Tipy pro zdravé a nalakované nehty 5/5 (3)

Pár článků o nehtech tu už je, ale rozhodla jsem se přidat jeden takový mix, kde najdeš různé moje ozkoušené tipy pro zdravé nehty a jejich lakování. Některé jsou známé, o jiných možná ani nevíš.

Na lámání nehtů

Pokud se ti nehty třepí, lámou a nejsou zdravé zkus místo různých nepřírodních prostředků vyzkoušet obyčejné gumové medvídky. Nejlepší jsou ti tvrdší od Hariba – mají v sobě látky, které zpevňují nehty.

Vitamíny pro zdraví

Pro zdraví nehtů ti pomohou vitamínky jako: B12, vápník, vitamín C a A. I nehty ovlivňuje tvá strava a tvůj životní styl.

Na žluté nehty

Pokud jsou tvé nehty trošku zažloutlé (od předešlých laků či odjakživa), zkus si vymačkat citronovou šťávu na tamponek a chvilku si jím potírat nehet. Měl by se zbavit té ošklivé žlutosti.


Bez francouzských pásků

Chtěla bys krásnou, francouzskou manikúru a nemáš pásky? Postačí ti i obyčejná izolepa, kterou si nestříhej a přilep na nehet pod plánovanou bílou část.

Pro barevné lakování

Pokud používáš barevné laky, často se ti může stát, že i po odlakování ti zůstane nehet zbarvený – stává se to hlavně u červeného laku. Řešení je jednoduché – před nalakováním barevného laku si na nehet aplikuj průhledný/bezbarvý lak, nech ho zaschnout a až potom nanes barevný. Bude se lépe odlakovávat.

Správný odlakovač

Pokud nevíš, jaký odlakovač zvolit – sáhni raději po tom, který má méně nebo vůbec žádný aceton. Tvé nehty méně vysušuje.

Znáš všechny tipy, nebo máš nějaké svoje vlastní?


 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentáře

 1. Tak to je užjasný článek ♥

  Jinak: Měla jsem blog Miliss-em.blog.cz Tď jsem na princeees změň si mě ♥
  Díky. ;)

 2. Krvavý koleno

  Ahoj,
  já bych jeden tip měla… Týká se zasychání nehtů – občas to trvá dýl, než jsme ochotné počkat a pak to tak vypadá =) nuže, jednoduchá rada pro urychlení: nalakované nehty na chvíli ponořit do studené vody, pak lak zaschne rychleji ;)

 3. Ahojda, já jsem měla velmi zničené nehty poté, co jsem sundala gelové. Na doporučení kamarádky jsem si koupila na internetu skleněný antibakteriální pilník Antibactif. Nehty se mi velice brzo zase uzdravily a nyní vypdají ještě lépe, než předtím. Jsou také pevnější. Tento výrobek mohu tedy na nehty jednoznačně doporučit

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist