Erotické hračky patří k erotickému životu současnosti Zatím bez hodnocení.

Moderní doba

Nejnovější data (Velké Británie) naznačují, že v dnešní době výrazně klesla míra pohlavního styku. Tento pokles vysvětluje dle mnoha odborníků několik faktorů. Největší “zabiják” sexu je ale jasný – moderní doba. Nedostatek pohlavního styku nejvíce postihuje lidi v polovině života. Pokles sexuální aktivity je nejvíce výrazný mezi skupinou lidí nad 25 let. Páry, které se nebojí sáhnout po erotických hračkách dle různých průzkumů a faktorů lépe dlouhodobě uspokojují milostní partnerskou touhu. A jsou šťastnější! Nákup “hraček” v sexshopu tedy nemusí být vůbec něco, čeho se ve vztahu musíte bát.

Dostupná řešení

Partneři nebo singles v současnosti mohou využít různé způsoby, jak znovu nastartovat sexuální život. Pokud nepatříte mezi lidi často střídající partnery nebo milence, máte na výběr některý z ověřených a diskrétních sexshop-ů. Moderní sexshopy nabízí stovky položek nejrůznejšího tovaru a zboží online. Erotické pomůcky pro muže nebo ženy můžete nakoupit přesně dle vašich potřeb. Jejich používání explicitně neznamená, že váš partner není dostatečně dobrý milenec. Je to ta nejčastější mylná představa, kterou lidé o erotických pomůckách mají.

TIP: Vibrátor s osobním vzkazem !

Malý nebo velký hrdina

Nejvyhledávanější erotickou pomůckou je bezesporu vibrátor. Před pár desetiletími by vlastnictví nepřiznala žádná žena (nebo muž). Dnes je to spíš opačně. Ne jednomu páru právě erotické hračky jako například párový vibrátor zachránili celý vztah! Začlenění sexálních hraček se může posílit vztah a sexuální uspokojení každého, kdo je otevřený a respektuje svoje nebo partnerovy touhy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist