A kde budete trávit Silvestra vy? 4.71/5 (7)

Konec roku se nezadržitelně blíží – zbývá do něho už jen necelý jeden měsíc. Mnoho z vás už tak má své plány na Silvestra jasně dané. Někdo zůstane doma, další navštíví svou oblíbenkou hospůdku, ale tou nejoblíbenější možností je odjet – třeba na hory. Tak neváhejte a Silvestrujte na chatě také, jelikož ještě stále máte možnost vybrat si z volných termínů, a to ať už chcete jet pouze ve dvou, nebo třeba s velkou partou přátel, se kterou takto trávíte Silvestr pravidelně. Aktuálně jdou rezervovat i chaty s kapacitou přesahující 20 lidí, ale volná místa už z nabídek pomalu mizí. Takže pokud stále nevíte kam se vrtnout, nečekejte na poslední chvíli.

Nejoblíbenější volba? Horské oblasti

Pokud tápete při výběru, určitě se zkuste zaměřit na horské oblasti, které patří mezi ty nejvyhledávanější. Mladším sourozencům a dětem nabídnou možnost užít si dostatečné sněhové pokrývky na sáňkování, a vás zase uchvátí lyžařská střediska, na kterých můžete trávit celý den. I proto mnozí volí několikadenní silvestrovský pobyt, zakončený právě posledním dnem v roce, kdy probíhají bujaré oslavy spojené s ohňostrojem, ale i novoročním přípitkem.

Připít si můžete sektem, ale i vynikajícím vínem

Co k ukončení stávajícího roku neodmyslitelně patří, to je samozřejmě přípitek, jelikož bez něho se žádné silvestrovské veselí neobejde. Pokud si nechcete připíjet stále stejně, a to sektem, určitě stejně dobře poslouží i klasické víno. A to jak bílé, tak samozřejmě i červené, popřípadě jeho perlivá varianta. Přípitek na příchod nového roku je totiž nutnost, a užít si ho můžete třeba s kvalitními produkty z vinařství:

  • Chateau La Freynelle,
  • Follador
  • Framingham Wines
  • Frey-Sohler

Můžete si být jisti, že kvalitní vinná réva a léty prověřené postupy jsou zárukou toho, že jakmile ochutnáte první doušek, budete zaručeně okouzleni jeho chutí a rázem pochopíte, že sekt určitě není to jediné, co můžete v 00:00 hodin otevírat k završení oslav.

TIP: Zkuste silvestrovské jednohubky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist