Gabriella Salvete – Hydrating foundation 5/5 (4)

Už se nad sebou doopravdy budu muset zamyslet. Moje úchylka zvaná „zbytečné nakupování a hromadění make-upů“ je totiž na vrcholu a opět mám doma nový kousek. Čím argumentuji nyní? Od značky Gabriella Salvete jsem ještě žádný make-up nevyzkoušela a navíc, když jsem ho viděla v drogérii, byl zlevněný. Moje touha se opět projevila a než jsem se nad tím vůbec stačila zamyslet, už jsem stála u pokladny a hydrating foundation kupovala.

Jaký je můj první make-up od značky Gabriella Salvete?

Co výrobek slibuje? 

„Neobyčejně lehký hydratační make-up obsahuje jemné pigmenty, které tvář rozzáří a zakryjí drobné nedostatky. Pleť tak bude sjednocena a díky vysokému podílu vody hydratovaná a svěží po celý den. Make-up je ideální pro celodenní líčení a vhodný pro všechny typy pleti“

První dojmy

I když na obalu je poměrně jasně napsáno foundation (což se dá vyložit jako obyčejný podklad), tenhle výrobek se tváří jako skvělý, rozjasňující, spíše tonovací make-up.

Konzistence je poměrně tekutá, množství přijatelné. Cena není nijak vysoká a v drogériích můžete narazit na čtyři základní odstíny. Já vlastním nejsvětlejší Ivory Warm, který je určitě vhodný i pro bledé slečny.

Splnil výrobek, co slíbil? 

Hydratace je perfektní – z té mám určitě velkou radost. Mám normální, místy suchou pleť a rozhodně nechci make-up, který ji zatěžuje a navíc vysušuje, protože to není moc dobrá investice do budoucna. V tomhle bodě ale nemám co vytknout – hydratace je na jedničku a skvělé je, že se po nanesení make-upu ani nelesknu, což třeba o takovém Garnier BB (který by měl také 100% hydratovat) říci nemohu.

Aplikace je bez problémová. Má poměrně tekutou konzistenci, nanáší se dobře jak prsty, tak i třeba houbičkou, netvoří hrudky, nedrolí se ani nedělá nevzhledné mapky.

Krytí je horší. Spíš bych na něj dala nálepku tónovací, protože krytím je hodně podobný třeba takovému tónováku 2v1 od Dermacolu. Dokáže sjednotit barvu, zakrýt minimum, ale s akné si zkrátka neporadí.

Výdrž je průměrná, nerozčiluji se, ale že bych se radovala, to se taky říct nedá. Celý den na obličeji rozhodně nevydrží a za špatného počasí nebo když se člověk  zapotí – to je zkrátka problém.

Co se týče rozzáření pleti, o tom by se dalo diskutovat. Pleť vypadá po aplikaci hezky, ale že bych si všimla, nějakého podstatného rozdílu – to vážně ne. V tomhle směru mi přijde už lepší právě Tonovací krém Dermacol, který pleť krásně rozzáří.

Klady: 

 • Perfektní hydratace
 • Barevné sjednocení pleti

Zápory: 

 • Rozjasnění pleti je minimální
 • Minimální krytí (spíš bych ho přirovnala k tonovacím krémům)
 • Průměrná až podprůměrná výdrž

Nezahazuji ho do koše, nelituji toho, že jsem tenhle hydratační make-up od GS vyzkoušela, ale rozhodně si ho znovu koupit nepůjdu. Vhodný bude hlavně pro slečny s normální nebo suchou pletí, které nepotřebují 100% krytí.

 Hydration Foundation od Gabriella Salvete můžeš koupit v drogériích nebo na internetu za průměrnou cenu 149 Kč. 

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

 1. Ty máš tak krásnou pleť, vůbec žádný make up nepotřebuješ :)

  • Přesně! Skoro není poznat, kde máš make-up a kde ne ;)

   • Protože ten make-up v podstatě nekryje:D Jinak mám dobrou pleť, ale na make-upy jsem docela ujetá, mám jich hodně a přitom je ani pořádně nepoužívám, alespoň ne každý den:)

 2. Aspoň že máme vždycky z tvých recenzí na výběr z make-upů! :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist