Flash tetování – sexy hit léta 4.8/5 (5)

Flash tetováníPokud se již nějaký ten čas zahráváš s myšlenkou, že si necháš dekorovat tělo něčím výjimečným, určitě vyzkoušej stylové dočasné tetování. Jedním z druhů je populární flash tattoo. Tuto sezónu bude zaručeně hitem, můžš tak zazářit mezi prvními!

Co je to vlastně to Flash tetování?

Flash tetování jsou novým trendem oblíbeným mezi celebritami, blogery a všemi módními nadšenci, kteří si nechtějí nechat potetovat své tělo navždy. Působí jako šperky, ale když se podíváš lépe zjistíš, že jde o metalické tetování, jejichž odlesky krásně vyniknou během léta či party, kde jsou opravdu skvělou volbou.

Motiv, který si vybereš je jen na tobě. Ať už si vybereš orientální vzory, různé symboly nebo výstižné nápisy, věř, že efekt bude opravdu dokonalý! Velkou výhodou je, že můžeš měnit vzory podle nálady a příležitosti. Přestože se jedná o dočasnou záležitost, můžeš se spolehnout, že ti v perfektním stavu vydrží několik dní.

Použití je velmi jednoduché! Tetování stačí nalepit na požadovanou oblast, přetřít vlhkou látkou a odlepit. Za pár vteřin máš krásně ozdobené tělo i bez šperků. Takové tetování ti vydrží cca 4-6 dní v závislosti na tom, kde bude umístěno a jak dobře se o něj postaráš. Na daném místě by ses se měla vyhýbat mýdlu a krému na opalování, které ho zničí, případně úplně smyje.

A připojíme také malou galerii flash tetování

Můžeš třeba zkusit tetování ve tvaru lístečku.

Pírko vypadá hodně sexy.

Co takhle nějaký indiánský vzor?

Flash tetování ve stylu Kleopatry

Nemusíte se omezovat jen na oblast rukou.

Flash tetování můžete dát i na vlasy.

Indické motivy nevyjdou asi nikdy z módy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist