Jak se pomstít tvoji kamarádce? 1/5 (4)

Ano, nechala jsem se inspirovat článkem od Barči. Třeba tě kamarádka zradila nebo se jí chceš pomstít. Jak to udělat?

1. Džus

Potřebuješ: prázdný obal od pomerančového džusu, několik vajíček, trychtýř, misku

Nejprve odděl žloutky od bílků. Žloutky dej do misky. Do otvoru v džusu nasaď trychtýř a přes něj do něj nalij žloutky. Protřepej a tvoje (ex)kamarádka bude mít doopravdy skvělý džus XD

Kontakty

Potřebuješ: její mobil, představivost

Když půjde na záchod, tak vem její mobil a přepiš ji kontakty. U napravování se bude ohromně bavit (příklad: z Petry na krávu, z táty na debila, z ségry na blbku)

Zrcadlovka

Se zrcadlem to nemá nic společného. Jenom jsem to tak nazvala. Co ti udělala? Tak to ji udělej. Hodí se sem přísloví oko za oko.

Teď fakt se zrcadlem

Tady to je spíš takový vtípek. Má doma zrcadlo? Výborně! Musíš jít k ní domů a někam se schovat. Vem si strašidelný kostým a až bude před zrcadlem, tak se postav ať tě vidí v zrcadle, ale když se otočí, tak musíš být pryč. Je to nejlepší, když​ je u tebe doma.

Oblečení

Má nějaké oblíbené oblečení? Něco s ním proveď. Třeba na něj vyšij trapný nápis. Nebo ji ho polij čokoládou nebo malinami.

Pěkný smrádek

Můžeš použít rybu, hnůj, lejno nebo i moč. Buď si jistá, že si to hodně užije.

Doopravdy skvělý nanuk

Vem nádobu na domácí nanuk a nalij do něj ocet, olej, voda se solí nebo s moukou, zkažené mléko nebo i džus s kapkou piva. Dej jí ho jako “kamarádka” a uvidí, zač je toho loket.

Pamatuj, že nejlepší je, nemstít se. Pokud ti udělala něco opravdu strašného, tak je to zcela na místě. Nebo tohle všechno můžeš využít jako vtípek na tvoji BFF. Takový neškodný prank (moderní slovo pro vtip, pokud to nevíš). Tak to bude vše. Asi mi nezbývá nic jiného než říct

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. jeee dekuji takove pranky by me nenapadly asi použiju ten s tim rdcadlem nebo twn s dzusem

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist