Jak dobře znáš svoje tělo? Díl první – prsa Zatím bez hodnocení.

prsaAť už jsi sama nebo máš kluka, jestli tě první sex teprve čeká nebo jsi už jej měla, určitě se ti bude hodit více poznat své tělo. Věř mi, vždy je co objevovat a posouvat, mluvím z vlastní zkušenosti a to je mi už přes třicet.

V prvním dílu poznávací minisérie se zaměříme na tvá prsa. Cílem bude zjistit, na jaký typ doteku jsou citlivá, co jim dělá dobře a čím je můžeš hezky vzrušit. Ňadra jsou totiž naprosto geniálním místečkem pro předehru i jako pomocnice k vyvrcholení.

Mým cílem je ukázat ti několiik technik a hmatů, které můžeš sama na sobě vyzkoušet a být tak připravená pro chvíle, kdy se do tvých intimností zapojí partner. Budeš mu tak moci říct nebo ukázat, co a jak se ti líbí. Kluci jsou většinou rádi, že dostanou návod (i když to ne vždy otevřeně přiznají :) )

Sleduj změny citlivosti

Citlivost prsou se mění během celého menstruačního cyklu. Při ovulaci (zhruba 7-10 dní před krvácením) jsou nejvíce vzrušivá, při menstruaci jsou citlivá, avšak ne vždy příjemným způsobem a ve zbytku měsíce se jejich citlivost vrací do normy.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

Vezmi je celé do dlaní

Ať už máš prsa jedničky nebo trojky, vždy se jim bude líbit, když je pohladíš úplně celá, ze všech strach. Vezmi je do dlaní, jemně mačkej, hlaď, přejížděj po nich. Ideální způsob je třeba ve sprše, když budeš mít namydlené ruce a budeš si je umývat.

Jemně přejížděj prsty přes bradavky

Konečky prstů si lehce pohrávej s bradavkami. Nejcitlivější jsou jejich špičky, ale i celé dvorce můžeš mít příjemně vzrušivé. Každá to máme jinak. Zkus přes ně přebrnkávat prsty jemně, pomalu, rychle, střídej tlak i rychlost, prostě to sama na sobě otestuj.

Lehoučce je štípej na špičkách

Asi to nejvzrušivější, co můžeš svým bradavkám udělat, je lehoučké štípání do jejich špiček. Sevři je mezi palcem a ukazováčkem a opatrne stiskni, můžeš i povytáhnout nahoru. Když je stiskneš, zkus stisk chviličku držet, případně za špičku bradavky zatáhni a promni mezi prsty. Jestli si tuhle techniku oblíbíš, celý sex bude mnohem vzrušivější, než kdy byl.

Pomůcky pro pokročilé

Když si to zamiluješ a chtěla bys trochu přidat na intenzitě nebo osvobodit svoje ruce (které se mohou věnovat jiným částem těla nebo partnerovi), můžeš se podívat na erotické pomůcky určené na prsa. Např. existují různé svorky a skřipce, které si na bradavky můžeš nasadit a sama si nastavit míru sevření. Takový zážitek je pak fakt skvělý.

Jakmile se se svými prsy sama podrobně seznámíš, budeš pak i v intimnostech s partnerem sebevědomější, více v pohodě a lépe si to užiješ. Je taky hloupost srovnávat se s ostatními, třeba s kámoškami nebo nějakými internetovými příběhy. Každá jsme jiná a intimní citlivost je tak individuální, že co jedné holce nebude dělat vůbec nic, to druhou přivede k orgasmu. Více nápadů najdeš v Průvodci pro laskání ňader.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

BreastExtra+ pro větší a pevnější poprsíTO CHCI
TOPlist