Jak na zářivý úsměv? Zatím bez hodnocení.

Bělení zubů se v posledních letech stává velmi populární. Důvodem je fakt, že lidé si uvědomují důležitost svého vzhledu více, než tomu bylo v minulosti. Ale především tomu napomohly nové, modernější technologie, které jsou nyní v oboru stomatologie dostupné.

Pokud se zeptáte lidí kolem sebe, zjistíte, že přibližně 80% z nich je nespokojených s barvou svých zubů. Ano, všichni si přejeme zářivě bílý úsměv, jako z amerických filmů, který dokáže každého oslnit. Ale ruku na srdce, kolika z nás jej příroda do vínku nadělila? Moc takových lidí není. Navíc s množstvím vypité kávy, limonád, džusů a hlavně s počtem vykouřených cigaret – barva zubní skloviny neustále tmavne. Samozřejmě na sklovinu působí i spousta dalších faktorů, kterým se v podstatě nelze vyhnout. To vše se odráží v nažloutlé barvě našich zubů. To ale neznamená, že se s tím musíme smířit. Naštěstí dnešní doba nabízí spoustu možností, jak s tímto problémem bojovat. Ale vybrat účinné, finančně dostupné řešení, které navíc samotný zub nepoškodí – to už tak snadné není. Proto pokud si chcete sen o zdravých a bílých zubech splnit, vždy své rozhodnutí proberte s odborníkem.

Základním krokem v boji proti žlutým zubům je jejich správné a pravidelné čištění. To alespoň částečně zajistí, že se současný stav nebude razantně zhoršovat. Velmi často to ale nestačí, a pak je na čase sáhnout po takzvané bělící zubní pastě. Pokud je pasta kvalitní, je to šetrný a velmi levný způsob jak vybělení zubů docílit. Odstraňuje totiž pigmenty a opět dodává zubům přirozený světlý odstín. Je však jasné že použití bělící zubní pasty má své limity a nemůžete čekat zázraky.

Existují ale i účinnější způsoby. Americký Beyond™Max je vysoce účinný a přitom šetrný systém, který zajistí dokonalý estetický výsledek již během 2 hodin. Kvůli takové proceduře už ale musíte navštívit zubní kliniku. Před bělením zubů nejdřív absolvujete vstupní vyšetření, které poslouží lékařům k určení individuálního postupu, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. Moderní technologie si dokáže poradit i v případě, že zákazníka trápí nehezká barva mrtvého zubu, která se díky odstranění nervů změnila oproti zubům ostatním. V takovém případě se můžete s jistotou obrátit na zubní kliniku Apollonia, která poskytuje bělení zubů v Brně.

Klinika Apollonia patří mezi špičku v oboru nadstandardní stomatologie již více jak 20 let. Díky tomu je přístup této zubní kliniky opravdu komplexní a očekávat můžete nejen na profesionální péči a šetrnou techniku bělení, ale především dokonalý výsledek.

Patříte-li mezi ty, kteří se během komunikace s lidmi marně snaží schovávat zažloutlé zuby a neusmívat se, tak dlouho neváhejte. Člověk nejen, že se najednou bude rád usmívat na celý svět, ale bílé zuby se pozitivně odrazí také na Vaší sebedůvěře a psychice jako takové. Proto, pokud máte zájem o bližší informace z oblasti estetické stomatologie, můžete se zeptat odborníků ze zubní ordinace v Brně, skrze jejich online poradnu. Tito odborníci Vám poradí, pomohou, a nabídnou řešení, které Vám bude šité přímo na míru.

Z navráceného úsměvu na Vaší tváři se pak nebudete radovat pouze Vy, ale celé vaše okolí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist