Jak na zářivý úsměv? Zatím bez hodnocení.

Bělení zubů se v posledních letech stává velmi populární. Důvodem je fakt, že lidé si uvědomují důležitost svého vzhledu více, než tomu bylo v minulosti. Ale především tomu napomohly nové, modernější technologie, které jsou nyní v oboru stomatologie dostupné.

Pokud se zeptáte lidí kolem sebe, zjistíte, že přibližně 80% z nich je nespokojených s barvou svých zubů. Ano, všichni si přejeme zářivě bílý úsměv, jako z amerických filmů, který dokáže každého oslnit. Ale ruku na srdce, kolika z nás jej příroda do vínku nadělila? Moc takových lidí není. Navíc s množstvím vypité kávy, limonád, džusů a hlavně s počtem vykouřených cigaret – barva zubní skloviny neustále tmavne. Samozřejmě na sklovinu působí i spousta dalších faktorů, kterým se v podstatě nelze vyhnout. To vše se odráží v nažloutlé barvě našich zubů. To ale neznamená, že se s tím musíme smířit. Naštěstí dnešní doba nabízí spoustu možností, jak s tímto problémem bojovat. Ale vybrat účinné, finančně dostupné řešení, které navíc samotný zub nepoškodí – to už tak snadné není. Proto pokud si chcete sen o zdravých a bílých zubech splnit, vždy své rozhodnutí proberte s odborníkem.

Základním krokem v boji proti žlutým zubům je jejich správné a pravidelné čištění. To alespoň částečně zajistí, že se současný stav nebude razantně zhoršovat. Velmi často to ale nestačí, a pak je na čase sáhnout po takzvané bělící zubní pastě. Pokud je pasta kvalitní, je to šetrný a velmi levný způsob jak vybělení zubů docílit. Odstraňuje totiž pigmenty a opět dodává zubům přirozený světlý odstín. Je však jasné že použití bělící zubní pasty má své limity a nemůžete čekat zázraky.

Existují ale i účinnější způsoby. Americký Beyond™Max je vysoce účinný a přitom šetrný systém, který zajistí dokonalý estetický výsledek již během 2 hodin. Kvůli takové proceduře už ale musíte navštívit zubní kliniku. Před bělením zubů nejdřív absolvujete vstupní vyšetření, které poslouží lékařům k určení individuálního postupu, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. Moderní technologie si dokáže poradit i v případě, že zákazníka trápí nehezká barva mrtvého zubu, která se díky odstranění nervů změnila oproti zubům ostatním. V takovém případě se můžete s jistotou obrátit na zubní kliniku Apollonia, která poskytuje bělení zubů v Brně.

Klinika Apollonia patří mezi špičku v oboru nadstandardní stomatologie již více jak 20 let. Díky tomu je přístup této zubní kliniky opravdu komplexní a očekávat můžete nejen na profesionální péči a šetrnou techniku bělení, ale především dokonalý výsledek.

Patříte-li mezi ty, kteří se během komunikace s lidmi marně snaží schovávat zažloutlé zuby a neusmívat se, tak dlouho neváhejte. Člověk nejen, že se najednou bude rád usmívat na celý svět, ale bílé zuby se pozitivně odrazí také na Vaší sebedůvěře a psychice jako takové. Proto, pokud máte zájem o bližší informace z oblasti estetické stomatologie, můžete se zeptat odborníků ze zubní ordinace v Brně, skrze jejich online poradnu. Tito odborníci Vám poradí, pomohou, a nabídnou řešení, které Vám bude šité přímo na míru.

Z navráceného úsměvu na Vaší tváři se pak nebudete radovat pouze Vy, ale celé vaše okolí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist