Jak zhubnout v obličeji 5/5 (1)

Tvoje léto bylo boží- samá grilovačka, párty, přespaní s kamarády, rodinné oslavy, mejdany a spoustu, ne tak úplně, zdravého jídla. Jenže co dělat, když Ti kámoška upeče skvostně vypadající borůvkové muffiny a všem okolo nabídne a Ty ji tím, že si nevezmeš, urazíš? To tedy ne. Ovšem nic není zadarmo a ty se pomaloučku začínáš zakulacovat v obličeji. Však žádný strach! Přinášíme Ti pár rad, co s tím.

V první chvíli si ale musíme něco ujasnit- jsi krásná taková jaká jsi. Jsi jedinečná svojí osobností, stylem, šarmem, vším. V momentě, co se snažíš změnit kvůli člověku, co tvrdí, že Tě má rád a přeje ti to nejlepší, Ti radím jedno- vykašli se na něj. Důležité je, jak se ve svém těle cítíš Ty. Ty sama v něm žiješ 24 hodin 7 dní v týdnu a Ty také o něm rozhoduješ. Je však důležité i naslouchat a to lidem, kterým věříš. Důležitý je balanc. A teď tedy těch pár triků

TIP: přečti si recenzi top přípravku na hubnutí!

✅Make-up

Tenhle typ se Ti možná bude zdát nejjednodušší ze všech. Myslíš, že bude stačit pár tahů štětcem na zúžení obličeje, avšak opak je pravdou. Nejdůležitější je make-up správně používat. Poptej se kamarádek, poraď se s mamkou, uč se od své sestry či jen zkoukni návody na internetu. V dnešní době máš tolik možností, kde se tomuhle umění naučit. Nejdůležitější je si najít správný odstín všech produktů, abys nenadělala víc škody než užitku a podtrhla svoji krásu. Ze začátku Ti bude stačit řasenka, korektor a pudr. Připrav se však, že tyto produkty něco stojí. Vybírej proto pečlivě a nenech se obalamutit pravidlem dražší je lepší. Nemusíš své těžce naspořené kapesné hned utratit za řasenku, která Ti nevyhovuje. Zeptej se zkušených prodavaček nebo na nákupy vyraz s kamarádkou a určitě dobře pořídíš.

✅Vlasy

Vyměň svůj obvyklý ohon za rozpuštěné vlasy. Orámují Ti obličej a tím ho také opticky zúží.  Můžeš vyzkoušet i netradiční účesy. Správně sestříhaný účes také dokáže zázraky, o něm se však poraď se svoji kadeřnicí a nikdy si nestříhej vlasy sama.

✅Strava

Nezapomínej na pitný režim, vyřaď zbytečné množství cukrů a omez přísun zbytečné soli. Když začneš lépe jíst, budeš se také cítit mnohem lépe ve svém těle. Zároveň se Ti krásně vyhladí pleť a to přece stojí za tu neotevřenou limonádu ne? Zařaď do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, které jsou napěchované vitamíny a minerály. Přihoď zároveň pár celozrnných výrobků, které jsou plné vlákniny, a uvidíš, že Tvá pleť splaskne a bude jen zářit.

✅Pohyb

Teď by se hodilo, abych Ti nabídla pár blahodárných cviků na obličej, které budeš dělat dvakrát za den a zhubneš v obličeji. Bohužel takhle to nefunguje. Představ si své tělo jako bazén- normální plavecký bazén ve Tvém okolí. V momentě, co ho začneš vypouštět, voda rovnoměrně odchází do výlevky a hladina je stále rovná. Stejně to funguje i s hubnutím. Není v lidských silách zhubnout je jednu tělesnou partii. Ano, můžeš zkusit cviky na podporu hubnutí právě jedné konkrétní části těla, ale ty Ti budou k ničemu, pokud nezařadíš komplexnější cviky, tzn. Cviky, kde zapojíš více svalových skupin. Typickým příkladem je plank neboli prkno. Lehni si na břicho a zvedni se na loktech tak, že tvé tělo bude v rovině a snaž se takhle vydržet co nejdéle. Můžeš také vyměnit výtah za schody či chůzi za běh. Všechen pohyb se počítá.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

AKCE - Sleva až 40% na produkty KETOMIXChci slevu
TOPlist