Květina z vlasů + (foto)návod 4.88/5 (8)

Původně jsem měla v plánu vymyslet a nafotit nějaký silvestrovský účes, ale pak mi došlo – co to vlastně silvestrovský účes je? Je to drdol nebo spíš něco rebelského? Něco společenského nebo víc neupraveného? Nakonec jsem udělala takový malý kompromis a dnešek mám pro Vás vlasovou květinu, která je velice, velice jednoduchá a slouží pro hezké oživení účesu. Takže když se rozhodnete mít vlasy rozpuštěné, můžete účesu dodat šmrnc podobným vylepšením. Já sama jsem se tohla naučila před pár měsíci z youtube a hrozně mě to baví.

Budeš potřebovat pár sponek (nejlépe malých, v barvě tvých vlasů) a gumičku.

Krok 1

Nejprve si ujasni, na jaké straně hlavy chceš kytičku mít. Nejlépe vypadá a dobře se dělá blízko u obličeje, nejlépe hned z kraje. Vlasy důkladně pročeš

Krok 2

Odděl si pramen, z kterého budeš květinu tvořit. Nic velkého a ani přehnaně malého.

Krok 3

Nyní z pramene začni zaplétat cop, ten úplně obyčejný ze tří pramenů.

Krok 4

Na konci pramen zagumičkuj – buď nějakou normální gumičkou (pokud je hodně vidět, tak jí v průběhu motání můžeš sundat) nebo pokud máš extra neviditelnou (průhlednou, slaboučkou) – vezmi si tu.

Krok 5

Nyní z jedné strany pramenu opatrně povytahuj pramínky. Ale pozor! Nesmíš je vytáhnout celé. Jen chceme, aby jedna strana  byla větší, plochá.

Krok 6

Když máš povytaženo, vezmi celý pramen a začni ho obtáčet okolo. Ta strana, kterou jsi povytahovala by měla být vnější (měla by být vidět)

Krok 7

V průběhu celého obtáčení používej sponky, aby jsi pramen zachytila

Když máš obtočenou a zasponkovanou i poslední část, je hotovo! Můžeš květinu přestříkat lakem, aby držela.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. jéé.. :) hned to jdu zkusit… jsi úžasná Mers.. :)

 2. Je to krásné

 3. Si prostě dokonalá, velká poklona. =D

 4. Krása! Fakt jseš šikula na tyhle věcí :)

 5. S vlnitýma vlasama to vypadá božsky, připomínášmi trošku vílu na konci :D :)

 6. Ahoj Mers,nádherný učes,určitě ho vyzkouším:) Tady ty tvoje nápady,mám nehorázně moc ráda:) Mám na tebe takovou otázku:) Chtěla bych si koupit Termo Ochranu na vlasy,především na žehlení mokrých vlasů.Dneska jsem byla v obchodě a koukala na L´oreal,a Got2be a je tam napsáno nežehlete vlasy mokré,tudíž jsem usoudila že by mi to zničilo asi vlasy,a žehličku..Prosím neznáš nějakou termoochranu kterou bych mohla použít na mokré žehlení?Moje kadeřnice ani nevěděla,že taková žehlička existuje..takže ta mi asi neporadí…:)) MOc Děkuji:)

 7. u copánku je krásně vidět, jaké barvičky vlasů jsi měla :”) moc pěkný nápad, také určitě zkusím. moje účesy ale většinou ztroskotají právě na motání, kdy nejsem schopná provést to tak pěkně

 8. Si fakt úžasná :) zkusila jsem to několikrát do školy a všichni mě chválili a ptali sem mě kde jsem na to přišla a jestli jsem měla návod tak jsem jim dala tvůj web :’) fakt klobouk dolů..

 9. je to krasne :))

 10. NA tý předposlední fotce ti to sluší úplně nejvíc. Jinak ta kytka je super, půjdu jí zkusit :)) Umíš hodně účesů ? :)))

  • Nevím co znamená hodně, stále se učím nové, protože mě to moc baví sledovat na youtube a pořád něco zkouším na sestře, která má dlouhé vlasY:)

 11. Mers, tady ti ty vlasy hrozně sluší :)

 12. Boží , musím zkusit .. Nosívám totiž květiny ve vlasech , takové ty látkové ale teď z vlasů to bude super . Jdu hned vyzkoušet na zítřejší vysvědčení :D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist