22.9.12 aneb proč nekupovat HDMI Zatím bez hodnocení.

Tak už to potkalo i mě a dnes ležím celý den v posteli a není mi moc fajn. Mluvím samozřejmě o nemoci – nejdřív onemocněli spolužáci, pak sourozenci, rodiče, Tomáš a teď i já, takže víkend v posteli mě doopravdy neminul. Pravděpodobně celý začátek příštího týdne zůstanu doma, protože doufám, že z toho nebudu mít zánět průdušek (má velice oblíbená nemoc, která se mi „vyklube“ snad z každého nachlazení a onemocnění).

I něco dobrého tenhle stav ale má – můžu číst a necítít se špatně kvůli tomu, že něco zanedbávám, když jen tak ležím a nic neřeším. Čtení mě uzdravuje, čtení je fajn. Včera měl pan King narozeniny, takže jsem to oslavila objednáním si nových knih z jednoho internetového knihkupectví. Pořádně ale začnu číst až zítra, dnes jsem totiž měla spoustu práce – jaké?

Domů nám před několika mála dny přišel HDMI kabel. Kabel, díky kterému můžete připojit televizi a notebook (aby na obrazovce TV jste viděli, to co vidíte na monitoru notebooku) a také s ním můžete vylepšit obraz a zvuk Playstationu 3. Tomáš mě teď, když ležím v posteli a odpočívám, šikanuje, abych se dívala, jak hraje Dotu 2 a kdykoliv udělám něco jiného, cítí se dotčený, jak je možné, že se nedívám, jak SKVĚLE to hraje?! :)  Nakonec jsme udělali kompromis a zatímco já ležím v posteli, on hraje u psacího stolu hru Death Space a já se samozřejmě dívám. Taková napínavá a morbidní hra mě (morbidního) člověka baví víc, takže aspoň vidíte, jak u nás doma vypadá takový kompromis! ;)

Jinak už chystám další díl Projektu o Středních školách, takže brzy se tu druhé pokračování objeví. Mám přednastavené nějaké články a nemusíte se tedy vůbec bát toho, že bych Vás nějak zanedbávala a jen se nechutně celý den válela v posteli.

Jinak vám ráda ukážu dvě nové fotky. Na první můžete vidět Lilu a její velice „milou“ reakci na Sisinku a na druhé Sisinku osobně:)

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Lila i Sisinka jsou úžasné!! :) Brzo se uzdrav a když ti bude zrovna líp, užij si válení! :))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist