3 tipy, jak se snadno a rychle dostat do kondice Zatím bez hodnocení.

Poslední zimní dny jsou už nenávratně pryč, pojď tedy přivítat jaro stylově a hlavně v kondici! Připravila jsem si pro tebe hned několik skvělých rad, které ti pomohou znovu nastartovat organismus a rychle zpevnit a zeštíhlit tělo.

1) Choď co nejvíc pěšky

Není nic jednoduššího, než používat vlastní nohy. Chůze je totiž ten nejpřirozenější pohyb, který navíc není ani nijak zvlášť namáhavý. Kromě očividného výsledku, kterým bude zlepšení tvojí fyzické kondice, navíc přijde i další skvělá věc. Pokud totiž budeš namísto autobusu, tramvaje či auta používat vlastní nohy, ušetříš. Takto chytře získané peníze si pak můžeš dovolit investovat do zdravé stravy, nebo do „odměn“ které si za svou snahu můžeš dopřávat.

2) Dopřej svému tělu detox

V zimě si většinou dopřáváme mnohem více jídla, než po zbytek roku. Do jisté míry jsou na vině Vánoční svátky. I po jejich skončení si ale rádi dáme něco vydatného, abychom se v těch třeskutých mrazech trochu prohřáli. S příchodem jara je však na čase dát takovému stravování červenou!

Naplánuj si týden, během kterého budeš jíst jen lehkou stravu složenou z čisté vody bez bublinek, zeleného čaje, ovoce a zeleniny. Je to přirozené, vždyť i naši předkové drželi v období masopustu půst! Uvidíš, že to tvému tělu prospěje a rychle se dostaví výsledek v podobě lehčího žaludku a celkově dobrého pocitu.

3) Neboj se podpořit spalování

Pokud se s příchodem jara rozhodneš také trochu zhubnout, neboj se poohlédnout po nějakém přípravku, který tvoji snahu podpoří. Doporučuji vyzkoušet třeba kapičky Eco Slim, které obsahují jen čistě přírodní látky. Nebudeš si tak zatěžovat tělo ničím umělým, zároveň ale začneš mnohem snadněji a rychleji spalovat tuky.

Nezapomínej však, že nic nejde samo od sebe! Eco Slim ti sice pomůže, prvotní impulz by ale měl vzejít od tebe. Rozpusť si proto kapky ve vodě, dej si něco zdravého k jídlu, odpočiň si a pust se do cvičení! Nemusí jít o žádný velký výkon, i delší procházka se psem se počítá. Při sportování není až tak důležitá intenzita, jako pravidelnost. Stačí cvičit 30 minut, ale nevynechej jediný den. Nečekejte až na zítra, začni hned! Rychle se staneš závislou – na zdravém pohybu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Děkují za rady :) určitě je použiju a uvidíme co bude dál.

  2. Trochu mě v tomto článku chybí cvičení! – které je pro kondici potřeba. Například kruhový či funkční trénik, kde se střídají rychlé a pomalé cviky, je na kondici opravdu parádní

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist