Jak upoutat mužovu pozornost v textu? 13 nejlepších triků a nápadů 5/5 (1)

Jak upoutat mužovu pozornost v textu? 13 nejlepších triků a nápadů

Tento článek vám přinese 13 nejlepších triků a nápadů, jak upoutat mužovu pozornost v textu. Pokud chcete, aby váš text přitáhl a zaujal muže, je důležité použít strategie, které osloví jeho zájmy a motivace.

1. Vyhledejte klíčová slova související s mužskými zájmy a zvýrazněte je tučně. To pomůže přitáhnout mužskou pozornost při rychlém procházení textu.

2. Využijte emocionálního oslovování. Oslovování emocí mužů může být efektivním způsobem, jak zaujmout jejich pozornost a přinutit je pokračovat ve čtení.

3. Používejte jasné a přímočaré věty. Muži mají tendenci preferovat přímočarý přístup a jasnou komunikaci, takže se vyhýbejte zbytečným složitostem.

4. Zaujměte odpovídajícími příklady a důkazy. Muži vyhledávají praktické informace a konkrétní příklady, takže jim předkládejte relevantní a důvěryhodné důkazy.

5. Použijte srozumitelný jazyk. I když je důležité vyjadřovat se srozumitelně, vyhýbejte se zjednodušením textu na úroveň, která by mohla působit urážlivě.

6. Představte problémy, které muži řeší. Identifikujte konkrétní problémy a následně nabídněte řešení, kterému muži mohou věřit.

7. Využijte humoru. Humor je cestou k srdci mnoha mužů, takže nebojte se použít vtipné příklady nebo situace, které mohou muže pobavit.

8. Výhody na prvním místě. Muži se obvykle zajímají o to, jaký užitek nebo přínos jim přinese text, takže výhody umístěte na první místo.

9. Oslovujte jejich cíle a ambice. Muži mají často jasné cíle a ambice, takže se pokuste najít způsob, jak je oslovit a přimět je ke čtení textu.

10. Zaujměte zajímavým nadpisem. Novinové titulky mají za úkol přitáhnout pozornost čtenáře, zde je možné použít podobnou taktiku a najít způsob, jak zaujmout muže již na první pohled.

11. Vhodné obrázky a grafika. Vizuální prvky mohou pomoci přitáhnout pozornost mužů a dodat textu pevný základ.

12. Stručnost a jasnost. Muži obvykle preferují stručnost, takže se snažte být ve svém textu přímočarý a vyvarujte se zbytečného nadměrného rozvláčnění.

13. Zahrňte otázky a interaktivitu. Muži jsou někdy více angažováni, když mohou reagovat nebo odpovídat na otázky, takže je zahrňte do textu a vytvořte prostředí pro interakci.

Takže se vám líbí chlap a chcete, aby vás také přitahoval, že? A chcete to udělat prostřednictvím textových zpráv.

Jak to uděláte?

Pryč jsou doby, kdy jste s láskou svého života mluvili pouze prostřednictvím telefonních hovorů. Tehdy jste oba měli čas na hodinový rozhovor po telefonu. V dnešní době však telefonní hovory nahradilo posílání textových zpráv. To platí jak pro situace, kdy se s někým začínáte seznamovat, tak pro situace, kdy už máte rozvinutý vztah.

Nyní to má špatnou i dobrou stránku. Na jedné straně získáte spoustu času na přemýšlení o tom, co napsat v odpovědi člověku, který se vám líbí. A na druhé straně je zde velký prostor pro nepochopení textu nebo pro obavy, když nedostanete odpověď rychle.

Zde je pro vás dobrá zpráva. Podle nedávné studie, pokud máte s partnerem podobné druhy textových návyků, je pravděpodobné, že budete mít dlouhý a šťastný vztah. To znamená, že pokud si oba rádi píšete hned ráno nebo pokud oba rádi píšete dlouhé texty, pak, holka, si s největší pravděpodobností padnete do oka!

Tipy, jak získat pozornost kluka přes text

Jak přesně byste tedy měli poslat textovou zprávu, abyste získali jeho nerozdělenou pozornost? Mám pro vás několik tipů!

Co byste udělali, pokud se snažíte s někým navázat konverzaci prostřednictvím textu a on neustále odpovídá jen jednoslovnými odpověďmi?

Pokud se mě ptáte, nemůžu takové lidi vystát! Na druhou stranu odpovědi jako „ok“, „ano“ a podobné druhy jednoslovných frází mohou konverzaci skutečně ukončit.

Představte si, že vedete osobní rozhovor s člověkem, který jako odpověď říká pouze „v pohodě“ nebo „ok“. Nebylo by to nesmírně frustrující a zároveň nudné?

Stejné je to i v případě psaní textových zpráv. Pokud napíšete jen „ya“ a „cool“ a pak už nic dalšího, pak vás chlap, který se vám líbí, bude považovat za málo snaživého a nudného člověka. A to přece nechcete, ne?

Takže nejlepší, co můžete udělat, je zaujmout ho svými slovy. Napište mu, jako by seděl přímo před vámi. Používejte celé věty a nezapomeňte přidávat doplňující otázky. Díky tomu vynikne vaše osobnost!

Všichni se chceme cítit žádaní, že ano? Takže pokud chcete vědět, jak získat pozornost chlapa, pak zlato, věnujte mu pozornost jako první!

Abyste se o něm dozvěděli více, položte mu otevřené otázky. Zjistěte, jak vypadá běžný den v jeho životě, co ho dělá šťastným a co má rád.

Věděli jste, že otevřené otázky mohou přimět vašeho chlapa mluvit?

Uvedu vám příklad. Pokud se zeptáte kluka, který se vám líbí: „Jak se jmenuje tvůj nejlepší kamarád?“, Bude to uzavřená otázka, protože se zastaví jen tím, že vám napíše jméno svého kamaráda. Pokud se však zeptáte: „Co se ti na tvém nejlepším kamarádovi nejvíce líbí?“ nebo „Jak jste se stali přáteli?“, dá mu to spoustu podnětů k rozhovoru, protože se jedná o otevřené otázky. A vy se nakonec o muži svých snů dozvíte hodně!

A kdo ví, jestli se mu už líbíte a položí vám také nějaké otevřené otázky, dostanete nápovědu!

  • Vždy odpovídejte včas

Řekl jsem vám, že mám kamaráda, který se snažil získat pozornost chlapa? Její telefon měl nějaké problémy, takže ho poslala do opravny a nemohla poslat textovou zprávu chlapci, který se jí líbil tři dny. Nakonec po třech dnech tomu klukovi napsala, až když si telefon vzala, ale on jí napsal ghosting! Zjistila, že se během těch tří dnů na Tinderu seznámil s jinou dívkou a začali spolu chodit. Dokážete si to představit? Pouhé tři dny!

No, moje kamarádka nemohla nic dělat, protože její telefon nefungoval. Ale vy můžete! Existuje spousta dívek, které čekají na významnou dobu, aby odpověděly na textové zprávy kluka. To může být z mnoha důvodů a jedním z těchto důvodů je, že mají zaneprázdněný život. Ale zlato, pokud opravdu chceš, aby to mezi tebou a tím klukem, který se ti líbí, fungovalo, pošli mu textovou odpověď okamžitě.

Tím po tobě nechci, abys okamžitě odpověděla, kdykoli uvidíš a přečteš si jeho texty. Jde jen o to, abyste ho nenechali dlouho čekat. Vím, že některým z vás může trvat hodiny, než odpovíte, protože nechcete, aby si váš chlap myslel, že jste zoufalí. Ale žijeme v rychlém světě, zlato. V dnešní době si většina kluků nemyslí, že dáváte pozdní odpověď, protože jste méně zoufalá. Místo toho si myslí, že odpovídáte pozdě, protože o ně nemáte zájem nebo nejste tak poutavá.

Takže pokud se vám tento chlapík opravdu líbí, odpovězte na jeho texty, kdykoli budete moci. Předpokládejme, že vedete zajímavou konverzaci a chcete udržet konverzaci tím, že pošlete odpověď během několika sekund. Pak to udělejte, děvče. Ale pokud jste zaneprázdněná v práci a nemůžete mu poslat odpověď následující dvě hodiny, pak je to také v pořádku. Váš chlap může počkat.

Věděli jste, proč většina kluků a dívek nedokáže získat pozornost někoho, kdo se jim líbí, prostřednictvím textu?

No, je to většinou proto, že si myslí, že jejich text musí být velmi robotický a samozřejmě věcný. Takže posílají textové zprávy stejně, jako když salon na transplantaci vlasů posílá svým klientům textové zprávy, aby jim potvrdil schůzku!

Ale řeknu vám, že pokud chcete, aby se do vás chlap zamiloval přes text, pak, holka, opravdu musíte vědět, jak flirtovat přes text. Nebojte se. Víš, jak flirtovat s člověkem tváří v tvář, že? Tak pak ti to půjde i v textovkách! Koneckonců flirtování je jedním z druhů jazyka přitažlivosti a měla bys vědět, jak ho využít ve svůj prospěch.

Když tedy flirtujete přes text, musíte být sami sebou, bavit se a snažit se posunout konverzaci romantičtějším, sexuálním směrem. Ale chápete, kam tím mířím?

Hlavní obavou je, že flirtování přes text může být opravdu těžké, protože zde nemůžete ukázat řeč těla. Jak tedy můžete dát chlapci, který se vám líbí, vědět, že flirtujete, aniž byste byli příliš nápadní?

Přesně tady přicházejí na řadu emotikony!

Emoji jsou pro flirtování ideální. A já prostě miluji, jak mohou změnit směr vaší nudné konverzace na zajímavou.

Chcete znát mé osobní oblíbené?

Rád používám mrkací emoji, když jsem svůdný. Rád používám ohnivý emodži, když skládám kompliment. A když mám náladu vyzkoušet něco dobrodružného, používám emoji ďábla nebo anděla – podle toho, co navrhuji.

Už jsem vám řekl, jak mohou emodži okořenit vaše nudné texty a skutečně převést texty z pouhých slov na obrazovce mobilu na skutečný flirt?

Takže použijte svou představivost a buďte kreativní ve svých flirtujících textech chlapci, který se vám líbí.

  • Nepoužívejte nadměrné množství emotikonů

Ano, požádal jsem vás, abyste do textu přidávali emotikony, aby byl zajímavější, a samozřejmě, když flirtujete. Ale holka, to neznamená, že budete posílat tuny různých emodži po každé zprávě, kterou pošlete klukovi, který se vám líbí!

Mám kamaráda, který si oblíbil dívku a připojil se přes Facebook, aby ji lépe poznal. Ale po několika dnech ji zablokoval. Když jsem se ho zeptal na důvod, řekl, že ve všech svých textech posílala spoustu emotikonů. To ho odradilo.

A nejde jen o tohoto jednoho muže. Existuje mnoho kluků, kteří si myslí, že posílání zbytečných emotikonů přes texty je příliš dětinské.

Nechcete přece přijít o skvělého chlapa kvůli něčemu tak triviálnímu, jako je tohle, že?

  • „Never Have I Ever….“

Dobře, já vím, tohle je hra na pití.

Ale může to být opravdu zajímavé, když tuto hru hrajete přes text.

A už jsem vám řekl, že tato hra dokáže během několika vteřin rozproudit váš rozhovor?

Můžete začít slovy: „Nikdy jsem nebyl nahý v bazénu.“ Pokud odpoví, že ano, můžete mu položit další otázku. Pokud však odpoví, že to nikdy nedělal, je řada na něm, aby položil otázky.

Tato hra může být opravdu horká a vzrušující. A vy se dozvíte ty nejbláznivější věci, které vaše zamilovanost v životě udělala. Už se vám to líbí?

  • Nemluvte o nudných tématech, která jsou emocionálně těžká

Chcete, aby se k vám chlap cítil přitahován, že? Proto je nejlepší vyhnout se tématům, která jsou příliš vážná, a tématům, která mohou vést k těžké emocionální konverzaci. Mezi tyto druhy témat může patřit náboženství, politika a samozřejmě váš bývalý přítel.

Když se s chlapem teprve seznamujete, měli byste se textovým zprávám na tato témata vyhnout. Je totiž pravděpodobné, že z toho vzniknou jen nedorozumění. Koneckonců, nemůžete se jen podívat na text a pochopit, co přesně myslí, zejména na vážná témata, jako jsou tato. Zatímco vy můžete text chápat jako sarkasmus, oni to tak chápat nemusí.

Pokud tedy chcete opravdu mluvit o vážné věci, nechte si to na chvíle, kdy se setkáte. Tímto způsobem bude méně pravděpodobné, že dojde k nedorozumění.

Přiznejme si to. Ať už se jedná o muže nebo ženu, všichni se cítíme milovaní a cenění, když nás někdo blízký požádá o radu, že?

A to platí i pro vaši zamilovanost.

Pokud chceš, aby se do tebe ten kluk zamiloval, musíš mu dát pocit, že je žádaný.

Pokud tedy máte učinit důležité kariérní rozhodnutí, můžete se ho zeptat: „Co si myslíš, že by pro mě bylo lepší?“ nebo „Myslíš, že jít pracovat do oblasti IT bude pro mě to pravé?“. A uvidíte, jak vám odpoví.

Můžete o tom vést dlouhý a smysluplný rozhovor přes textové zprávy. To vám dá nějakou představu o tom, jak také přemýšlí.

Když ho požádáš o radu přes textové zprávy, automaticky se mu budeš víc líbit. A pokud to bude pokračovat, určitě budete na seznamu jeho blízkých přátel!

Vím, že jste to slyšeli tisíckrát. Přesto vám to říkám znovu: muži jsou vizuální tvorové. Dobře, nechci začít debatu na téma „které pohlaví je vizuálnější!“. Ale mám spoustu chlapských přátel, vlastně víc než přítelkyň. Takže vím, jak rádi se dívají na věci, víte! Rádi se dívají na sport, zírají na táborák a, ano, prohlížejí si fotky nádherných žen.

Dobře, takže tady vám neříkám, abyste posílali „ty“ druhy obrázků. Ale samozřejmě se jim to bude určitě také líbit! Každopádně mluvím o posílání vašich fotografií – obecně z vašeho každodenního života. Může to být cokoli. Můžete poslat fotku kávy, kterou jste si právě dali, nebo své krásné selfie – celé vyparáděné na večírek.

Když posíláte textovou zprávu osobě, může to někdy vypadat uměle a chladně. Je to proto, že vy i člověk, který se vám líbí, jste za obrazovkami. Takže když pošlete obrázek sebe nebo svého života, ve skutečnosti ho zvete do svého světa. A dáváte mu najevo, že jste zatraceně zajímavá – natolik, že by se měl stát součástí vašeho světa, pokud chce, aby byl i jeho život vzrušující.

Navrhuji, abyste mu poslali fotografie, které jsou určeny jen pro něj. Pokud se například dostane k prohlížení vašeho příběhu na Snapchatu, neznamená to nic zvláštního, protože všichni naši přátelé na vašem seznamu Snapchat si to budou moci také prohlédnout. Pokud mu ale na Snapchat pošlete fotky, které jsou určeny jen pro něj, bude si jich velmi vážit. A věřte, že bude vědět, že je pro vás výjimečný.

Kdo by teď neměl rád vtipného člověka, který má dokonalý smysl pro humor?

Pokud tedy chcete tohoto muže, který se vám líbí, přitáhnout blíž k sobě, ukažte mu svou vtipnou stránku. Pak ji využijte ve svůj prospěch a udržujte rovnováhu mezi vážnými rozhovory a smíchem.

Věděli jste, že podle studií mají muži rádi vtipné ženy, zejména když jsou na začátku vztahu?

Vezměte tedy do ruky telefon a napište svému muži pár vtipných řádků. Můžete například napsat řádky jako: „Ukaž mi ty svoje, jestli chceš vidět moje….Mluvila jsem o tetování, ty špinavá hlavo! Co sis myslel, že jsem tím myslela (mrknutí)?“.

To je jen příklad. Můžete si vytvořit svůj vlastní!

Ano, všichni chceme v životě využívat zkratky. Ale, miláčku, prosím, nepoužívejte k tomu ve svých textech zkratky. Koneckonců nejste teenager. Takže by bylo lepší, kdybys nepsal jako on.

Neříkám, že být teenagerem je špatná věc. Ale většina kluků nerada chodí s holkami, které jsou dětinské.

Napsat celé slovo trvá jen několik sekund. A některým to trvá ještě kratší dobu – to vše díky návrhům slov! Přesto, pokud se cítíte super líní napsat celé slovo, nikdo vám nebrání použít možnost převodu hlasu na text.

Vyhněte se tedy psaní textů UR, IKR, LMK, CUL8R a podobných druhů zkratek.

Občasná zpráva „LOL“ neuškodí, ale holka, nepřeháněj to s ní!

  • Udržujte své texty krátké a jednoduché

Jedná se o texty, nikoli o e-maily. Texty mají být stručné. Pokud si myslíte, že potřebujete vést dlouhý rozhovor, můžete si místo toho vybrat Facetime nebo mu zavolat.

Pokud budou vaše texty krátké, získáte příležitost ke zpětné konverzaci. Co když toho máte hodně na srdci? V takovém případě to můžete rozdělit do několika vět, aby měl možnost si vaše texty přečíst a odpovědět.

Dobře, nenavrhuji, abyste každou zprávu posílali ve třech slovech. Vždy odpovídejte v celých větách. Jen se ujistěte, že nepíšete zeď textu!

Když začnete s chlapem trávit více a více času, máte tendenci se s ním cítit pohodlněji. To vás může vést k tomu, že se více otevřete. A to je skvělá věc, musím říct. Ale může se to obrátit proti vám, pokud to využijete jako příležitost ke stížnostem nebo ventilaci.

Samozřejmě můžete občas říct: „Venku je takové horko!“, ale to neznamená, že můžete nadávat na svou práci, šéfa a další věci v životě – pokaždé, když mu napíšete zprávu. Existuje velmi tenká hranice mezi tím, kdy se s někým podělíte o to, co vás trápí, a tím, kdy si jen stěžujete.

Pokud si budete příliš stěžovat, chlap, který se vám líbí, nenajde zájem o rozhovor s vámi.

Závěr

Toto jsou některé z mých nápadů, jak získat pozornost chlapa prostřednictvím textů. Psaní textových zpráv může být skvělý způsob, jak přimět kluka, aby se do vás zamiloval. Víte, že většina seznamovacích aplikací v dnešní době má možnost zasílání zpráv, což je v podstatě textová zpráva. A k tomu potřebujete znát umění, jak udržet zájem kluka přes textovky.

 

láska

Jak upoutat mužovu pozornost v textu?

1. Název článku

Použijte zajímavý a lákavý název, který muže zaujme a přiměje je kliknout na váš článek.

2. Struktura textu

Rozdělte váš text do odstavců a používejte krátké věty. Přehledná struktura textu mužům usnadní čtení.

3. Silné začátky

Na začátku každého odstavce použijte silný a zajímavý vstup, který zaujme muže již na první pohled.

4. Oslovování

Používejte oslovování přímým oslovením, jako například „milí muži“ nebo „vážení pánové“.

5. Příběhy a metafory

Použijte příběh nebo metaforu, která pomůže mužům lépe si představit obsah vašeho textu.

6. Emoce

Vyvolávejte emoce u mužů pomocí silných slov a popisů.

7. Výhody

Vyjádřete jasně a stručně výhody, které váš text nabízí mužům.

8. Podpora důvěry

Používejte důvěryhodné zdroje, statistiky nebo reference k posílení důvěry mužů ke vašemu textu.

9. Aktivní tón

Používejte aktivní tón, který působí přímo na muže a vyvolává jejich zájem.

10. Jasný call-to-action

Zakončete váš text jasným a konkrétním call-to-action, který muže motivuje k dalšímu kroku.

11. Obrázky a grafika

Vložte do svého textu vhodné obrázky a grafiku, která pomůže mužům lépe porozumět obsahu.

12. Krátké odstavce

Mezi jednotlivými odstavci používejte prázdné řádky, aby byl váš text snadno čitelný a „stravitelný“ mužským okem.

13. Správné slovní spojení

Používejte vhodné slovní spojení a odborné termíny, které osloví muže a ukážou jim, že je text určen přímo jim.

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – vztahy

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist