7 důvodů, proč nosit vložku/tampón když nemáš menstruaci 4.83/5 (6)

Nečekaná. Třeba ti začne o den dřív a nebudeš připravená. Protečeš. Jestli ji máš nepravidelnou, tak tenhle důvod je velmi podstatný.

Půjčka. Když nemáš menstruaci, tak ji má určitě tvá kamarádka, nebo někdo jiný(jiná). Situace. Jdeš s kamarádkou a ona proteče. Nemá vložku/tampon. Jednoduše ji půjčíš. Jednou ti třeba taky půjčí.

Důvod pro tampón. Nemáš menzes a najednou se ti z nosu spustí hnusná rýma nebo krev z nosu. A nemáš kapesník. Do nosní dírky si dáš tampón. Vydrží déle než kapesník.

Důvod pro vložku. Situace. Jsi na veřejných WC a potřebuješ strašně na záchod. Ale nastává problém. Nemají toaletní papír. V mém případě se to stává často. Co použiješ místo toaletního papíru? Vložku. Může se to zdát nechutné, ale pomůže to.

Veřejná restaurace. Nebo cukrárna, pekárna,… Prostě tam, kde jíte, ale nejste u nikoho doma. Potřebuješ ubrousek a oni nemají. Použiješ vložku. Snadný, ne?

Odličování. To je u mě dost časté. Chci se venku odlíčit, a mám jen odličovač. A tampón a další cetky. Do odličovače ponoříš tampón a můžeš se odlíčit. Můžeš zkusit i odlakování nehtů.

Špína. Ať už doma, nebo venku… Všude je dobré mít vložku. Naliješ na ni nějaké čistidlo a můžeš čistit.

Já vím, že situace z tohodle článku nejsou moc časté a obvyklé. Ale u mě se stávají každý třetí den. A používám vložku i tampon. To je 100% jistota, že neproteču. A tenhle článek píšu v 6:04… Takže chyby ignorujte. A moje narozeniny byly úžasné. P.S. dík za gratulace (myšleno ironicky. přišlo mi jen jedno).

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Vše nej…

 2. BFF Lindy jménem Sophie 😘

  Všechno nejlepší, štěstí a kdo ví co. Ať vám vztah s tvým klukem vydrží, a ať se ti splní všechna tvá přání.

  • No proto, Sofi. Co bys to byla za BFF?

  • Sofi, moc mi chybíš. Kdy se vrátíte z tý Francie? A měla bys mít SIMku, mesenger nebo něco jinýho. Mě neba si s tebou psát jen přes mail. Ani přes komenty.

   • BFF Lindy jménem Sophie 😘

    Vrátíme se tak za týden. A mám dotaz. Když je nějaká holka na vozíčku, může mít menzes? Já nejsem na vozíčku, ale moje sestřenice.

TOPlist