11.1.13 Zatím bez hodnocení.

Ve škole nám naplno zuří zkouškové, předpokládám že ti, kteří tu dlouho neviděli článek, si domysleli, proč se tu tak dlouho nic neobjevilo:) Mám za sebou úspěšnou zkoušku z přípravy léčiv, zítra (respektive už dnes) mě čeká farmakologie a psychologie.

Psychologie se nijak extrémně nebojím, farmakologie je naprosto příšerná. Baví mě, ale je tam toho dost, takže bude záležet na tom, jaké téma si vytáhnu. Největší problémy mi dělá vegetativní nervový systém a parasympatotropní látky, nějak mi to prostě neleze do hlavy, snad se mi tohle téma vyhne obloukem! V pondělí mě ještě čeká chemie léčiv, během týdne patologie, farmakognozie a angličtina.

Jinak o víkendu si budu užívat relativního volna, jen ještě musím oběhat nějaké doktory, kvůli kontrole po operaci a přišla mi pozvánka do Motola na kardiologii, takže jsem zvědavá, co mi řeknou nového. Každopádně už chystám nějaké články, takže se tu brzy objeví, snad budu mít brzy všechno za sebou, budu si moct lehnout do postele, pustit Simpsony a přejíst se do naprostého prasknutí! :D

Jinak na komentáře odpovím, co nejdřív to bude možné, snad budu mít o víkendu dostatek času.

Mějte se krásně!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

16 komentářů

 1. Přeji mnoho štěstí při zkouškách! :)

 2. Tak ať to zvládneš!! :)*

 3. Hodně štěstí!! :)

 4. Hodně štěstí Mers :)

 5. Já tě chápu dneska jsme měli test z občanky a přírodopisu. K tomu ještě laborku z fyziky a tři papíry na procvičení do češtiny, tak hodně štěstí.

  • jen tři papíry? Tak to asi nebudeš na VŠ, tam maji skripta běžně 150 a více stránek :) a to se musí člověk naučit kvůli jedné zkoušce.

 6. Taky toho máme teď hodně, ale je jasné, že vysokoškolské učivo bude v mnohem větším rozsahu, držím palce ;)

 7. Určitě to zvládneš, věřím ti a budu držet palce, ať si vytáhneš nějakou jednoduchou otázku!!!:-) My příští týden píšem pololetku z matiky, češtiny, angličtiny a ještě zkoušení ze španělštiny a fyziky, takže toho mám taky nad hlavu!!!

 8. Hodně štěstí Mers, já vím, že to dokážeš!! :)

 9. Holky, moc děkuju za komentáře a podporu:) Psychologii jsem zvládla, patologii jsem zvládla, farmakologii si dám ještě jednou – samozřejmě jsem musela mluvit o vegetativním nervovém systému a betablokátorech, takže smůla:D

 10. Mers, co volby, šla jsi volit? :) Komu patřil tvůj hlas? :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist