Jak na perfektní rty? 4.83/5 (6)

Napadlo mě, že by vás mohlo zajímat, jak mít hezké rty a jak to udělat, aby rtěnka dlouho vydržela. Tak jsem připravila pár tipů, které možná už některé znáte, ale přece jen by někomu mohly pomoci. :)

1. Rty si vyčisti nebo jen otři do ubrousku a udělej si peeling. Mně postačil jen cukr s trochou studené vody. Nanesla jsem jej na rty a krouživými pohyby jej jakoby vtírala do rtů – tím obrousíš přebytečnou kůži na rtech, která dělá nevzhledné suché místa. Rty se hezky vyhladí a pak můžeš pokračovat prokrvením rtů zubním kartáčkem. Tenhle trik je známý už dlouho a funguje. Opět krouživými pohyby rty masíruj jemně kartáčkem, ale ne moc dlouho. Rty dostanou hezkou barvu a odděláš také tu obrousenou kůžičku.

IMG_0332

 

2. Zvol si rtěnku, kterou chceš použít a nanes ji v dostatečné vrstvě na rty. Nedávej jí ale příliš moc, výdrž by pak nemusela být tak velká. Pro prodloužení výdrže můžeš nanést i konturku. Ta docílí také toho, že se ti rtěnka nebude hýbat nikam ze rtů.

IMG_0335

 

-Etn5RJYtPZB6PfusoBzABUsVsbnqpDKA4NS6-jLng=w433-h577-no

(rty vypadají orámované opravdu vtipně :D)

3. Po nanesení rtěnky, rty obtiskni do ubrousku a nanes ještě jednu slabou vrstvu. Dále si připrav pudr, štětec na pudr a 1 vrstvu z kapesníčku nebo ubrousku.

IMG_0346

 

Vrstvu ubrousku přitiskni na rty, na štětec si naber trochu pudru a rty zapudruj přes vrstvu kapesníku. Tímto krokem rty trochu zmatníš a prodloužíš výdrž.

 

IMG_0349

 

A zde je už výsledek. Rty možná vypadají, jako bych jen nanesla rtěnku a nedělala všechny tyhle kroky. Ale všechno tohle se podepíše na výdrži rtěnky, takže už se nemusíte bát výrazných rtěnek. Stačí si dát chvilku práci a uvidíte, že se dají nosit i pohodlně. :)

 

11008867_1068363446523814_2057664332_n

 

Doufám, že vám tipy nějak pomůžou a že je třeba také vyzkoušíte. :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Mám vyzkoušený že jako peeling na rty se muže použít i med, rty to navíc i hydratuje :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist