Gigalash – sérum na řasy – moje zkušenost 5/5 (2)

Mít tak krásné dlouhé řasy, abychom nemuseli používat každý den řasenku! To je přání spousty dívek a žen a obchodní trh jim vychází vstříc. Na trh přišla již velké spousta posilovačů růstu řas a či sér na řasy. Na výsledky většiny těchto sér se musí čekat celé týdny, což je pro nás uživatelky hrozné. Gigalash – sérum na řasy ale sliboval výsledky do sedmi dnů. Tak jsem se rozhodla, že toto sérum vyzkouším, a poradím vám ostatním, zda skutečně stojí za koupi.

Proč jsem si vybrala zrovna Gigalash?

Sérum Gigalash jsem si vybrala zejména díky nejkratší době čekání na výsledky. To ale nebyl jediný důvod. Nejenže by měly narůst delší, hustší a tmavší řasy, ale toto prodloužení má být až o 90 %. Gigalash dále slibuje také větší objem řas, a to až o 70 %. Sliby jsou to pěkné, ale skutečně fungují? Ještě před koupí jsem se dívala na různé recenze, které uváděly již uživatelky přede mnou. Tyto ženy byly vesměs spokojené, tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu taky.

Objednání Gigalash

Koupila jsem si pouze jedno balení 6 mm za 890 Kč z oficiálních stránek tohoto séra na řasy. K této ceně jsem si musela ještě připlatit 90 Kč za poštovné. Kdo bydlí v Praze, může si tyto poplatky ušetřit, existuje totiž možnost osobního odběru (jedná se o Horní Počernice, konkrétně o oblast průmyslovou, kde je jeden velkoobchod vedle druhého). Balení se mi za tu cenu zdálo maličké, ale mělo by vydržet na 6 měsíců, takže to znamená cca 150 Kč na měsíc. A to už je poměrně dobrá cena.

Jak ušetřit za nákup Gigalash?

Kdybych si koupila dvě balení, tak bych zaplatila 1 640 Kč, což znamená 140 ušetřených korun. Při třech baleních bych ušetřila již 280 Kč a za čtyři balení až 570 Kč. Pokud tedy ve svém okolí znáte někoho, kdo má o Gigalash také zájem, spojte se – ušetříte nejen za poštovné ale také v rámci koupených balení. Nebo si kupte zrovna více balení, Gigalash se zavazuje, že vám vrátí peníze do 15 dnů za každé neotevřené balení. Pokud tedy za týden neuvidíte žádné výsledky, můžete zbylá balení vrátit.

Jak Gigalash funguje?

Gigalash se zavazuje, že prodlouží cyklus růstu řas. Ten má obvykle délku 30 dnů – od doby kdy vyroste nová řasa, až do doby kdy vypadne. Tím, že Gigalash prodlužuje dobu růstu řas, způsobí, že řasa neroste jen 30 dní, roste mnohem déle, a proto je delší. Současně také Gigalash stimuluje rychlejší růst nových řas, čímž zvyšuje objem. Je to prosté, že?

Jak se Gigalash nanáší?

Celá aplikace je velice jednoduchá. Stačilo mi necelé 2 minuty, než jsem prolítla příbalový leták. Důležité je smýt si před aplikací veškerý make-up. Večer to není žádný problém, patří to k mé každodenní rutině. Ráno se probudíš, odlíčená z předchozího večera, aplikuješ Gigalash, ten se rychle absorbuje, takže za pár chvil už můžeš použít řasenku, linky, oční stíny apod.

Pomocí štětečku nanáším Gigalash co nejvíce ke kořínkům řas (podobně jako oční linku), z vnitřní strany směrem k vnější straně. Pokud chceš, můžeš použít také na spodní řasy. Sérum se vstřebá do dvou minut.

Zkuste i netradiční linku.

Zkuste i netradiční linku.

Jakých změn jsem si všimla?

V rámci prvních sedmi dnů jsem se pozorovala v zrcadle každý den. Udělala jsem si úvodní fotografii a v sedmý den jsem si udělala další fotografii. A skutečně – řasy byly tmavší a o něco málo delší (bez fotek bych si ale rozdílu asi ještě nevšimla). Tak jsem pokračovala v užívání další týden. Ve čtrnáctý den jsem se opět vyfotila, ale změn bych si všimla i bez fotek. Moje řasy byly oproti výchozí fotce až o polovinu delší a o něco málo hustší. Právě v tento den jsem si začala připadat sexy. Asi po měsíci užívání byly moje řasy už opravdu dlouhé a husté, připadala jsem si lépe, než když jsem dříve používala řasenku.

Výhody Gigalash

 • Rychlé výsledky užívání – prvního pokroku jsem si všimla v rámci jednoho týdne, což je nejrychlejší výsledek ze všech sér a posilovačů dostupných na území České republiky.
 • Mám skutečně tmavější, hustější a objemnější řasy.
 • Řasy jsou krásné, ale mají přirozený vzhled – což je výhoda oproti nalepovacím umělým řasám, které – přiznejme si to – vypadají opravdu nepřirozeně.
 • Jedná se o bezpečný výrobek, který je dermatologicky testován, takže nezpůsobí žádné vyrážky na pokožce.
 • Jednoduché použití s pomocí šikovného nanášecího aplikátoru.
 • Sexy řasy vám dodají sebevědomí – které je potřebné například k poznávání druhého pohlaví.
 • Jedno balení vydrží šest měsíců.

Nevýhody Gigalash

 • Cena balení. I když je cena srovnatelná s ostatními séry, přece jen se mi zdá dost vysoká.
 • Nevím, co se stane, když přestanu Gigalash užívat. Předpokládám, že řasy obnoví svůj běžný životní cyklus a postupně vypadají, přičemž samozřejmě narostou nové řasy, ale ty už budou kratší.
 • Poštovné zdarma až nad 2 000 Kč (při objednání z oficiálních stránek).
 • Musí se používat dvakrát denně – ráno a večer. To je rozdíl oproti jiným sérům, která se musí používat pouze jedenkrát za den.
 • Pokud se sérum dostane do oka, čeká vás nepříjemný pocit pálení – není to ale nebezpečné.

Gigalash – sérum na řasy

Po vyzkoušení tohoto séra na řasy, které funguje s pomocí patentované technologie, musím opravdu uznat, že mám krásnější řasy. Dnes už skoro vůbec nepoužívám řasenku – protože to jednoduše není potřeba. Někdy si ji přeci jen nanesu, ale spíš už jen ze starého zvyku, než že bych to potřebovala. Je nesmírně pohodlné ráno vstát a nemuset se jít malovat, a když, tak pouze stíny nebo oční linky. Výsledky jsou velice rychlé, takže jsem spokojená a produkt rozhodně doporučuji ostatním. A co vy, máte zkušenost s tímto nebo podobným výrobkem, který byste mohly doporučit? Napište mi do komentáře:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Nejlepší sérum na růst řas v AKCIMÁM ZÁJEM
TOPlist