Miluji bratra své nejlepší kamarádky! 4.6/5 (5)

V zamilovanosti se nejlepší kamarádky obvykle podpoří. Co ale, když jsi zamilovaná zrovna do bratra tvé nejlepší kamarádky? Máš jí o tom říct? Jak asi bude reagovat? Pokud se zrovna nacházíš v  této situaci, sepsala jsem ti pro a proti, které ti mohou v rozhodování pomoct.

Je brácha mé nejlepší kamarádky zakázaným ovocem?

Co děláš, když se ti na chodbě ve škole nebo na ulici zalíbí nějaký kluk? Určitě o tom povíš tvé nejlepší kamarádce, nebo ne? Ta ti ho buď pochválí nebo zkritizuje. Pokud ses ale zakoukala do jejího bráchy, jen tak říct jí to nemůžeš. Tady se totiž pohybuješ na tenkém ledě. Proto si moc dobře rozmysli, jestli ti ten kluk za to stojí. Proč to může tvé kamarádce vadit?


 • Je to její brácha „ten kretén“, na kterého neustále nadává…a ty ho miluješ?
 • Představ si, kdyby si s ním opravdu chodila – budeš trávit čas v domě tvé nejlepší kamarádky (jako tolikrát předtím), ale tentokrát v pokoji jejího bráchy? Nezdá se ti to divné?
 • Tvá kamarádka možná nesnese ani pomyšlení, že by ses s jejím bráchou líbala, natož aby došlo na sex!
 • Komu se budeš svěřovat, když nic osobního mezi tebou a jejím bráchou nebude chtít kamarádka slyšet?
 • Co když ti její brácha zlomí srdce? Naštveš se na něho i na ni, protože je to jeho sestra?

Celá řádka důvodů, proč by sis měla vztah s bratrem tvé nejlepší kamarádky rychle rozmyslet, co? Něco na to bude. A proto jestli si vašeho přátelství ceníš, dobře vše promysli. Představ si tebe v podobné kůži. Jak by ti bylo, kdyby se tvá kamarádka zamilovala do tvého bráchy a najednou trávila více času s ním a ne s tebou?

Existují výhody takového vztahu?

Možná, že se pár výhod na takovém vztahu najde.

 • Třeba má tvá kamarádka svého bratra moc ráda, a proto nebude mít nic proti, když si něco začne s tebou – s holkou, kterou tak dobře zná.
 • Možná více stmelíš vztah obou sourozenců – jakožto nejlepší kamarádka tvé kámošky a holka jejího bráchy budeš chtít být s oběma, a proto budete trávit více času společně.
 • Výhodou pro tebe bude, že o bráchovi tvé nejlepší kamarádky budeš něco vědět, určitě se ti zmínila, jaký je.

Finální rozhodnutí nechám samozřejmě na tobě. Dle mého si myslím, že takový vztah nebude dlouho fungovat. Podle mě dříve nebo později ztratíš jednoho či druhého a bolavé srdíčko budeš mít tak jako tak. A komu se pak půjdeš vyplakat? Dle toho soudím, že bude lepší zachovat vztah s tvou nej kámoškou a poohlídnout se po klukovi, který s ní nemá žádné příbuzenské vztahy!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

 1. Spíš já to mám takhle: ,,MILUJU BRATRA SVÉHO NEJLEPŠÍO KAMARÁDA

 2. Já zase takhle miluji nejlepšího kámoše mého bratra

 3. Já to dotáhla dál. S bratrem mojí kamarádky jsem přišla o panenství. Je mi 16 let.

 4. Klárka(Šunka)

  Já se zamilovala do bratra mojí BFF. Zeptala jsem se ho, jak se máš. On řekl: ,, Špatně, protože jsi tady“ Asi to řekl, protože jsem si u něj uprdla.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist