Kde to vlastně bydlím? Zatím bez hodnocení.

Hodně často se tu objevují otázky jak bydlím, kde bydlím, s kým bydlím a celkově i na moje soukromí. Abych pravdu řekla, na spoustu věcí nejsem nijak citlivá a dokážu Vám říct spoustu podrobností z mého života, protože se často v komentářích svěřujete i vy a na jednu stranu je podle mého správný vědět, komu to vlastně píšete, komunikuje se pak o mnoho lépe – to uzná asi každý. Na druhou stranu existují věci, které nesděluji zrovna s nadšením a spoustu z nich si chci pro sebe nechat úplně – a právě jednou z nich je i bydlení.

Co Vám tak narychlo můžu (a chci) sdělit je to, že jsem z Kutné Hory, kde stále bydlím, kde mě vychovali rodiče (částečně tady, částečně na Vysočině) a kde trávím asi nejvíc svého času. Kutnou Horu jako město mám moc ráda – není to žádný zapadákov, kde by se nedalo nic dělat, Praha a jiná větší města jsou od ní poměrně blízko, nebojím se večer vyjít bez doprovodu na ulici, i když samozřejmě jsou části, kam bych sama nešla a je to krásné historické město, kam jezdí spousta turistů podívat se na naší Kostnici a Chrám sv. Barbory.

Co se týče mého bytu a zařízení, nikdy jsem nebyla moc detailistka a nikdy jsem neměla potřebu zabývat se interiérem nijak dlouhou dobu – jde mi jen o to, abych se v pokoji cítila uvolněně, dobře. Všeobecně nejsem na nic přeplácaného, mám radši jednoduché designy, které se i prakticky udržují. Co u mě vždycky najdete jsou různé dekorativní, voňavé svíčky nebo vonné tyčinky, na které si potrpím. Stejně tak vlastním spoustu knížek, takže i těm jsem musela najít dost poliček, kam bych si je mohla vystavit.

Samozřejmě i Lila tu má svoje místo, i když by jí přítel nejraději kvůli línání zlikvidoval, ale copak bych se té svojí ňuňu kočičky mohla vzdát? Ne, vůbec jí nerozmazluju! :)

Nástěnka – fotky, vzpomínky, poznámky

Místo nejpoužívanější kosmetiky

Lilísek a místo odpočinku

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

12 komentářů

 1. Lila je šíleně roztomilá :)

 2. Super článek..:) Lila je krásná kočička a na nástěnce vám to s Tomem na té fotce moc sluší..:)

 3. krásný článek :) máš krásnou nástěnku :)

 4. Kutná Hora je trochu zapadákov :D

  • Ani bych neřekla. Žila jsem na Vysočině v jedné vesničce a to byl teprv zapadákov. Jen baráčky, žádný obchod, žádná restaurace, kavárna. Myslím, že i když Kutná Hora nemá všechno na vysoký úrovni, tak je tu spoustu kulturních akcí apod. A já bych ani ve velkoměstě bydlet nechtěla, jsem spokojená:)

  • Kdyby byla Kutná Hora zapadákov, tak nevim jak bys nazvala vesnici kde bydlim. Asi sto obyvatel, nebližší obchod, restaurace, doktor, … vzdálené 3km. To je teprve zapadákov!

 5. Super, jenom se trochu nepochytil, s kým to vlastně bydlíš? :D Jenom s přítelem?

 6. Ale tak neřikám sem v KH celkem spokojená :)

 7. Máš nádhernou kočičku!! :)

 8. Zavináček

  Kde bych sehnala ty suprový košíčky na kosmetiku co máš?! :))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist