Fresh bedýnky recenze a zkušenosti 5/5 (2)

Fresh bedýnky – Ten, kdo chce žít zdravě by měl zkonzumovat minimálně pět porcí ovoce a zeleniny denně. Říká se to velice snadno, když ale máte k dispozici ovoce a zeleninu ze supermarketu, která jako ovoce a zelenina nechutná, dáte si raději sladké pečivo nebo něco jiného. Bohužel, v supermarketech se nachází plodiny upravené tak, aby co nejvíce vydržely – ale ne aby nám chutnaly. Kupujeme je jen ze zvyku, protože kde jinde bychom měli ovoce a zeleninu vzít?

Zkuste to trochu jinak

A právě kvůli tomu vznikly Fresh bedýnky. Tyto bedýnky si můžete naplnit ovocem a zeleninou svého výběru. Můžete se spohlehnout na bio kvalitu, čerstvost a české pěstitele (v zimním období je bohužel potřeba sáhnout také po farmářích ze zahraničí, vzhledem k nízké české produkci). Bedýnka dle vašeho výběru vám přijde až domů, takže se nemusíte vláčet s těžkými taškami. Můžete se spolehnout na to, že ovoce a zelenina přijdou v bezvadném stavu.

Z čeho můžete vybírat?

Na výběr je hlavně ovoce a zelenina, ale také maso – včetně rybího, pečivo, bylinky a houby, mléčné výrobky a další. Výhodou všech těchto produktů je to, že vám dojdou už připravené ke spotřebě – nemusíte se tedy bát zelených banánů ani tvrdého avokáda (vybrat avokádo je poslední dobou velký oříšek, málokdy se mi podaří koupit avokádo té správné zralosti a tvrdé avokádo mi na okně ještě nikdy nedozrálo).

Ovoce a zelenina

Z ovoce a zeleniny můžete dostat veškeré základní druhy, jako jsou banány, jablka, mrkev, cibule, česnek… ale také takové druhy, které až tak známé nejsou. Zkuste Fresh bedýnky trochu prohledat a můžete narazit na takové plodiny, jako je černý česnek, artyčoky, mladý kokos, čekanku, batáty, fenykl, mangold, čerstvá kurkuma a další plodiny v závislosti na sezóně.

Bylinky a houby

Na výběr je také spousta čerstvých řezaných bylinek a hub. Můžete si vybírat známé druhy, jako je majoránka, petrželka nebo tymián, až po méně obvyklé, jako je například medvědí česnek (na ten v supermarketech jen tak nenarazíte), brokolice microgreens či klíčky řeřichy.

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

Pečivo a mléčné zboží

K dispozici je celozrnné i běžné pečivo, včetně bezlepkových variant. V nabídce jsou zejména chleby obohacené o různá semínka (slunečnicová, chia) a olivy. Velice chutný je Red velvet muffin. Z mléčného zboží můžeme vybírat sýry, jogurty a tvarohy, mléko a mléčné nápoje, máslo, smetana a různé tuky.

Maso a ryby

Fresh bedýnky poskytují velký výběr masa v bio kvalitě, na jaký jen tak v nějakém supermarketu nenarazíte. Kromě drůbežího, vepřového a hovězího můžete vybírat i takové druhy, jako je jehněčí či telecí maso. Velice zajímavou variantou jsou i ryby a mořské plody, ze kterých jmenujme čerstvého tuňáka, lososa, ústřice, pražmu, mečouna, halibuta a pstruha.

Další výrobky

Vybírat můžete i různé chuťovky, jako jsou dortíky v bio kvalitě, paštiky, raw zmrzliny, veganská majonéza, kuřecí vývar, kokosová smetana, humus, kimchi, různé druhy pesta a pomazánek a spoustu dalšího.

Různé druhy bedýnek

Dodání ve formě bedýnek je nejen ekologické, ale také oku lahodící. Není žádný lepší způsob, jak naaranžovat ovoce a zeleninu, jako ji naskládat do dřevěné bedýnky. Pokud vás tlačí čas a sníte všechno, můžete si vybrat ze čtyř druhů předskládaných bedýnek, které pro vás vytvořili Fresh bedýnky. Tyto se liší jednak velikostí a jednak také tím, co v nich je naskládáno. Nejste ale nijak limitování a svou bedýnku si můžete „naskládat“ sami podle toho, co zrovna potřebujete.

Dodání zboží

Rozvoz po Praze si společnost Fresh bedýnky provádí sama. Dodání zboží po ČR probíhá prostřednictvím společnosti DPD. Rozvoz probíhá každý všední den s výjimkou pondělí. Zboží bude dodáno dva dny po objednávce, na což je potřeba myslet. Když potřebujete zboží v úterý, musíte tedy nakoupit do nedělní půlnoci. Přes dopravní společnost ale nemůžete objednat všechno. Některé druhy křehké ovoce či zeleniny a zboží podléhající rychlé zkáze (mléčné výrobky, maso, křehčí ovoce a zelenina atd.) nelze poslat prostřednictvím DPD. Můžete si je ale vyzvednout na výdejním místě sami (toto výdejní místo je v Praze).

Cena dodání

Minimální hodnota objednávky je 400 Kč. Doprava zdarma je u nákupu nad 1 000 Kč, pokud máte objednávku nižší, budete muset zaplatit 100 Kč za dopravu (cena dopravy přes DPD je dokonce 159 Kč). Můžete si ale vybrat také doručení v ten samý den, tam bude ale doprava stát 150 Kč (při objednávce nad 1 500 Kč je však doprava zdarma).

Cena zboží

Za kvalitu je bohužel potřeba si připlatit. A to platí i v tomto případě. Zatímco za kilogram banánů zaplatíte v supermarketech okolo 30 korun, Fresh bedýnky poskytují banány za 59 Kč za kilogram. A stejně je to i u ostatního zboží. Berte to tak, že za ušetřený čas a kvalitu je potřeba zaplatit. Spousta uživatelů, kteří nakupují bio kvalitu, jsou s obsahem v bedýnkách naprosto spokojeni.

Výhody Fresh bedýnek

  • Čerstvé a kvalitiní potraviny.
  • Bio kvalita.
  • Podporujete malé farmáře.
  • Dovoz až domů.
  • Žádné igelitové tašky, ale ekologické bedýnky.
  • K dispozici jsou i méně známé druhy plodin.

Nevýhody Fresh bedýnek

  • Vyšší cena za ovoce a zeleninu.
  • Dodání zboží – pokud nejste z Prahy, nemůžete objednávat z celého sortimentu.
  • Cena dopravy při objednávkách nižších než 1000 Kč.

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

Garance spokojenosti

Dodavatelé slibují, že s bedýnkou dle svého výběru (i těmi předpřipravenými) budete spokojeni. Kvalita zboží se kontroluje celkem třikrát, než se k vám zboží dostane. Je potřeba myslet na to, že se jedná o čerstvé zboží, takže vždycky v průběhu dopravy může dojít k poškození. Fresh bedýnky se ale snaží, aby k takovému druhu poškození nedocházelo. Své produkty skladují v moderních boxech, které zajišťují jejich kvalitu a chuť.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. To je pecka, vyzkoušela jsem a ta zelenina chutná úplně jinak než ta z Alberta….

TOPlist