Kalhoty nech ve skříni, v létě se nosí šaty! Zatím bez hodnocení.

Na Glamor.cz si budeš připadat jako Popelka, která rozlouskává své oříšky. Ale budeš na tom podstatně lépe! Zatímco od popela ušmudlaná holka byla limitována jen třemi oříšky, ty můžeš vybírat z nekonečné nabídky šatů do společnosti, na párty nebo na letní akce.

V čem jít na koncert nebo do klubu?

vypasovane-saty-short-elegance-blackAsi to znáš, rodiče konečně přesvědčíš k pozdní návštěvě klubu, ve které se koná koncert tvé oblíbené kapely a určitě v něm narazíš i na kluka, co se ti ve škole tolik líbí. Jenže po otevření šatní skříně zjistíš, že nemáš co na sebe. Takovéto situace si pojisti několika kousky hezkých a stylových „sexy šatiček“.

Myslím, že v krátkých elegantních šatech budeš neodolatelná. Nic usedlého, ani nic vulgárního. Zkrátka cool obleček na koncert jako dělaný. K němu by sis mohla vyžehlit vlasy nebo je stáhnout do rozverného culíku. Nezapomeň na jemné líčení a parfém. Svůj look dotáhni namalovanými nehty, které slaď do barev šatů.  Do kabelky si vezmi vše potřebné a samozřejmě nezapomeň slíbit rodičům, že jim budeš volat každou půlhodinku. Pak už jen nasaď úsměv a dobře se bav!

Outfit na letní grilování s přáteli

Letní grilovačka a nějaké to koupání na zahradě u kámošky – to si žádá zvláštní oblečení. Vzorované šatičky Jacki Silver jsou doplněny sexy tangy, které dostaneš zdarma. Tyto šatičky můžeš nosit samostatně, nebo v kombinaci s legínami. Na grilování to s účesem nijak nepřeháněj, postačí jednoduchý culík. Hlavní je, že se budeš cítit pohodlně. Tak budeš mít jistotu, že na grilovačce budeš naprosto stylová. Jó a nezapomeň s sebou vzít i nějaké dobroty na stůl.

Sháníš šaty do tanečních?

Pozval tě tvůj kluk na taneční a ty jsi souhlasila? No výborně! Teď už jen potřebuješ taneční šaty. Dlouhé modré společenské šaty Salsalita Blue by mohly sednout přesně tvé postavě. Prodloužená zadní část šatů skryje začátečnické nedostatky v tanečních krocích a podtrhne eleganci tvých tanečních pohybů. Pružný materiál šatů ti zajistí pohodlí a komfort.

Sexy šaty na večírek

Po důkladné prohlídce tvé šatní skříně jsi zjistila, že ti chybí šaty na ples, večírek, nebo jinou společenskou akci? Za rozvernou a cool můžeš jít v krátkých růžových korzetových šatech Blossom Dress, které se hodí na maturitní večírek tvé kamarádky, i na rozlučkový ples konce školního roku. Dozdob svůj dekolt nápaditým náhrdelníkem i náušnicemi a konečně vytáhni své lodičky na vysokém podpatku.

Tvá sestra se bude vdávat? V čem jdeš za družičku?

Dlouho očekávaná svatba tvé sestry je na spadnutí? Je milé, že všemi silami pomáháš s přípravami, ale myslíš i na sebe? V čem jdeš za družičku? Je mi jasné, že veškerá sláva má patřit nevěstě, ale co si budeme povídat, ani ty nebudeš stát vzadu v koutě. Budeš na očích, a proto se musíš líbit. Naštěstí i pro takové případy mají v Glamor řešení. Šaty Angela Light Pink z tebe udělají sexy družičku a na svatebních fotkách budeš hned po nevěstě ta nejkrásnější. Podtrhni svůj romantický look a své vlasy natoč do něžných vln. A nezapomeň na pořádnou fixaci, jen tak tvůj účes vydrží celý dlouhý svatební den!

To, jestli ti šaty budou sedět si můžeš vyzkoušet ještě před tím, než si je koupíš. Předem se objednej na čísle 778 439 515 nebo na webu www.glamor.cz a domluv si osobní návštěvu v kamenné prodejně Glamor v Praze 10, na adrese Věšínova 6, nedaleko zastávky. Tam si šaty můžeš osobně vyzkoušet.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Ty černé šaty nahoře jsou opravdu nádherné, ale měla bych trochu strach z toho provedení bez ramínek.

  2. hlavne když jsou ve sleve, tak si jich člověk pořídí hned nekolik :)

TOPlist