Ideální dárek pro pejska? Potěšte ho novou hračkou! Zatím bez hodnocení.

Také patříte mezi milovníky čtyřnohých chlupáčů s mokrým čenichem? Mezi ty, kteří vždy když mohou, tak mu udělají radost pomocí nějakého pamlsku, nebo psí hračky? Není se čemu divit, kdo by si je nezamiloval! Navíc, Vánoce se kvapem blíží, pokud tedy ještě pro svého věrného přítele hračku vybranou nemáte, můžete se námi nechat inspirovat.

a_16037-62885404cz-316x280Jak jistě víte, pořídit si psa, to není jen tak. Člověk se mu musí věnovat stejně, ne-li více, jak dítěti. A teď nemluvím jen o tom, že si párkrát denně najdeme čas na krátkou procházku. Naopak, s tak inteligentními tvory je nutno si hrát a učit je novým věcem! Ale jak toho dosáhnout co možná nejefektivněji? V tom vám mohu pomoct interaktivní a plnící hračky pro psy! Základním principem je dokázat překonat nástrahy, zdolat nějaké překážky, aby si pejsek svoji odměnu zasloužil. A právě proto takové hračky dokonale rozvíjí inteligenci, ale i vnímání a smysly pejska. A to navíc formou, při které si společně užijete spoustu zábavy.

Samozřejmě, že život není jen o učení se, je potřeba také relaxovat. U psů tomu není jinak. V nabídkách chovatelských potřeb dnes najdete nejrůznější hračky pro psy. Je libo přetahovala a uzly, hračky gumové či plyšové, nebo snad Váš zvířecí kamarád miluje aport a uvítá, když může běžet s větrem o závod za Vámi hozeným balónkem? Stačí si jen vybrat, čemu dáváte přednost.

Básník Emanuel Frynta ve svých verších uvedl: „Život je pes – a pes, jak známo, je věrný přítel člověka“. Co víc k tomu dodat? Zapřemýšlejte, jakou hračkou byste svému pejskovi mohli udělat radost. Ukážete mu tak, že jej považujete za věrného přítele. Pomocí hračky ho můžete lecčemu naučit, ale hlavně mu dáte najevo, že když jste spolu, život není a nikdy víc už nebude takzvaně „pod psa“.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist