Chceš originální oblečení za pár korun? Zkus secondhand! Zatím bez hodnocení.

Myslíš si, že sekáče jsou jen obchody s hromadou starých hadrů, které by si na sebe nevzala ani tvoje babička? Omyl! Dají se tu najít skvělé kousky a já ti poradím, jak na to.secondhand

Nehledej nic konkrétního

Nutně potřebuješ žluté tričko s bleděmodrými puntíky? Bohužel ti musím prozradit, že tady platí speciální Murphyho zákon. To co potřebuješ, tu nikdy nenajdeš. Takže pokud chceš svetr, budeš zakopávat o plesové šaty a když si budeš přát plesové šaty, všechny sekáče budou přetékat svetry. Pokud se ti něco bude líbit, ber to, ať už je to cokoliv!

 

Dvakrát prohlídni, jednou plať

Našla jsi tvůj vysněný svetr? Perfektně ti sedí? Stojí pár korun? Gratuluji! Ještě než ho odneseš k pokladně, pořádně se na něj podívej. Není náhodou roztržený? Nemá na sobě podivný flek? Jasně, nechat ho v obchodě bude nepříjemné, ale pořád lepší než to zjistit až doma a mít plnou skříň věcí, které se nedají nosit.

 

Choď často

Počítej s tím, že nejsi sama, kdo si chce v sekáči něco koupit. Ovšem těch skvělých kousků, o kterých pořád mluvím, v něm většinou není mnoho. A kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zkrátka, čím častěji budeš chodit, tím častěji odtud nebudeš odcházet s prázdnou. S tím souvisí i další bod…

 

Nebuď zklamaná, když nic nenajdeš

Jestli normálně nakupuješ stylem – přijdu a nakoupím tolik věcí, že na zpáteční cestu budu potřebovat nosiče – budeš si muset zvyknout na trochu něco jiného. V sekáči je to spíše sázka do loterie. Můžeš přijít a najít jen samé staré hadry, nebo přijdeš za týden a odneseš si plnou tašku úžasných věcí za pár korun.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist