Jak dobře znáš svoje tělo? Díl čtvrtý – intimní zóny 5/5 (2)

Ať jsi panna či nikoliv, ukážu ti pár triků a fíglů, jak si se svou lasturkou více porozumět a užít si ji. Hrát si můžeš jak z vnějšku, tak i lehce zevnitř, obojí je moc příjemné.

intimni-partieDůkladně ji nastuduj

Zde se opět vracím k druhému dílu, kde jsem ti radila celou lasturku prozkoumat před zrcadlem. O vaginálním vchodu to platí obzvlášť. Pořádně si ji v zrcadle prohlédni, zkus trochu roztáhnout kůži, pohladit každý kousíček a vnímat, co je jak citlivé. Moje zkušenost je taková, že už jen tohle pozorování je vzrušující.

Připadá ti divné si na ni koukat v zrcadle? Z počátku možná, ale jsi žena, tohle je tvoje nejintimnější místečko a běžne na něj sama neuvidíš (pokud nejsi hadí žena). Takže není vůbec běžné ji pořádně detailně vidět. K čemu je to taky dobré? Když pak zjistíš, co je ti příjemné, budeš umět partnera navigovat, budeš totiž vědět, jak to tam vypadá a co ti je příjemné.

Použij prsty k prozkoumání okraje

V prvé řadě si zkus pohrát s okrajem lasturky. Navlhči prsty (slinami nebo olejíčkem) a hlaď ji na okraji, dělej prsty kroužky okolo i lehoučce dovnitř. Můžeš zajet i na jeden článek prstu a zevnitř ji obkroužit. Dělej to pomalu a vnímej, jestli to s tebou něco dělá nebo ne, jestli se ti to líbí a co vlastně cítíš. Více než o nějaké extra vzrušení jde o poznání sebe sama. Budeš znát, jak je kůže pevná, jaký tlak je ti příjemný, jak tvé tělo reaguje na různý dotek.

Neboj se zabrousit i trochu dovnitř

V druhém kroku můžeš zajet i kousek dovnitř. Jsi-li panna, nedoporučovala bych ti chodit hlouběji než na 5 cm. K tomu ti poslouží prsty nebo nějaký mini vibrátor. Takto si zmapuješ své vjemy a vyzkoušíš jaké to je vevnitř na dotek. Ničeho se neboj, je to bezpečné a zcela běžné.

Proč bys to vlasně měla dělat? Není to masturbace jako taková, spíše poznání sebe sama. Každá žena by měla perfektně znát svůj klín a svou lasturku. Budeš tak zase o krůček blíže sama k sobě a v intimních schůzkách s partnerem budeš sebejistější.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

 1. anetka Novakova struharov

  Ahoj, je mi 50 a ještě sem to nedostala, je něco špatně???

 2. MajdSusŠtíhlice

  V pořádku. Mě je 40 a taky jsem to nedostala.

 3. Karolína Průchová

  Ahoj a co jste to jako nedostaly?

 4. A co je to ta masturbace?

  • Přečti si článek Skrytá rozkoš aneb jak si udělat dobře. Vše se tam dozvíš.

TOPlist