Jak dobře znáš svoje tělo? Díl druhý – lasturka Zatím bez hodnocení.

Tvůj klín, tvá nejintimnější zóna. Vlastně takový malý vesmír, který skrývá spoustu zákoutí, tajemností a možností na krásné pocity a prožitky. Poznávej svou broskvičku a objevuj, co jí dělá dobře. Jednak si skvěle užiješ sama se sebou a za druhé budeš skvělá milenka, které žádný muž neodolá.

lasturka

Lekce anatomie

Ženské vnější genitálie začínají nahoře pod bříškem chloupky, které ve spodní části přechází v malé a velké pysky, mezi nimi schovaný poštěváček (neboli klitoris), pod ním je ústí močové trubice a úplně dole vaginální otvor.

Sedni si před zrcadlo

Vezmi si třeba malé zrcátko, sedni si s roztaženými pokrčenými nohami, zrcátko postav před sebe tak, abys v něm viděla celou svou mušličku. Hraj si s ní a koukej se na to, čeho se vlastně dotýkáš, sleduj jak reaguje. Zní to možná zvláštně, ale je to hodně důležité. Každá žena by měla dokonale znát svůj intim.

Malé vs. velké pysky

Stydké pysky nejsou jen nějaká kůže, která vyplňuje místo. Jsou zde primárně na ochranu citlivých míst, které se skrývají mezi nimi (klitoris, močová trubice, vaginální vchod). Avšak nezanedbávej je, ve skutečnosti jsou také velmi citlivé.

Jak si s nimi pohrát? Velké pysky (vnější hrubší kůže, na které rostou chloupky) mají rády, když na ně jemně přitlačíš a budeš je masírovat až k tříslům. Malé pysky (jemné závojíčky kůže, které máme každá různě veliké) jsou už citlivější a udělá jim dobře, když je promneš mezi prsty.

Užij si relax sama se sebou

Pysky nejsou místo, které tě dovede k orgasmu. Ale pro masáž a uvolňující pohlazení je to super :) Masírovat můžeš buď na sucho, nebo použít masážní olejíček. Úplně ideální je ale olej přímo určený k intimním hrátkám. Taková masáž  pak bude balzám pro tvou duši a skvělý způsob relaxace.

Poštěváčku a vaginálnímu vchodu budu věnovat samostatný článeček. Pro úplnost ale ještě zmíním to, že mezi pysky se skrývá ústí močové trubice. Když si s celou lasturkou budeš hrát, jistě také přes něj přejedeš. To ničemu nevadí, tam nemáš co poškodit. Dokonce možná zjistíš, že je to vcelku příjemné :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Hezký článek :) … Je dobře, ze o tom napíše alespoň někdo :)

  2. No tak to nevím, chvilkama mi příjde, že to píše nějaký úchyl! :D

  3. Ošahavání se je super příjemné!

    • HalinaObrowská

      No mě ztrvdnul jen z toho článku i bez osahávání se 😀😀😀 Kdoví kdo vám to píše, pod přezdívkou Daniela se může skrývat kdokoliv ☺

TOPlist