Já jsem připravená na líbání, ale moje rty ne! Co s tím? 4.5/5 (4)

Trochu dlouhý název, ale to je jedno. Nemyslím, že rty mají vlastní mozek, ale že mají nějakou vadu. Ukážu ti jejich řešení!

Opar-to je jeden z nejčastějších problémů. Nevím sice jak ho vyléčit, ale vím jak ho skvěle zamaskovat. Celé rty napudruj. Potom aplikuj lesk na rty nebo rtěnku. Lépe maskuje rtěnka, ale i lesk funguje. Potom na to aplikuj dětský pudr na zadeček. A ještě jednu vrstvu lesku nebo rtěnky.

Popraskané rty-ach ty rty. Praskají každé šesté ženě v Česku. Ale co na ně? Do misky vymačkáš 2 citróny. Stačil by i jeden, ale lepší jsou dva. Přidáš tři čajové lžičky cukru a dvě polévkové lžíce soli. Zamíchej. Masíruj s tím tvé popraskané rty dvě minuty.

Pálivé rty-nemyslím, že spálí kluka, ale že pálí tebe. Na to není jiný lék než balzám na rty.

Všechny způsoby jsou testovány na mě nebo na mojí sestře(opar). A je tu ještě jeden problém, kterým jsem trpěla a moje sestra jím bude trpět. Je to strach z prvního polibku. Každá z nás si tím projde. Není na to lék. Můžeš si jenom říct: ,,Čeho se vlastně bojím? Vždyť to nic není. Když se to nepovede, tak to vyjde jindy.“ Nic jiného dělat nemůžeš. A musíš překonat tvůj strach, jako jsem se já přestala bát pavouků (všichni se smějí mému podle nich vtipu). Důležité je, si to říct. Není to přeci konec světa. Nějak to přežiješ. Doufám, že jsem ti pomohla…

Čauky

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. BFF Lindy jménem Sophie 😘

    LOL takový ,,nemám,, strach z pavouků. Jinak fakt super článek.

  2. Fanoušek Lindy 345

    Měla bys napsat nějakou recenzi. Článek skvělý jako vždy. A ať se jde Sexy Baby třeba do p*dele.

  3. Jo. Sexy Baby se*e všechny. Jestli budeš proklínat i Lindu nebo Svorku, tak bude zle. A souhlasím s Jedním velkým tajemstvím, Anissou a Promile. A se všemi co jsou proti tobě. Kdo souhlasí?

    • Já souhlasím a mluvím i za Lenku, co píše komenty pod Miluju bratra své nejlepší kamarádky.

  4. Čekala jsem, že to nebude fungovat. Ale funguje to.

TOPlist