20 Nejlepších potravin pro zvětšení velikosti prsou přirozeně 5/5 (1)

20 Nejlepších potravin pro zvětšení velikosti prsou přirozeně

Zvětšení velikosti prsou je přání mnoha žen po celém světě. I když chirurgické zvětšení prsou je možností, můžete také zvětšit svá prsa přirozeně pomocí určitých potravin. Níže najdete seznam 20 nejlepších potravin, které mohou pomoci zvětšit velikost prsou přirozeně.

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

 

Nejlepší způsob, jak zvětšit velikost prsou, je přibrat na váze. Bohužel bodové snížení nebo přibrání není možné. Nicméně dieta pro růst prsou by mohla pomoci přirozeně zvětšit velikost vašich prsou. Kromě těchto potravin, které pomáhají zvětšit velikost prsou, můžete vyzkoušet i další metody, které pomohou vašim prsům vypadat větší. Nastíníme je v tomto článku.

Co určuje velikost prsou?

Největší vliv na velikost prsou má genetika. Velikost prsou často znamená objem nebo plnost prsou. Velikost prsou však ovlivňují i další faktory, například obvod hrudníku. Stavba kostí a objem prsou jsou genetické, fyzické vlastnosti, které můžete zdědit po své rodině.

O velikosti vašich prsou rozhodují následující faktory:

1. Hmotnost a věk

Kromě vašich genů je velikost prsou ovlivňuje váš věk a váha. To, jak vypadají vaše prsa v dospívání, se bude značně lišit od toho, jak vypadají později v životě. U některých lidí se zvětší. A u některých se bude zmenšovat. S přibývajícím věkem je však pravděpodobnější, že budou povislá. Přírůstek nebo úbytek hmotnosti může značně ovlivnit velikost košíčků a obvod trupu. Z toho vyplývá, žer velikost podprsenky se bude zvyšovat nebo snižovat odpovídajícím způsobem pokud přiberete nebo zhubnete.

2. Hormony a reprodukční cyklus

Naše těla jsou různá a naše hormony a reprodukční cyklus mohou hrát roli v naší velikosti prsou. Během puberty začínají naše vaječníky produkovat estrogen. To vede ke zvětšení množství tuku v prsou a jejich zvětšení.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

Někdy prsa se mohou zvětšit před začátkem menstruace. Je to proto, že estrogen a progesteron společně působí na zvětšení prsních kanálků a mléčných žláz. Pokud jste těhotná, nejprve si všimnete, že se vám zvětšují prsa. Je to proto, že estrogen, progesteron a prolaktin pracují na stimulaci zvětšení prsů a produkci mléka. Vaše prsa se budou nadále zvětšovat se zvětšují, protože se připravují na laktaci během těhotenství. Nicméně, když jste prožíváte menopauzu, si všimnete, že snížení estrogenu vede ke ztrátě pružnosti prsou, zmenšují se.

Jak estrogen pomáhá růstu prsou?

Nejlepší, co můžete udělat, je jíst potraviny bohaté na estrogen pro růst prsou. To je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak přirozeně zvětšit velikost prsou.

Estrogen je ženský hormon je zodpovědný za to, že ženské tělo je kulatější a větší prsa. Tento hormon hraje velkou roli v proměně těla mladé dívky v tělo dospívajícího člověka a spouští menstruační cyklus. V důsledku toho, změna tvaru těla a zvětšení velikosti prsou.

Mezi 12. a 16. rokem života dochází v důsledku vysoké hladiny estrogenu v těle ženy k různým změnám. Po skončení puberty se hladina estrogenu sníží a velikost prsou zůstane stejná. Proto, aby se vaše prsa zvětšila, musíte buď přibrat na váze, nebo jíst potraviny bohaté na estrogen pro růst prsou.

Potraviny pro zvětšení prsou

Může se to zdát příliš dobré, aby to byla pravda. Ale ano, existují potraviny, které zvětšují prsa. Pokud tedy nechcete jít pod nůž, můžete vyzkoušet potraviny pro zvětšení prsou. Prozradíme vám nejlepší potraviny pro růst prsou:

1. Sójové výrobky

Sójové mléko je vynikající zdroj izoflavonů které napodobuje estrogen. Proto může přispět ke zvýšení růstu prsní tkáně. Sója může také pomoci zvětšit velikost prsou. Sójové výrobky jsou prospěšné, protože pomáhají snižují riziko vzniku rakoviny prsu. Každé ráno můžete vypít porci sójového mléka a přidávat sójové výrobky do dalších jídel.

2. Tofu

Tofu je vedlejší produkt ze sóji a má vysoký počet isoflavonů také. Tofu můžete zařadit do svého týdenního jídelníčku. Sójové výrobky však nejezte v nadbytku, protože potřebujete udržovat dobrou hladinu estrogenu.

3. Fenyklová semínka

Semena fenyklu jsou bohaté na fytoestrogeny které jsou životně důležité pro zvětšení prsou. Obsahují také přírodní rostlinné hormony, flavonoidy a aromatické molekuly, jako jsou estragol, anetol a fenchon, které rozvíjejí prsní tkáně a zvyšují sekreci mléka. Historicky bylináři používali semena fenyklu k léčbě zdraví prsů u kojících matek.

4. Mléko

Všechny mléčné výrobky obsahují reprodukční hormony podobné těm, které jsou v našem těle. Kravské mléko obsahuje hormony estrogen, prolaktin a progesteron. na podporu produkce mléka. Protože mléko obsahuje estrogeny, pomáhá to zvětšit velikost prsou. Každé ráno a večer můžete vypít sklenici mléka.

5. Červená řepa a červená řepa

Červená řepa a zelená řepa mají vysoké hladiny estrogenu. Kromě toho obsahují bór který napomáhá syntéze estrogenu v těle. Červená řepa a zelená řepa tedy mohou přirozeně doplnit estrogen v těle a podpořit růst prsou.

6. Mrkev

Mrkev vám může pomoci zvětšit velikost vašich prsou, protože… obsahují prekurzory estrogenu. Mají také unikátní nestravitelná vlákna, která odstraňují přebytečný estrogen z těla. To je důležité, protože vysoká hladina estrogenu by mohla způsobit otok a citlivost prsou a možná i fibrocystické bulky v prsou. Kromě toho je mrkev bohatá na betakaroten, antioxidanty a další důležité minerály a vitaminy.

7. Kuřecí maso

Ano, kuřecí maso je prospěšné pro vaše reprodukční funkce. Kuřecí maso obsahuje účinné živiny, které mohou zvýšit hladinu estrogenu v těle relativně rychleji. Kuřecí maso můžete jíst několikrát týdně.

8. Ořechy

Některé ořechy, jako jsou vlašské ořechy, kešu ořechy, arašídy, pekanové ořechy a pistácie jsou bohaté na obsah estrogenů nebo fytoestrogenů.. Pistácie mají největší obsah fytoestrogenů mezi doporučenými ořechy. Vysoký obsah fytoestrogenů však mají také mandle, kešu a vlašské ořechy. Tato doplňková dávka estrogenu bude prospěšná pro růst prsou.

9. Papája

Papája je bohatá na estrogen. Jedním z nejlepších způsobů, jak pozorovat účinky, je konzumace papáji s trochou mléka. To je oblíbený domácí lék pro zvětšení prsou. Nepijte přebytečné množství mléka, protože může způsobit průjem. Těhotné ženy by se mu měly přísně vyhýbat. Ti, kteří trpí nesnášenlivostí laktózy, mohou jíst papáju a mléko vynechat.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

10. Semena pískavice řecké seno

Protože semena pískavice řecké seno jsou bohaté na fytoestrogeny, pomáhá podporuje lepší růst mléčné žlázy. Tato semena jsou skvělá pro hubnutí a lepší růst vlasů. Nicméně fytoestrogeny a diosgenin nalezené v semenech pískavice řecké seno napomáhají hormonu prolaktinu při růstu prsou. Můžete buď přidat čajovou lžičku semen pískavice řecké seno do své každodenní stravy, nebo používat olej z pískavice řecké seno k masáži prsou.

11. Semena

Lněná, sezamová, slunečnicová a dýňová semínka mají. vysoký obsah estrogenů. Jsou ideální pro růst vašich prsou. Lněná semínka patří mezi nejlepší přírodní potraviny pro zvětšení prsou že podporují růst prsní tkáně. Další semínka, jako je sezam, dýně a slunečnice, mohou také zvyšovat hladinu estrogenu a podporovat růst prsou.

12. Mořské plody

Mořské plody jsou nejen prospěšné pro vaše zdraví, ale mohou také zlepšit velikost vašich prsou. Do svého jídelníčku můžete přidat mořské plody, jako jsou krevety, ústřice a měkkýši. Všechny tyto druhy mají vysoký obsah manganu that spouští pohlavní hormony v těle. To přispívá ke zvětšení velikosti vašich prsou.

13. Ovoce

Ovoce je skvělým přírodním prostředkem pro růst prsou, protože pomáhá zvyšují produkci estrogenu v těle přirozeně. Mezi nejlepší ovoce pro růst prsou patří třešně, banány, granátová jablka, jablka, meloun atd. Jsou také snižují hladinu testosteronu, což vám dává pevnější a plnější prsa. Ovoce je bohaté na vitamíny a minerály, které zlepšují celkový zdravotní stav, a mělo by být vždy součástí vašeho jídelníčku.

14. Olivový olej

Olivový olej je bohatý na antioxidanty, jako je vitamin E, a pomáhá chránit tělo před poškozením volnými radikály. Můžete vyzkoušet masírování prsou každý den olivovým olejem. Bude to udržuje je hydratované a pevné. Pomáhá vzhled vašeho poprsí vypadat lépe. Ujistěte se, že používáte kvalitní olivový olej. Naneste několik kapek na prsa a krouživými pohyby olej vmasírujte.

15. Klíčky vojtěšky

Klíčky vojtěšky obsahují fytoestrogenní sloučeninu isoflavon., která podporuje růst prsů a mateřského mléka. Jsou také bohaté na vitamíny a minerály, které pomáhají při léčbě ledvin, močového měchýře a prostaty. Můžete je snadno přidat do svého jídelníčku tím, že si je přidáte do salátů nebo sendvičů.

16. Pueraria Mirifica

Tato bylina je vysoce účinná při zvětšení prsou. To proto, že tato bylina má vysoký obsah fytoestrogenů ve srovnání s jinými bylinami. Takto pomáhá stimulovat růst prsou. Nepoužívejte jej však bez doporučení lékaře, protože může způsobit nežádoucí účinky, jako je nevolnost, bolest hlavy, závratě atd.

17. Červený jetel

Rostlina jetele červeného má obsah fytoestrogenů který pomáhá při zvětšování prsou. Některé fytoestrogeny červeného jetele mají následující účinky genistein který jim pomáhá se vážou na receptory estradiolu, které jsou zodpovědné za růst prsou.. Rostlinný extrakt má mnoho způsobů využití, od masáže prsou až po kapsle nebo čaj.

Tato rostlina se častěji používá jako alternativní lék na kašel, některé druhy rakoviny a poruchy lymfatického systému. Tato kvetoucí rostlina obsahuje vápník, niacin, fosfor, thiamin, hořčík, draslík a vitamin C, který napomáhá hojení.

18. Divoký jam

Divoký batát je velmi doporučován pro růst prsou, protože obsahuje fytoestrogen zvaný diosgenin., který pomáhá zvětšit prsa.

19. Kořen Dong Quai

Kořen Dong Quai se historicky používal jako léčebný prostředek pro menstruační a menopauzální zdraví žen. Jelikož je bohatý na izoflavony, pomáhá zvětšovat prsa. Je to proto, že tělo rozkládá isoflavon na estrogen. v těle. Právě tento hormon podporuje růst prsou. Navíc tento kořen pomáhá zklidnit a uvolnit prsní tkáně.

20. Zelená zelenina

Zelená zelenina má zásadní význam pro naše celkové zdraví. Ovoce je bohaté na vitamíny a minerály, které zlepšují celkové zdraví. Pro tento efekt můžete do svého jídelníčku přidat zeleninu, jako je zelí a brokolice. Zelená listová zelenina by měla být součástí vašeho jídelníčku bez ohledu na problém.

Mohou doplňky stravy zvětšit velikost prsou?

Některé doplňky pro zvětšení prsou se zdají být plodné. Kromě toho jsou tyto doplňky bezpečné pro konzumaci protože jsou vyrobeny z přírodních složek. Nebudou mít na vás žádné vedlejší účinky. Jedinou možností tělesné reakce je alergie na konkrétní krém, gel, kapsli nebo pleťovou vodu. Než začnete konzumovat jakékoli doplňky stravy, ujistěte se, že jste poradit s lékařem.

Dalším doporučením je používat esenciální oleje, jako je čajovník, olivový olej nebo levandulový olej, abyste si denně masírovali prsa. Tyto oleje mají své vlastní zdravotní účinky a mohou vás chránit před rakovinou a jinými alergiemi.

Další techniky pro zvětšení prsou

Kromě potravin pro zvětšení prsou můžete použít i jiné techniky ke zvětšení velikosti prsou nebo zlepšení jejich vzhledu. Jsou to následující:

1. Cvičení na rozvoj hrudníku

Cvičení může pomoci, aby vaše prsa vypadala plnější. Nezvětší velikost vašich prsou; správné cviky vám však pomohou rozvinout prsní svaly pod prsy, zády a rameny. Díky tomu budou vaše prsa vypadat vyšší, pevnější a větší. Můžete vyzkoušet následující cviky:

 • Tlaky na stěnu
 • Kliky
 • Prkno
 • Hrudní tlaky

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

2. Držení těla

Správné držení těla není nic, co byste mohli ztratit. Možná, že fyzicky nezvětší vaše prsa, ale pomůže, aby vaše prsa vypadala živější. Správné držení těla vám také pomůže získat lepší rovnováhu, pružnost a sílu. Navíc posiluje vaše zádové a břišní svaly. Pro zlepšení držení těla můžete provádět následující cviky:

 • Pozice kočky a krávy
 • Pes směrem dolů
 • Dětská póza
 • Cvičení na pohyblivost ramen a zad

3. Jóga

Jóga je již po staletí považována za jednu z nejlepších přírodních léčebných praktik. Jóga je cvičení mysli a těla, které pomáhá tělu bojovat proti nemocem zevnitř. A ano, toto starobylé umění může také pomoci vašim prsům vypadat větší. Aby vaše prsa vypadala větší, můžete provádět následující cviky:

4. Masážní olej pro velká prsa

Masáže jsou skvělé pro tělo. Má spoustu zdravotních výhod. Ve skutečnosti můžete dokonce použít masáž jako techniku pro zvětšení velikosti prsou. Vše, co potřebujete, jsou některé přírodní nebo esenciální oleje. K masáži prsou můžete použít následující oleje nebo pleťové vody:

 • Lněný olej
 • Krémy na zvětšení prsou
 • Fenyklový olej
 • Levandulový olej
 • Olivový olej

Jakmile si tyto oleje koupíte, můžete si začít každý den dělat masáž prsou. To je nejlepší způsob masáže prsou, který stimuluje jejich růst:

 • Naneste několik kapek oleje na prsa. Nedávejte příliš mnoho oleje, protože cokoli v nadbytku je pro vás špatné.
 • Rukama vmasírujte olej do obou prsou krouživým způsobem.
 • Přibližte oba prsy k sobě.
 • Tento postup opakujte několikrát denně s použitím výše uvedených olejů.

Ujistěte se, že to neděláte delší dobu, protože to může způsobit otok a citlivost.

5. Zvažte novou podprsenku

Mnoho žen nakonec koupí a používá špatnou podprsenku. Měli byste znát správnou velikost a typ podprsenky pro sebe. Studie 70 % žen nakonec nosí špatně padnoucí podprsenky, které jsou pro jejich prsa příliš malé. 10 % žen si kupuje podprsenky, které jsou jim o velikost větší.

Příliš těsná podprsenka může prsa zploštit, takže vypadají menší. Také vede k neatraktivnímu přelévání přes košíčky a zadní část podprsenky. Větší podprsenka prsa nepodpoří a způsobí, že budou působit povadle. Je důležité pravidelně kupovat nové podprsenky. Stará podprsenka může být pohodlná, ale neprospěje vám. Je to proto, že po mnoha vypráních se podprsenky nakonec vytahají. Už nebudou mít stejnou velikost a tvar, v jakém jste si je původně koupili.

Vaši oblíbenou podprsenku bude nakonec třeba nahradit správně padnoucí. Dobře padnoucí podprsenka podpoří vaše prsa a zvýrazní jejich tvar, takže budou vypadat lichotivě bez ohledu na velikost. Když jdete nakupovat podprsenky, měli byste zvážit, zda si je nenecháte odborně upravit.

Shrnutí o potravinách na zvětšení prsou

Neexistují žádné klinické důkazy o tom, že můžete přirozeně zvětšit velikost svých prsou, aniž byste přibrali na váze. Mnoho lidí se rozhodne pro implantáty. Pokud to však pro vás není možnost, můžete vyzkoušet snadné přírodní prostředky.

Můžete jíst potraviny pro zvětšení prsou tím, že si předem připravíte kuchyň. Kromě potravin, které zvětšují velikost prsou, můžete dokonce vyzkoušet různé druhy fyzických aktivit, jako jsou cvičení na rozvoj hrudníku, jóga a zlepšení držení těla. To všechno jsou skvělé přírodní metody pro zvětšení vzhledu vašich prsou.

 

dieta

20 Nejlepší potraviny pro zvětšení velikosti prsou přirozeně

1. Luštěniny

Bohaté na fytoestrogeny, které mohou pomoci při přirozeném zvětšení prsou.

2. Mléčné výrobky

Obsahují estrogeny a další látky, které podporují růst prsou.

3. Semena lnu

Bohatá na lignany, které mohou mít estrogenický účinek a pomáhají při zvětšování prsou.

4. Ovoce a zelenina

Obsahují vitamíny a minerály, které podporují hormonální rovnováhu a ovlivňují velikost prsou.

5. Ryby a mořské plody

Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které podporují produkci hormonů pro růst prsou.

6. Bylinky

Některé bylinky, jako například fenykl, libeček nebo rozmarýn, mohou podporovat růst prsou.

7. Přírodní ořechy

Bohaté na vitamíny a minerály, které podporují vývoj prsou.

8. Celozrnné produkty

Obsahují vlákninu, vitamíny a minerály, které přispívají k růstu prsou.

9. Avokádo

Obsahuje zdravé tuky, vitamíny a minerály, které mohou pomoci při zvětšování prsou.

10. Mléko

Bohaté na vápník a estrogen, které mohou pomoci při zvětšování prsou.

11. Sójové produkty

Obsahují fytoestrogeny, které mohou mít pozitivní vliv na velikost prsou.

12. Pšeničné klíčky

Bohaté na vitamíny a minerály, které podporují růst prsou.

13. Koreněné bylinky

Některé koreněné bylinky, jako například pažitka nebo šalvěj, mohou podporovat růst prsou.

14. Čočka

Bohatá na fytoestrogeny a vitamíny, které mohou pomoci při zvětšování prsou.

15. Mořské řasy

Obsahují jód, který podporuje produkci hormonů ovlivňujících velikost prsou.

16. Jablka

Obsahují vlákninu a vitamíny, které mohou mít pozitivní účinek na růst prsou.

17. Papája

Obsahuje enzymy, které pomáhají při metabolismu estrogenů a ovlivňují velikost prsou.

18. Hrozny

Obsahují fytoestrogeny a antioxidanty, které mohou podporovat růst prsou.

19. Pomeranče

Obsahují vitamíny a minerály, které jsou důležité pro růst prsou.

20. Různé druhy ořechů

Bohaté na vitamíny, minerály a zdravé tuky, které mohou pomoci při přirozeném zvětšení prsou.

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

Podívejte se, jak funguje dieta:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – hubnutí a zdravý životní styl

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

BreastExtra+ pro větší a pevnější poprsíTO CHCI
TOPlist