Návod na balení kluků!

Návod na balení kluků!
Ohodnoťte můj článek

Líbí se ti jeden kluk a ty nevíš jak ho sbalit? Mám pro tebe pár více či méně invazivních metod, které mohou zaručit, že se s ním budeš za pár dní vodit za ruku.

rande

 

1.  Zařiď, aby si tě všiml

Pokud tvůj nový objev potkáváš pravidelně, třeba na chodbě školy, v knihovně nebo v kavárně, pokus se s ním navázat neverbální kontakt. Upřeně na něj pohlédni, usměj se, po očku po něm pokukuj. Je totiž velká možnost, že dotyčný kluk také hledá vztah a je tady obrovská šance, že si zrovna všimne milé, usměvavé holky, s kterou se zrovna střetl pohledem.

2. Začni s verbální komunikací, oslov ho!

Pokud významné pohledy a úsměv od ucha k uchu nepomůže, nezbývá než začít s verbální komunikací. Oslov jej, pro začátek budou stačit nevinné fráze typu „kolik je hodin? nemáš propisku? nevíš, kdy to jede?…„, co ty víš, třeba přeskočí jiskra!

3. Zaujmi ho svým vzhledem


Asi ti nemusíme vysvětlovat, že vzhled bude hrát při seznamování podstatnou roli. Ale nijak to nepřeháněj! Dbej zejména na čisté oblečení, upravené nehty a vlasy. Nedoporučujeme nic extravagantního, na nic si nehraj.  Pamatuj, že dotyčný kluk musí chtít hlavně tebe a ne holku, na kterou si hraješ.

4. Pomoct mohou kamarádi

Pokud o dotyčného opravdu stojíš a žádné výše zmíněné rady nezabírají, využij své kamarády. Nejspíš to znáš! Možná, že kamarád tvého kamaráda toho kluka zná a může ti říct něco víc, stejně jako se může o tebe zmínit. Možná, že když se onen kluk o tobě dozví, přijde sám a pozve tě na rande.

5. Zalichoť mu

Lichotky vždycky zaberou, proto když se ti líbí nějaký kluk, pochval mu tričko, nebo dobře zahraný gól. Dej si však záležet na způsobu, jakým to budeš říkat. Nebuď moc vlezlá, spíš lichotku řekni jen tak mimoděk. Určitě se mu tím zapíšeš do povědomí.

6. Oslov ho, pozvi jej na rande

Víš jaký je zaručený a vůbec nejrychlejší způsob, jak sbalit kluka? Ten, když ho sama pozveš na rande! Doby, kdy holky seděly v koutě a čekaly, až je kluk osloví a požádá o rande jsou dávno pryč. Dnes může být dívka emancipovaná a kluka oslovit jako první! A divila by ses, kolik kluků (těch plašších) ti za to bude vděčná!


Sbalit kluka je docela snadné! Musíš si věřit a nebát se. Však on tě neukousne. Bojíš se, že nebude mít zájem? No a! Nevyšel tenhle, vyjde jiný!

10 komentářů

 1. Prosím, holky pomožte fakt potřebuji SOS. Je mi jedno, kolik je vám let ,každou odpověď vítám. DŮLEŽITÁ INFORMACE TEN KLUK, NENÍ ŽÁDNEJ ZAKŘIKNUTEJ JE TO FAKT SHOWMAN BAVÍ JAK HOLKY TAK KLUKY. Není to tím, že by se styděl. Já jsem totálně zabouchlá do jednoho kluka. Chodí taky do 5, ale do B a já do A. Tak se vidíme jenom na Aj. Jednou mi jeho kamarád řek, že o mě řekl že jsem prej fajn a super holka. No a já jsem se s ním pokusila bavit. Chtěla jsem zavést rozhovor od ahoj, je úkol z ajiny a jak ti to jde na hokeji? Jenže já jsem mu řekla ahoj, on něco v tom smyslu zabručil a já navrhla úkol on řek že slovíčka a já na hokej on pa a běžel. Takhle je to pokaždé. Co s ním mám dělat? Kluci v 11 letech, to je horší materiál než sádrokarton. Děkuji za každý návrh jak ho rozmluvit.

  • AnonymkaCath

   Možná ještě není připravený, nebo ještě nedospěl. Nebo se jen stydí, zkus ho odlákat pryč od ostatních a popovídat si s ním.

 2. AnonymkaCath

  Holky poraďte je mi 12 let chodím s jedním klukem do školy už sedm let. On není jak ostatní kluci, povídá si jen se svojí partou, kde jsou jen holky. A takový ty krasavice. Co si teda na ně hrajou. Kámošky o tomto klukovi říkají jak je příšerný atd. Nikdy nic neodpovídám, chodím sním do skupiny na Aj kde nejsou mé kamarádky jen, on, já a tři holky z jeho party. Máme vedle sebe skříňky občas se ptáme na úkoly, nedávno si půjčil propisku. Občas se i zdravíme. Ale je mezi námi pár rozdílů: já jsem šprt a on skoro propadá. On je z rodiny kde si každý může dělat, co chce a není hlídaný, a já z rodiny, kde hlídají můj každý krok. On na školu kašle říká, že je mu jedno, co bude dělat. Já se učím strašně moc abych mohla dělat co budu chtít.
  Opisuje ode mne úkoly, radím mu s úkoly, občas mu něco půjčím, podám, směju se jeho vtipům. Atd.
  Nevím jestli mě nechce spíše jako kamarádku, nebo mě jen využívá aby z Aj nepropadl. Vím o něm strašně moc, kdy se narodil, co mu chutná, co ho baví, jak tráví volný čas. Vím, že nemá žádný kamarády a že se před partou ponižuje. Ale nevím pár věci: Jestli mě nevyužívá? A jestli nemá jinou holku? A co ke mně cítí? Holky co mám dělat?? Prosím poraďte.

 3. Děkuji za odpověď. Přijde mi ale dost dospělý.

 4. Ahoj prosím dali by jste mi radu? Mám ráda sveho ex se kterým sem se před rokem rozešla a nedávno jsem se snažila zapomenout ale těžko nedávno se s ním seznamila kamoska na chodbě a běžela za mnou že je hrozně fajn..naštvaně ale mile jsem řekla „tak s ním chod.mu napiš klidně“ a ona mu napsala a já najednou začala žárlit naštval a sem se a když se mě ptal jestli budem kamosi poslala jsem ho do haje..pak mě začali pomlouvat a ja se nasrala a začala nadávat a oba si mě blokli…Další den sem se s ní chtěla usmirit ze za to vlastně nemůže ale ona běžela za tomem běžela jsem za ni a když sem je uviděla se spolu bavit radši sem se otočila a šla zpátky do tridy div sem se nerozbrecela…pak spolu byli každou přestávku..ona mu taky řekla že se mi líbí jeden kluk z jeho třídy a on uvěřil když mu moje kamoska řekla ze to není pravda ze mam rada jen jeho tak řekl ze ji nevěří …co mám dělat?

 5. Ahoj potřebuji pomoct od holek jakýho koliv věku!!!
  Já chodím s jedním klukem do třídy(5)a ve 3 třídě mě miloval a teťka miluju já jeho a moje BFF ho taky miluje no ale já nevím koho miluje a jedna má kámoška mu psala a on odpověděl že miluje jednu holku ale že ta holka má asi kluka.A já sedím v lavici se svojí BFF a pořád kouká k nám a z 95% miluje jednu z nás.Já se jo bojím a chci ho pozvat na rande ale jak?

  • Jestli te zajima jestli te ma rad, tak nerikal nahodou, ze ta holka, co se mu libi ma asi kluka? Treba mu nejak naznac nebo nenapadne rekni, ze nikoho nemas. Co na to on? Ale jinak…. chodis do pate tridy a vztahy v tomto veku jsou OPRAVDU na nic. Podle mne by vztahy meli byt vazny atd. Snad vis co myslim, ne?

 6. Ahoj potřebuji radu od někoho kdo s tím má skušenosti. Chodím do 7 třídy a ve 4 třídě jsem chodila s jedním klukem odnás ze třídy ale já jsem se snim rozešla, ale nechtěla jsem to a on taky ne ale stalo se strašně toho lituju no a já bych sním chtěla chodit znovu, ale nejde to protože je na mě hnusnej a hází na mě věci který jsem ani neudělala př.(prej že jsem mu píchla gumy od kola atd.) a nemůžu si sním promluvit protože by mě ani nevyslechl a hned by zdrhnul a když napíšu sms tak neodpovídá. A furt ho strašně miluju😍…prosím co mám dělat.

  • A furt se na mě kouká a usmíva dřív když jsme se střetli pohledem tak řekl ,,nečum“ ale teď už vůbec ne jen se na mě usmívá a když se na něho kouknu tak otočí hlavu ale šilhá a to hodně upně mu ujížděj oči na mě 😍

 7. Prosim vás porad te mi, před dvěmi týdny jsem se rozešla s klukem se kterým jsem chodila dva měsíce,,, napsala jsem mu že je konec,protože když byl semnou tak odepisoval jiný holce,,ale potom mi řekl že o nic nejde,,,že neví proč to řeším,,, a když jsem mu napsala že končím,tak mi napsal ok tvoje volba. Akorát ted mi strašně moc chybí a chci sním zase být. Má to teda ještě cenu ,,,mu napsat co k němu cítím a jestli to nezkusíme ještě spolu a nebo je opravdu konec a už to nejde zachránit ??

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist