Žádná sleva mi už neunikne…

Žádná sleva mi už neunikne…
Ohodnoťte můj článek

Holky, nevím jak vám, ale mně už žádná sleva neunikne! Proč? Díky službě Kupi.cz mám všechny akční letáky přehledně a pohodlně na jednom místě, a proto jsem neustále ve střehu skočit po opravdu senzační cenové nabídce. Službu jsem si nainstalovala jako aplikaci do mobilu. Teď si slevy a akční nabídky ve všech obchodech proletím během přestávky ve škole!

Co je Kupi.cz?

Kupi.cz je on-line služba, která k prohlédnutí nabízí akční letáky obchodů z celé České republiky. Díky ní je nakupování mnohem snadnější, přehlednější a zajisté i modernější. Pro rychlý přehled nemusíš vybírat letáky ze schránek, stejně je v ní všechny nenajdeš. Ani nemusíš obíhat všechny hypermarkety.  Úplně stačí,  když si vytáhneš svůj mobil se staženou aplikací a můžeš začít tvořit tvůj nákupní seznam (ten lze v aplikaci opravdu vytvořit!). Používání Kupi.cz je zdarma, služba je samozřejmě propojená se sociální sítí Facebook a všechny cenové nabídky v ní jsou aktuální. To, co potřebuješ, nemusíš pracně prohledávat skrz všechny letáky, jen zadáš název produktu do filtrace.

akční letáky a slevy

S nakupováním jsem teď rychleji hotová a žádná sleva mi neunikne.

Proč službu využívat?

Proč službu Kupi.cz využívat? Protože ti jó usnadní život. Jen si spočítej, jak dlouhou dobu strávíš nad listováním v letácích anebo jak jsi zklamaná, když tvůj oblíbený parfém, který sis koupila, najdeš hned nato v druhém obchodě o stovku levněji.


Služba Kupi.cz ti nabídne:

  • akční letáky na jednom místě
  • rychle za tebe porovná všechny aktuální ceny
  • vytvoří ti nákupní seznam
  • pohlídá za tebe slevy a cenové nabídky
  • upozorní tě na dobrou cenu tvých oblíbených produktů (lze si nastavit preference)
  • bude ti neustále nablízku skrz tvůj mobilní telefon
  • ušetří tvůj čas a peníze

Služba Kupi.cz je zkrátka můj nový parťák při nakupování. Takový přehled, jako mám s ní, jsem nikdy neměla.


Tip na závěr: Pokud máš dostatečné dovednosti, můžeš se podílet i na dalším zlepšování portálu. Právě teď v Kupi.cz shánějí vývojáře.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist