Jak se pomstít tvoji kamarádce? 2.33/5 (6)

Ano, nechala jsem se inspirovat článkem od Barči. Třeba tě kamarádka zradila nebo se jí chceš pomstít. Jak to udělat?

1. Džus

Potřebuješ: prázdný obal od pomerančového džusu, několik vajíček, trychtýř, misku

Nejprve odděl žloutky od bílků. Žloutky dej do misky. Do otvoru v džusu nasaď trychtýř a přes něj do něj nalij žloutky. Protřepej a tvoje (ex)kamarádka bude mít doopravdy skvělý džus XD

Kontakty

Potřebuješ: její mobil, představivost

Když půjde na záchod, tak vem její mobil a přepiš ji kontakty. U napravování se bude ohromně bavit (příklad: z Petry na krávu, z táty na debila, z ségry na blbku)

Zrcadlovka

Se zrcadlem to nemá nic společného. Jenom jsem to tak nazvala. Co ti udělala? Tak to ji udělej. Hodí se sem přísloví oko za oko.

Teď fakt se zrcadlem

Tady to je spíš takový vtípek. Má doma zrcadlo? Výborně! Musíš jít k ní domů a někam se schovat. Vem si strašidelný kostým a až bude před zrcadlem, tak se postav ať tě vidí v zrcadle, ale když se otočí, tak musíš být pryč. Je to nejlepší, když​ je u tebe doma.

Oblečení

Má nějaké oblíbené oblečení? Něco s ním proveď. Třeba na něj vyšij trapný nápis. Nebo ji ho polij čokoládou nebo malinami.

Pěkný smrádek

Můžeš použít rybu, hnůj, lejno nebo i moč. Buď si jistá, že si to hodně užije.

Doopravdy skvělý nanuk

Vem nádobu na domácí nanuk a nalij do něj ocet, olej, voda se solí nebo s moukou, zkažené mléko nebo i džus s kapkou piva. Dej jí ho jako „kamarádka“ a uvidí, zač je toho loket.

Pamatuj, že nejlepší je, nemstít se. Pokud ti udělala něco opravdu strašného, tak je to zcela na místě. Nebo tohle všechno můžeš využít jako vtípek na tvoji BFF. Takový neškodný prank (moderní slovo pro vtip, pokud to nevíš). Tak to bude vše. Asi mi nezbývá nic jiného než říct

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

 1. jeee dekuji takove pranky by me nenapadly asi použiju ten s tim rdcadlem nebo twn s dzusem

 2. Kmenná tvář – lechtivá hra a jak ji použít k pomstě
  Pokud chcete svou sokyni ztrapnit opravdu ultimátně na zbytek života, tak tohle je metoda přesně pro vás. Chce to trošku příprav a nejde to použít na každou holku, ale když se to povede, tak to stojí za to. Jediné, co musíte, je dát dohromady partu lidí a přesvědčit svou sokyni, abyste si zahráli hru jménem Kamenná tvář.
  Kamenná tvář je velmi lechtivá hra, co se dá hrát na večírku, kde jsou holky i kluci (ale hlavně kluci). Holky losují, která začne. Ta vylosovaná si vleze pod stůl, kolem kterého se sedí. Vybere si jednoho kluka a udělá mu to pusou až do konce. Lidé kolem stolu se pak musí shodnout na klukovi, kterého uspokojila. Pokud uhodnou, kdo to byl, holka může vylézt z pod stolu a vylosuje se nějaká jiná, co ji nahradí. Pokud to ale neuhodnou, tak holka musí vykouřit jiného kluka a hádá se znovu.
  Trik je v tom, že se na slečnu domluvíte. Nejspíš by nikdy ani nesouhlasila s tím, že se do hry zapojí, když ale budete všichni (i holky) říkat, že to je super nápad, tak nejspíš řekne, že do toho jde taky (přece jen je malá šance, že los padne zrovna na ni). Losování ale bude falešné (třeba budete losovat lístečky a na všech bude její jméno), takže budete všichni hrozně překvapení, že jako první jde pod stůl zrovna tato kráska. A teď to hlavní: budete domluvení, abyste vždycky hádali nesprávného kluka. Takže po prvním kouření se bude muset slečna přesunout k druhému, třetímu, čtvrtému… klukovi.
  Výsledek je takový, že vykouří všechny kluky, co kolem stolu sedí, a nikdo jiný pod stůl nepůjde. Také se pak postarej o to, aby se o této historce dozvědělo co nejvíc lidí. Samozřejmě nemusíte říkat, že to bylo při hře (ani, že to bylo domluvené). Slečna bude mít navždy pověst lehké holky, co na večírku vykouřila třeba osm kluků.
  Taky je dobré klukům říct, ať před večírkem pár dnů nemají orgasmus, aby měli maximální zásobu semene a aby bylo co nejhustší. Pokud ho slečna totiž nezvládne spolykat, bude jí končit ve výstřihu, na obličeji, ve vlasech i všude na šatech, takže až vyleze z pod stolu, bude vypadat jako pornoherečka.

TOPlist