnědý oční stín, na střed už jsem zvolila metalickou hnědou a nejblíže k vnitřnímu koutku rozjasňující žluto-hnědou. Přímo do vnitřního koutka jsem použila lehce béžovou s meruňkovými odlesky.

Na spodní víčko vedle té naší meruňkové jsem aplikovala ten samý stín co na vršek – žluto – hnědý a vedle zase tmavě hnědý. Proto Ashley má na spodní lince poměrně tmavý odstín, přidala jsem ještě černou kajalovou tužku a na horní víčko tekutou linku. K obočí jsem aplikovala bílý rozjasňující stín.

(kliknutím zvětšíš)


Pamatujete si, když jsem minulý fotonávod zjišťovala, jestli bude lepší dávat fotky takhle u sebe, nebo ke každé dávat popis? Ukázalo se, že víc vám vyhovuje mít fotky od sebe s popisem, takže jsem se rozhodla udělat to takhle… Fotonávody zůstanou stejné, tak, jak jste na to zvyklé. Jen články typu „Make-up podle…“ se změní tím, že tam budu přidávat takto ucelenou koláž (původně jsem přidávala pouze výslednou fotku).

14 komentářů

 1. Mers nechces to delat jako driv s tema fotkama bylo to lepší.. :)

 2. To je moc pěkný! Obdivuju tě, že umíš linky :) už jsem to zkoušela milionkrát a nikdy to nemám tak hezký jako ty :)

  • Děkuji! Já to zkoušela tak milionkrát krát pět, takže věř mi, že časem se to naučit doopravdy dá – zezačátku mi linky vůbec nešly a bylo to příšerné:)

 3. To je nádherný :o :)!

 4. Týjo, neskutečně nádherný!:)) a ty taky:))

 5. A co takhle vyblejsknout k tomu i celej obličej?

 6. Vendulka :)

  Ahoj :) nemohla by jsi udělat i nějaký článek o tetování, rizicích tetování, reakcí lidí na tetování atd…. :) hodně by mě to zajímalo

 7. Mers, můžu se zeptat v jakém programu nebo na jaké stránce se to dá udělat, že ty fotky shrneš do jedné? :)

 8. Ahoj Mers,
  mohla by jsi udělat make up podle Lucy Hale? Hraje Ariu v LPL :)
  Děkuji:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist