Domů Ostatní Kámoška.cz – Deník Zatím bez hodnocení.

Kámoška.cz – Deník Zatím bez hodnocení.

2

Nový článek na serveru Kámoška.cz, v kterém si tentokrát můžeš přečíst o výhodách psaní svého vlastního deníku. Dozvíš se také, jestli je lepší mít ho v papírové nebo elektronické podobě.

Článek najdeš zde

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekHnědé líčení + (foto)návod
Další článekKrásná.cz – Výběr parfému
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. já si vždycky řeknu :budu si psát deník a vydržím to! :D ale všechna snaha marná….:( prostě to nikdy nevydržím….. :D:D:D a pak jsem naštvaná sama na sebe,kvůli všem těm vzpomínkám….

Diskuze je uzavřena.