Kožené peněženky, které mají styl 5/5 (3)

Myslíte si, že nadčasová elegance kůže nemůže jít ruku v ruce s moderními trendy? A že kožené peněženky (a lhostejno zda pro dámy nebo pro pány), už nedokážou zaujmout ničím novým? Pak nejspíš nesledujete nejnovější italskou módní vlnu, jež si právě peněženky z kůže vzala na paškál.

Kolekce Patrizia Piu uspokojí i náročné zákaznice

Pro dámy, co jsou rády samy sebou a nebojí se typické ženské něžnosti a vřelosti, vytváří své modely například značka Patrizia Piu. Vyznačují se pestrou paletou barev a použitím mnoha nápaditých detailů od ozdobného prošívání až po nápaditě tvarované kovové ozdoby. Peněženky pod taktovkou této italské módní ikony na sebe strhávají pozornost zejména díky preciznímu zpracování a kvalitě použitých materiálů. Mezi další typická poznávací znamení patří i kvalitní materiály a přívětivé ceny, které si může dovolit opravdu každý.

Pierre Cardin oslovuje muže, kteří vědí, co chtějí

Esence francouzského stylu, jednoduchá elegance a efektní linie – to všechno v sobě snoubí kolekce z módní dílny Pierre Cardin. V sortimentu peněženek tak najdou muži skutečně vše, co by si ke své spokojenosti mohli přát a to od klasických velkých modelů až po oblíbené dolarovky.  A mimochodem, nejde o značku jen pro pány. Své místo v ní mají unisex modely i ty, určené pro něžnější pohlaví. Nakupují-li tedy partneři spolu, mohou se snadno sladit do jednotného stylu.

Milujete italskou módu? Nepřehlédněte…

Rádi podléháte aktuálním trendům? Pak byste kromě výše zmíněných značek neměli přehlédnout ani taková esa jako Tonino Lamborghini, Valentini, Gregorio, Gilda Tonelli nebo Borse Gianni. Všechny pohromadě a v doprovodu dalších známých značek je naleznete v e-shopu Gregorio.cz.

Pod palcem ho mají odborníci, pohybující se na vlnách kožené italské módy už řadu let. A kromě peněženek mají pro vás nachystány i stovky modelů kabelek, batohů, opasků, kufrů nebo třeba klobouků, bez kterých se žádný majitel či majitelka moderního módního šatníku jednoduše neobejde.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist