183 DAYS: Kousky, které tě nechají zazářit 5/5 (2)

Odvaž se být sama sebou, neboj se svým třpytem zastínit hvězdy! Do Česka konečně dorazila značka, s níž padají zábrany. Je hravá, trendy, kvalitní a tvořená předními světovými výrobci kosmetiky. Seznam se s novou značkou 183 DAYS by trend IT UP exkluzivně v dm drogeriích!

Mladší sestra trend IT UP

trend IT UP už jsi v dm drogerii určitě viděla, možná dokonce vyzkoušela. Nyní se k ní přidává její mladší ségra, a to značka 183 DAYS. Jako správná mladá holka hraje barvami, září a nebojí se vyčnívat. Má tisíc tváří, tisíc nálad, ale trvá vždy jen 183 dní. Každých 6 měsíců se totiž kolekce změní a přijde nová. Opět svá, jedinečná a inspirovaná nejžhavějšími trendy z beauty světa. Nech se zahalit do její záře a strhni na sebe pozornost širokého okolí!

Kolekce pod lupou

Pokud chceš mít dokonalý make-up, musíš na něj pleť patřičně připravit. Proto najdeš v první kolekci podkladovou bázi Face Oil, bázi pod make-up ve spreji, bázi/sérum na řasy a peeling na rty Shimmer Scrub, které budou tvou tvář opečovávat po celý den. Pokud trpíš na suché rty, určitě nevynechej jeden z roztomilých balzámů ve tvaru pandy, jahody nebo ananasu. Nyní přichází chvíle pro podtržení tvého skutečného já.

Pro úpravu obočí do toho nejslušivějšího tvaru ti pomohou Browgame Kity, v nichž najdeš stíny pro vykreslení i projasnění. Abys mohla před světem ukrýt drobné nedokonalosti, čeká na tebe opravdu široká škála krycích tyčinek Dab on Stick, s nimiž jakoukoliv drobnou chybku snadno překryješ a pleť sjednotíš. Lesk tvé pleti následně dodá jeden z rozjasňovačů ve spreji nebo v paletce. 183 DAYS ví moc dobře, co letí, tudíž ti nachystala rozjasňovače teplé, studené i divočejší. Značka nepodporuje kompromisy, podporuje každou ženu, jež ví, co od svého líčení chce.

Při líčení očí ti 183 DAYS by trend IT UP dává k dispozici paletu barev, kterou by ti záviděl kdejaký malíř. Krémová textura a metalický lesk monostínů i paletek tě uchvátí na první pohled. Ale počkej, až s nimi začneš kouzlit na víčkách! Zatají se ti dech nadšením. Celý look můžeš pozvednout ještě o level výš, barevnou nebo třpytivou linkou. Těch na dm online shopu najdeš hned několik. Bohatá paleta odstínů spustí ve tvé hlavě lavinu nápadů. Nech je, ať tě inspirují! Hloubku pohledu dodáš řasenkou v praktické tubě. Teď už nepřijde nazmar ani kapka barvy!

Jak vyladíš své rty? Použiješ jednu ze zářivých tužek na oči i rty, lesk, balzám plný třpytek či rtěnku ve fixe? Nebo vše najednou? 183 DAYS by trend IT UP bourá hranice. Navštiv e-shop dm drogerie a přivítej ve své kosmetické sbírce kousky, které každý den promění ve večírek!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist