Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady 5/5 (2)

Jak zhubnout v obličeji – Tvoje léto bylo boží- samá grilovačka, párty, přespaní s kamarády, rodinné oslavy, mejdany a spoustu, ne tak úplně, zdravého jídla. Jenže co dělat, když Ti kámoška upeče skvostně vypadající borůvkové muffiny a všem okolo nabídne a Ty ji tím, že si nevezmeš, urazíš? To tedy ne. Ovšem nic není zadarmo a ty se pomaloučku začínáš zakulacovat v obličeji. Však žádný strach! Přinášíme Ti pár rad, co s tím.

V první chvíli si ale musíme něco ujasnit- jsi krásná taková jaká jsi. Jsi jedinečná svojí osobností, stylem, šarmem, vším. V momentě, co se snažíš změnit kvůli člověku, co tvrdí, že Tě má rád a přeje ti to nejlepší, Ti radím jedno- vykašli se na něj. Důležité je, jak se ve svém těle cítíš Ty. Ty sama v něm žiješ 24 hodin 7 dní v týdnu a Ty také o něm rozhoduješ. Je však důležité i naslouchat a to lidem, kterým věříš. Důležitý je balanc. A teď tedy těch pár triků

TIP: přečti si recenzi top přípravku na hubnutí!

Jak zhubnout v obličeji – Make-up

Tenhle typ se Ti možná bude zdát nejjednodušší ze všech. Myslíš, že bude stačit pár tahů štětcem na zúžení obličeje, avšak opak je pravdou. Nejdůležitější je make-up správně používat. Poptej se kamarádek, poraď se s mamkou, uč se od své sestry či jen zkoukni návody na internetu. V dnešní době máš tolik možností, kde se tomuhle umění naučit. Nejdůležitější je si najít správný odstín všech produktů, abys nenadělala víc škody než užitku a podtrhla svoji krásu. Ze začátku Ti bude stačit řasenka, korektor a pudr. Připrav se však, že tyto produkty něco stojí. Vybírej proto pečlivě a nenech se obalamutit pravidlem dražší je lepší. Nemusíš své těžce naspořené kapesné hned utratit za řasenku, která Ti nevyhovuje. Zeptej se zkušených prodavaček nebo na nákupy vyraz s kamarádkou a určitě dobře pořídíš.

Jak zhubnout v obličeji – Vlasy

Vyměň svůj obvyklý ohon za rozpuštěné vlasy. Orámují Ti obličej a tím ho také opticky zúží.  Můžeš vyzkoušet i netradiční účesy. Správně sestříhaný účes také dokáže zázraky, o něm se však poraď se svoji kadeřnicí a nikdy si nestříhej vlasy sama.

✅Strava

Nezapomínej na pitný režim, vyřaď zbytečné množství cukrů a omez přísun zbytečné soli. Když začneš lépe jíst, budeš se také cítit mnohem lépe ve svém těle. Zároveň se Ti krásně vyhladí pleť a to přece stojí za tu neotevřenou limonádu ne? Zařaď do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, které jsou napěchované vitamíny a minerály. Přihoď zároveň pár celozrnných výrobků, které jsou plné vlákniny, a uvidíš, že Tvá pleť splaskne a bude jen zářit.

✅Pohyb

Teď by se hodilo, abych Ti nabídla pár blahodárných cviků na obličej, které budeš dělat dvakrát za den a zhubneš v obličeji. Bohužel takhle to nefunguje. Představ si své tělo jako bazén- normální plavecký bazén ve Tvém okolí. V momentě, co ho začneš vypouštět, voda rovnoměrně odchází do výlevky a hladina je stále rovná. Stejně to funguje i s hubnutím. Není v lidských silách zhubnout je jednu tělesnou partii. Ano, můžeš zkusit cviky na podporu hubnutí právě jedné konkrétní části těla, ale ty Ti budou k ničemu, pokud nezařadíš komplexnější cviky, tzn. Cviky, kde zapojíš více svalových skupin. Typickým příkladem je plank neboli prkno. Lehni si na břicho a zvedni se na loktech tak, že tvé tělo bude v rovině a snaž se takhle vydržet co nejdéle. Můžeš také vyměnit výtah za schody či chůzi za běh. Všechen pohyb se počítá.

 

✅Jak tedy zhubnout v obličeji?

Hubnutí v obličeji může být obtížný a skličující úkol. Se správným plánem a trochou odhodlání je však možné zeštíhlit obličej a dosáhnout vytouženého vzhledu. Tento článek poskytuje několik tipů, jak zhubnout v obličeji, včetně změny životního stylu a úpravy jídelníčku. S trochou úsilí můžete dosáhnout štíhlejší a atraktivnější obličej.

Obličej se v podstatě skládá ze dvou hlavních oblastí – horní a dolní části. Horní oblast zahrnuje čelo, tváře a okolí očí. Spodní oblast tvoří ústa, brada a krk. Když zhubnete, obvykle se váha rovnoměrně rozloží po celém těle. Nicméně, existují způsoby, jak zhubnout zejména v obličeji.

Jedním ze způsobů, jak zhubnout v obličeji, jsou obličejová cvičení. Tato cvičení pomáhají tonizovat a posilovat obličejové svaly, což vede ke štíhlejšímu vzhledu. Existuje celá řada různých cviků, které lze provádět, a je důležité najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Další o obličejových cvičeních zde.

TIP redakce: Podívej se na nejoblíbenější dietu

Co tedy dělat pro hubenější obličej?

Dalším způsobem, jak zhubnout v obličeji, je změna životního stylu. Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat, je pít hodně vody. Voda pomáhá vyplavovat toxiny z vašeho organismu a také pomáhá udržovat vaši pleť hydratovanou. Kromě toho je důležité mít dostatek spánku a pravidelně cvičit. Tyto změny životního stylu vám pomohou zeštíhlit obličej a získat mladistvější vzhled.

A konečně, ke zhubnutí v obličeji vám může pomoci i úprava jídelníčku. Konzumace potravin s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny vám může pomoci zasytit se a cítit se sytější po delší dobu. Kromě toho je vhodné jíst častější konzumace menších jídel během dne. To pomůže udržet váš metabolismus v chodu a zabrání přejídání.

Provedení několika jednoduchých změn životního stylu a zařazení zdravé stravy vám může pomoci zhubnout v obličeji. S trochou úsilí můžete dosáhnout štíhlejšího a mladistvějšího vzhledu.

Jak se mohu zbavit dvojité brady?

Dvojitá brada může být způsobena různými faktory, včetně věku, genetiky a přibývání na váze. Existuje řada způsobů, jak se dvojité brady zbavit, včetně diety a cvičení, liposukce a injekcí Kybella. Dieta a cvičení jsou nejpřirozenější a nejúčinnější způsoby, jak dvojitou bradu zmenšit. Liposje invazivnější, ale může být velmi účinná. Injekce Kybella jsou novou možností léčby, která spočívá v injekčním podání látky do tukové tkáně pod bradou, která ji rozkládá. Všechny tyto možnosti můžete probrat s kvalifikovaným plastickým chirurgem.

Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady

Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady

 

Jak se mohu zbavit dvojité brady?

Dvojitá brada může být způsobena různými faktory, včetně věku, genetiky a přibývání na váze. Existuje řada způsobů, jak se dvojité brady zbavit, včetně diety a cvičení, liposukce a injekcí Kybella. Dieta a cvičení jsou nejpřirozenější a nejúčinnější způsoby, jak dvojitou bradu zmenšit. Liposje invazivnější, ale může být velmi účinná. Injekce Kybella jsou novou možností léčby, která spočívá v injekčním podání látky do tukové tkáně pod bradou, která ji rozkládá. Všechny tyto možnosti můžete probrat s kvalifikovaným plastickým chirurgem.

 

Jak mohu snížit výskyt vrásek?

Ke vzniku vrásek přispívá mnoho faktorů, včetně poškození sluncem, kouření, špatné stravy a genetiky. Vrásky sice nemůžete zcela odstranit, ale existuje několik věcí, které můžete udělat pro snížení jejich výskytu.

  • Používejte opalovací krém: UV záření ze slunce je jednou z hlavních příčin vzniku vrásek. Používejte opalovací krém s ochranným faktorem SPF alespoň 30 a naneste jej hojně na celou odkrytou pokožku.
  • Nekuřte: Kouření urychluje proces stárnutí a přispívá ke vzniku vrásek. Pokud kouříte, přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, které můžete pro svou pleť udělat.
  • Jezte zdravě: Strava bohatá na antioxidanty pomáhá chránit vaši pokožku před poškozením. Jezte hodně ovoce, zeleniny a celozrnných obilovin a zvažte užívání doplňků vitaminu C nebo E.
  • Zůstaňte hydratovaní: Pití dostatečného množství vody pomáhá udržovat pokožku správně hydratovanou, což může snížit výskyt vrásek. Snažte se vypít osm sklenic vody denně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

AKCE - Sleva až 60% na nejlepší dietu!Chci slevu
TOPlist