Článek na přání

Chybí ti tu nějaký konkrétní článek nebo nějaká informace? Napiš si o něj do komentářů pod tímto příspěvkem (popř. jak by sis článek představovala, klidně i detailněji:)

 

vector-black-hair-icon

 

 

16 komentářů

 1. Ahoj Slečny,
  prosím vás o radu a popřípadě i článek. Určitě totiž nejsem jediná… Jde o to, že jsem hodně rychle vyrostla a na zadečku se mi objevily strie. Dále se to rozšiřuje a už je to vidět (v plavkách). A proto mi to vadí. Existuje nějaká metoda jak se jich zbavit nebo alespoň jak zabránit jejich dalšímu šíření?
  Díky
  Kajda

 2. Ahoj Kajdo,

  mrzí mě, že tě trápí strie, koukni na náš nový článek, který se jim věnuje! Měj se hezky!

 3. Ahoj holky:)
  To je vážně krásný web!
  Chtěla bych poprosit o nějaký článek o zdravém životním stylu- vím, že už jich tu asi pár je, ale prosím o něco zaměřeného na zdravou výživu, čím konkrétně nahrazovat sladké a nezdravé jídlo když nás honí mlsná a tak:)
  Děkujuuu
  Rox

 4. Potřebovala bych radu popřípadě článek,nejsem totiž jediná. Potřebuji vědět co dělat když vás jeden z rodičů nechce pouštět k tomu druhému. Děkuji

 5. Ahoj chtèla bych tu jeden článek o pupínkách.

 6. Ahoj. Potřebuji velkou pomoc! Mam problém v tom že nevím jestli se tomu klukovi líbím. Jestli o mě má zájem atd.
  Začalo to asi před cca 2 týdny, kdy jsme byli venku (já, kamarádka, její přítel a kluk který se mi líbí). Šli jsme ke kámošce. Má vlastní pokoj a dvě postele, jedna byla jejich a druhá naše. Furt do nás hustili jestli padne pusa. No a po chvíli padla. Líbali jsme se, ošahávali atd. Jenomže já nevim jestli má o mě zájem. Když se pro něho stavíme tak furt něco má. Celkem jsme byli s tou partou jen 2 dvakrát. Jinak on ví co k němu cítím. Neřekla jsem mu to osobně ale kamarádka. Chtěla bych mu to říct taky, ale bojím se. Nechci aby to skončilo špatně.

 7. Ahojky.
  Mam problém se stehny – chtěla bych se velkých stehen zbavit. Nějaké cviky nebo něco, cokoliv, vůbec se mi totiž nelíbí. Mam tam nejvíc tuku na celém těle.
  Předem děkuji

 8. Já bych tu chtěla článek o e-shopech s módou.

 9. Hojky , mamka mě pořád nutí dělat nějaký kroužek , ale já si neumím vybrat , mohl by tu být článek o tom , jak si vybrat ten správný ?
  Děkuju

 10. Prosím článek o zákmových kroužcích.

 11. nemůžou psát na tenhle blog své příběhy i čtenářky? mě moc baví psaní příběhů je mi 11 let a chodím na tento web jen chvíli a tak nevím jestli je to možné děkuji za odpověd.

 12. ROX PROSÍM PŘEČTI SI TO.MŮŽU SE JEŠTĚ ZEPTAT DOKUD JDOU ODESÍLAT KOMENTÁŘE, NAPÍŠETE PROSÍM ČLÁNEK O TOM JAK NAHRAZOVAT MLSNOU ZDRAVÝM JÍDLEM? NEDAVNO SE TADY NA TO JEDNA DÍVKA PTALA ALE NEDOSTALO SE JÍ ODPOVĚDI. TAK DOUFÁM ŽE MĚ ODPOVÍTE A KDYŽ TAK ŽE SI TU ODPOVĚD PŘEČTE ROX PROTOŽE TA SE NA TO PTALA PRVNÍ.

 13. Ahoj, já moc nevěřím na moderní chemické kosmetické ,, přípravky “ a chtěla bych se zeptat jestli ti ostatní slečny neposílají nějaké babské rady a tipy a jestli by si o tom nechtěla napsat článek. Možná by to mohlo být zajímavé a užitečné. Jinak nejlepší blog co znám😊😊.

 14. Sardinka2500💟

  nemohli byste prosím napsat něco jak vybrat správně korektor? a jak se zbavit chuti ma sladkosti? předem moc dík ☺😉

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist