Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady 5/5 (2)

Jak zhubnout v obličeji – Tvoje léto bylo boží- samá grilovačka, párty, přespaní s kamarády, rodinné oslavy, mejdany a spoustu, ne tak úplně, zdravého jídla. Jenže co dělat, když Ti kámoška upeče skvostně vypadající borůvkové muffiny a všem okolo nabídne a Ty ji tím, že si nevezmeš, urazíš? To tedy ne. Ovšem nic není zadarmo a ty se pomaloučku začínáš zakulacovat v obličeji. Však žádný strach! Přinášíme Ti pár rad, co s tím.

V první chvíli si ale musíme něco ujasnit- jsi krásná taková jaká jsi. Jsi jedinečná svojí osobností, stylem, šarmem, vším. V momentě, co se snažíš změnit kvůli člověku, co tvrdí, že Tě má rád a přeje ti to nejlepší, Ti radím jedno- vykašli se na něj. Důležité je, jak se ve svém těle cítíš Ty. Ty sama v něm žiješ 24 hodin 7 dní v týdnu a Ty také o něm rozhoduješ. Je však důležité i naslouchat a to lidem, kterým věříš. Důležitý je balanc. A teď tedy těch pár triků

TIP: přečti si recenzi top přípravku na hubnutí!

Jak zhubnout v obličeji – Make-up

Tenhle typ se Ti možná bude zdát nejjednodušší ze všech. Myslíš, že bude stačit pár tahů štětcem na zúžení obličeje, avšak opak je pravdou. Nejdůležitější je make-up správně používat. Poptej se kamarádek, poraď se s mamkou, uč se od své sestry či jen zkoukni návody na internetu. V dnešní době máš tolik možností, kde se tomuhle umění naučit. Nejdůležitější je si najít správný odstín všech produktů, abys nenadělala víc škody než užitku a podtrhla svoji krásu. Ze začátku Ti bude stačit řasenka, korektor a pudr. Připrav se však, že tyto produkty něco stojí. Vybírej proto pečlivě a nenech se obalamutit pravidlem dražší je lepší. Nemusíš své těžce naspořené kapesné hned utratit za řasenku, která Ti nevyhovuje. Zeptej se zkušených prodavaček nebo na nákupy vyraz s kamarádkou a určitě dobře pořídíš.

Jak zhubnout v obličeji – Vlasy

Vyměň svůj obvyklý ohon za rozpuštěné vlasy. Orámují Ti obličej a tím ho také opticky zúží.  Můžeš vyzkoušet i netradiční účesy. Správně sestříhaný účes také dokáže zázraky, o něm se však poraď se svoji kadeřnicí a nikdy si nestříhej vlasy sama.

✅Strava

Nezapomínej na pitný režim, vyřaď zbytečné množství cukrů a omez přísun zbytečné soli. Když začneš lépe jíst, budeš se také cítit mnohem lépe ve svém těle. Zároveň se Ti krásně vyhladí pleť a to přece stojí za tu neotevřenou limonádu ne? Zařaď do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, které jsou napěchované vitamíny a minerály. Přihoď zároveň pár celozrnných výrobků, které jsou plné vlákniny, a uvidíš, že Tvá pleť splaskne a bude jen zářit.

✅Pohyb

Teď by se hodilo, abych Ti nabídla pár blahodárných cviků na obličej, které budeš dělat dvakrát za den a zhubneš v obličeji. Bohužel takhle to nefunguje. Představ si své tělo jako bazén- normální plavecký bazén ve Tvém okolí. V momentě, co ho začneš vypouštět, voda rovnoměrně odchází do výlevky a hladina je stále rovná. Stejně to funguje i s hubnutím. Není v lidských silách zhubnout je jednu tělesnou partii. Ano, můžeš zkusit cviky na podporu hubnutí právě jedné konkrétní části těla, ale ty Ti budou k ničemu, pokud nezařadíš komplexnější cviky, tzn. Cviky, kde zapojíš více svalových skupin. Typickým příkladem je plank neboli prkno. Lehni si na břicho a zvedni se na loktech tak, že tvé tělo bude v rovině a snaž se takhle vydržet co nejdéle. Můžeš také vyměnit výtah za schody či chůzi za běh. Všechen pohyb se počítá.

 

✅Jak tedy zhubnout v obličeji?

Hubnutí v obličeji může být obtížný a skličující úkol. Se správným plánem a trochou odhodlání je však možné zeštíhlit obličej a dosáhnout vytouženého vzhledu. Tento článek poskytuje několik tipů, jak zhubnout v obličeji, včetně změny životního stylu a úpravy jídelníčku. S trochou úsilí můžete dosáhnout štíhlejší a atraktivnější obličej.

Obličej se v podstatě skládá ze dvou hlavních oblastí – horní a dolní části. Horní oblast zahrnuje čelo, tváře a okolí očí. Spodní oblast tvoří ústa, brada a krk. Když zhubnete, obvykle se váha rovnoměrně rozloží po celém těle. Nicméně, existují způsoby, jak zhubnout zejména v obličeji.

Jedním ze způsobů, jak zhubnout v obličeji, jsou obličejová cvičení. Tato cvičení pomáhají tonizovat a posilovat obličejové svaly, což vede ke štíhlejšímu vzhledu. Existuje celá řada různých cviků, které lze provádět, a je důležité najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Další o obličejových cvičeních zde.

TIP redakce: Podívej se na nejoblíbenější dietu

Co tedy dělat pro hubenější obličej?

Dalším způsobem, jak zhubnout v obličeji, je změna životního stylu. Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat, je pít hodně vody. Voda pomáhá vyplavovat toxiny z vašeho organismu a také pomáhá udržovat vaši pleť hydratovanou. Kromě toho je důležité mít dostatek spánku a pravidelně cvičit. Tyto změny životního stylu vám pomohou zeštíhlit obličej a získat mladistvější vzhled.

A konečně, ke zhubnutí v obličeji vám může pomoci i úprava jídelníčku. Konzumace potravin s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny vám může pomoci zasytit se a cítit se sytější po delší dobu. Kromě toho je vhodné jíst častější konzumace menších jídel během dne. To pomůže udržet váš metabolismus v chodu a zabrání přejídání.

Provedení několika jednoduchých změn životního stylu a zařazení zdravé stravy vám může pomoci zhubnout v obličeji. S trochou úsilí můžete dosáhnout štíhlejšího a mladistvějšího vzhledu.

Jak se mohu zbavit dvojité brady?

Dvojitá brada může být způsobena různými faktory, včetně věku, genetiky a přibývání na váze. Existuje řada způsobů, jak se dvojité brady zbavit, včetně diety a cvičení, liposukce a injekcí Kybella. Dieta a cvičení jsou nejpřirozenější a nejúčinnější způsoby, jak dvojitou bradu zmenšit. Liposje invazivnější, ale může být velmi účinná. Injekce Kybella jsou novou možností léčby, která spočívá v injekčním podání látky do tukové tkáně pod bradou, která ji rozkládá. Všechny tyto možnosti můžete probrat s kvalifikovaným plastickým chirurgem.

Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady

Jak zhubnout v obličeji, jak se zbavit dvojité brady

 

Jak se mohu zbavit dvojité brady?

Dvojitá brada může být způsobena různými faktory, včetně věku, genetiky a přibývání na váze. Existuje řada způsobů, jak se dvojité brady zbavit, včetně diety a cvičení, liposukce a injekcí Kybella. Dieta a cvičení jsou nejpřirozenější a nejúčinnější způsoby, jak dvojitou bradu zmenšit. Liposje invazivnější, ale může být velmi účinná. Injekce Kybella jsou novou možností léčby, která spočívá v injekčním podání látky do tukové tkáně pod bradou, která ji rozkládá. Všechny tyto možnosti můžete probrat s kvalifikovaným plastickým chirurgem.

 

Jak mohu snížit výskyt vrásek?

Ke vzniku vrásek přispívá mnoho faktorů, včetně poškození sluncem, kouření, špatné stravy a genetiky. Vrásky sice nemůžete zcela odstranit, ale existuje několik věcí, které můžete udělat pro snížení jejich výskytu.

  • Používejte opalovací krém: UV záření ze slunce je jednou z hlavních příčin vzniku vrásek. Používejte opalovací krém s ochranným faktorem SPF alespoň 30 a naneste jej hojně na celou odkrytou pokožku.
  • Nekuřte: Kouření urychluje proces stárnutí a přispívá ke vzniku vrásek. Pokud kouříte, přestat kouřit je jedna z nejlepších věcí, které můžete pro svou pleť udělat.
  • Jezte zdravě: Strava bohatá na antioxidanty pomáhá chránit vaši pokožku před poškozením. Jezte hodně ovoce, zeleniny a celozrnných obilovin a zvažte užívání doplňků vitaminu C nebo E.
  • Zůstaňte hydratovaní: Pití dostatečného množství vody pomáhá udržovat pokožku správně hydratovanou, což může snížit výskyt vrásek. Snažte se vypít osm sklenic vody denně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

AKCE - Sleva až 40% na produkty KETOMIXChci slevu
TOPlist