Bláznivé duhové líčení 5/5 (3)

Ahoj,

jsem tady pro vás s dalším líčením. Tentokrát je to docela odvážné duhové líčení vhodné na léto. Na mě teda vypadá opravdu vtipně, ale možná kdybych se více pohrála s přechody a přidala ještě černou linku, bude to vypadat líp. Ale co už, jdeme na to! :)

11119389_1111313975562094_1390541509_n

11216296_1111314048895420_64732654_n

Jako základ pod stíny jsem použila opět korektor, na kterém mi barvy více vynikly. Poté už jsem jen postupně dávala barvy od světlých, až po ty tmavé.

Začneme žlutou ve vnitřním koutku a dáme ji ani ne do první třetiny horního víčka a trochu i na spodní víčko. Následně nabereme oranžovou a dáme ji trochu přes žlutou a zasáhneme až do poloviny oka. Pak přijde na řadu růžová, kterou dáme opět trochu přes oranžovou – tím vznikají lehce přechody – a naneseme ji až do konce víčka. Poslední fialová přijde až do ohybu oka a zase trochu přes růžovou, aby vznikl přechod. Pod obočí jsem jen dala světlý stín (dobře funguje i pudr), kterým jsem rozmazala okraje barev do ztracena.

Teď už zbývá jen spodní linka, na kterou jsem dala tmavší modrou pod fialovou do třetiny, před ni tyrkysovou a poslední byla zelená, kterou jsem malinko přešla přes žlutou, opět kvůli přechodům.

IMG_0322

A aby toho nebylo málo, pokusila jsem se udělat si i duhové rty. :D

Postup je zase stejný, vyberete si barvy, které chcete používat a jemně je přes sebe překládáte až vám vzniknou hezké přechody.

Oči a rty jsem dělala zvlášť, jelikož spolu by to bylo šílené až moc. :D Duhové rty ven asi moc nevynosíte, maximálně na focení nebo na haloween, ale duhové oči se v létě dají nosit docela běžně. Stačí třeba ubrat na intenzitě stínu a pak by to mohlo vypadat jako příjemné letní líčení. :)

TIP: Podívej se na 12 největších chyb při líčení

Tak co budete zkoušet toto netradiční líčení?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

 1. Tak teď jsem se pobavila, působí to vážně vesele :D
  Tím ale nechci říct že je to špatné, určitě bych na normální nošení ubrala na intenzitě, jinak na focení parádní jak oči tak rty ;)

  • Děkuji :)
   Jelikož jsem chtěla, aby byly barvy vidět, tak jsem si s intenzitou trošku pohrála – na normální nošení je to moc, to máš pravdu :D
   U očí jsem mohla přidat ještě linku, oči vypadají fakt dost zvláštně, ale aspoň jsou barvy hezky vidět a linku si každý dodělá podle potřeby :D

 2. Ahoj. To máš tolik rtěnek, nebo čím jsi líčila ty rty? :D :D :D :)

  • nene, je to pomocí stínů :) dala jsem jemnou vrstvičku korektoru přes rty, aby byly barvy hezky výrazné a nanesla na ně stíny stejně jako u očí :D

 3. LolaCandee

  Nápad docela dobrý, ale chtělo by to udělat ty rty víc precizně. Nevypadá to moc hezky, když se to rozpíjí všude kolem …

 4. Já tenhle make-up měla na diskošce.

TOPlist