Milujeme kočky!

Milujeme kočky!
Ohodnoťte můj článek

Přiznám se ke své úchylce (první zveřejněná) a to, že jsem velká milovnice kočiček! Nikdy jsem neměla žádnou velkou lásku ke psům, ano většina z nich se mi líbí, krásná stvoření, ale kočky mi vždycky přišly plyšovější, mazlivější a vtipnější (+ jsem líná na venčení). Navíc mám ráda jejich nezávislost a když už naše Lila přijde a spí mi na bříšku, je to hrozně hezký pocit, uvědomit si, že si k Vám vytvořila takové pouto důvěry. Prostě… Miluju kočky!

Vždycky, když mám špatnou náladu mě rozesmějí videa na youtube, je tam takové kvanto vtipných videí, z nichž některá jsou samozřejmě fake, ale většina z nich mě dostane do kolen – někdy jsou vážně k neuvěření! Protože právě teď nemůžu spát, opět jsem projížděla videa a hodím Vám sem moje nejoblíbenější – až budete smutné, zkuste se na ně podívat, zaručeně vás rozesmějí! ;)

Proč nemůžou být pořád takhle malinké, hravé a roztomilé? (Má hladina mateřských hormonů po shlédnutí stoupá vzhůru)

Tak tohle je vážně What The Fuck kitty!

Ne vážně! Zkuste se tomu nezasmát!

Další nával hormonů doprovázeno slovy „Jéééééééééé“

8 komentářů

 1. Ta první fotografie je úžasná. :) Taky máme kočku, tedy kocourka Mourka.
  A první a poslední video je nejroztomilejší.

 2. Taky miluju kočky, já mám kocourka, jenže ten se ani nenechá pohladit :D Možná na hlavě, jinak ne. Možná jenom trochu, ale strašně protestuje :D Taky je strašně uřvanej :D Ty videa jsou boží :)

  • Mersmerize

   To já jsem hrozně vděčná za to, že máme tak mazlivou kočku, i když je to teda hroznej strašpytel:D (+ neumí pořádně mňoukat:))

 3. Jo a mimochodem – ještě mi hrozně krade věci :D Si někdy říkám, jestli to je vůbec kočka :D

 4. Já mám slabost nejenom pro kočky, ale spíš pro zvířátka celkově:)) Máme doma kočičku, kocoura, jezevčíka…a za vysvědčení dostanu chameleona!
  Nejvíc mě dostalo to poslední video ♥ to je hrozně krásný :)

 5. Já ty kočky tak miluju! ^^ To jsou tak úžasné stvoření! Takový ňuňatý malý chlupatý kouličky :33 :D Mě teda rozesmálo to 1., 3. a 4. video :D

 6. Videa s kočkama mám strašně ráda. Vždycky se u toho všichni nasmějeme :) Jsou to dobří komici, jak ty naše doma :) A to jich máme šest, takže komiků až až :)

 7. Social Point

  Kočky jsou úžasní!

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist