Fotky z dovolené Zatím bez hodnocení.

Protože v minulém článku jsem slibovala nějaké fotky, ale byla jsem dost unavená na nějaké přidávání, nechala jsem si to až na dnešek. Fotky nejsou kvalitně nijak úžasné, hodně jich fotím mobilem nebo kompaktem a to většinou hodně na rychlo, protože sourozenci mají sklon utíkat z dosahu fotoaparátu, hned jak ho vytáhnu… Asi nějaký zvyk? Navíc jsme zapomněli kabel od zrcadlovky a můj notes má nějaký problém vypořádat se s kartou, takže ty kvalitnější fotky nechávám až na později a zatím jen tak “aby se neřeklo”:)

Je tu krásně a celý týden máme neuvěřitelné horko a sluníčko. Jaké štěstí, protože co jsem koukala na předpověď počasí do budoucna, den po našem odjezdu už má být jen 23 stupňů, takže to vyšlo doopravdy skvěle. Většinu času trávíme u bazénu, protože na nic jiného tu náladu nemáme (kdo by měl, v tomhle počasí) a snažíme se nespálit se. Na fotkách si ale všimněte, jak jsou Jirka i s Helenou černý jak bota, opalují se totiž skvěle, protože tenhle rok už na jedné dovolené byli, takže jim stačí krém s faktorem 10 a jsou za vodou.

Zatímco já jsem vytáhla padesátku, která teda nic extra – první dva dny jsem dost cítila bolest kůže na zádech a stehnech, třetí den už to bylo v pohodě a teď už jsem přešla na třicítku (zítra konečně na 20tku) jsem o pár odstínů tmavší a hlavně – bez bolesti a bez spálení. Řeknu Vám, že je doopravdy zvláštní být najednou tak opálená, protože já jsem prostě zvyklá být bílá jako stěna a i když se opaluju dobře (jen zezačátku mám potíže a proto volím vyšší faktor), zkrátka rychle blednu a za pár týdnů budu určitě zas jako Sněhurka.

Výhled od bazénu

Plavky, třicítka a sluneční brýle – nutně potřebuju a to stále

Se ségrou

Jiřík

 Potápíme se… 

…fotíme se

… a Helena mi neustále krade jelínka!

Přidáno:

Pletla jsem to ségře na dnešní večeři, aby vypadala k světu:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

 1. Pěkný fotky, taky bych se ráda vrátila na dovolenou. Já se nerada opaluju, takže se hodně držím ve stínu. Jenže jak jsme byli letos v Tunisu, tak samozřejmě se nejde držet jenom ve stínu, a já ještě k tomu měla neustále na sobě brýle.. Tak to dopadlo tak, že jsem byla jako panda – opalený (spíš červený) obličej podle brýlí, a ještě k tomu pěkně spálený nos, který se mi loupal. Ještě že jsem u sebe měla tonovák..

  • Rozesmálas mě (panda:D), taky se mi jednou stalo, že jsem si opálila brýle a od tý doby si dávám pozor. To já jsem na sluníčku docela ráda a jednou za čas se i ráda opálím, ale zas to nepřeháním, nelíbí se mi výhledově představa staré vráščité indiánské babičky:))

 2. Já mám to štěstí že můžu být na sluníčku chvelku a jsme zase o trochu hnedší. Používám vždy faktor 15 a nikdy jsem problémy neměla :)

  Hezký fotky, jste si hodně podobný :)

 3. Krásné fotky! Když jsme byli s bráchou malí, taky jsme pořád utíkali před kamerou a foťákem a mamka nás vždycky natáčela ‘tajně’ abysme to neviděli :)
  Jste všichni krásně opálení a jste si hrozně podobný :)

 4. Ten účes je nádherný, to muselo dát hrozně moc práce :))

 5. Moc krásné fotky a gratuluju k úspěšnému složení zkoušky! :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist