Domů Sex & vztahy Kluci Má tě rád? ...

Má tě rád? 4.52/5 (21)

387

ÁÁÁch jo, ty kluci. Říkáte si o články s nima čím dál tím více, takže mě nezbývá než testovat to na příteli a na cizích:D (samozřejmě takový poloviční vtip). Opačné pohlaví nám prostě dává zabrat. Když se nám líbí on, tak my zase nevíme, jestli jsme mu sympatičtí my, jestli si chce povídat, být v kontaktu, prostě je to tak složitý. Jak to alespoň zkusit poznat, zda by o tebe stál, zda tě má alespoň trošku rád?

Co první musím říct? Tuhle stránku navštěvují nejčastěji dívky cca 11 – 15 let (tipuji) a chtějí pomoci s klukama. JENŽE – kluci v tomhle jejich věku, jejich vrstevníci, jsou prostě většinou děsní puberťáci, u kterých se něco, nějaký ten pocit poznává strašně těžko. Různě to maskují, občas nadávají, pošťuchují a kdo se v tom má vyznat?

Pokud se chlapci líbíš, rád se na tebe bude dívat. Hlavně ve chvílích, když se nedíváš ty – nechce se přece odhalit a ztrapnit se. Zase na druhou stranu – pokud si výstřední, může se na tebe často dívat i přes to, že ho vůbec nezajímáš – na to pozor, musíš na to koukat ze všech úhlů.

Také se bude snažit aspoň trošku se dostávat s tebou do kontaktu. Být s tebou osamotě, nebo prostě jen s tebou být. Rád si bude povídat, bude se o tebe zajímat, zeptá se jaký byl víkend nebo zda jsi viděla tenhle či tamhleten film.

Pokud je to takový ten puberťák, co se věčně potuluje se svojí partičkou děsnech borců, tak tě bude provokovat a pošťuchovat, bude se snažit na sebe upozornit, blísknout se před kamarády a zároveň chce, aby ses dívala zrovna na něj.

Pokud stále nevíš na čem jsi, občas neškodí udělat ten první krok za něj. Zkus mu napsat, zkus se s ním dát do řeči, uvidíš jak na to bude reagovat. Pokud bude otrávený a znechucený a nebude ti skoro odpovídat, tak je jasný, že asi něco není v pořádku. Samozřejmě se může stát, že bude ve špatné náladě kvůli škole nebo rodinným důvodům, můžeš mu klidně napsat dvakrát, pokud ale i po druhé nebude nijak nadšený, raději jdi od toho a nech ho jestli to zkusí sám. Pokud ne, tak ti za to prostě nestojí.

Nenech ho ale, aby se zajímal jen o tebe. Jakmile kluk neuvidí zájem i z druhé strany a ty budeš vypadat nedostupně a chladně, může se klidně stát, že ztratí zájem. Zajímej se o něj také – nemusíš to přehánět, ale občas neškodí říct něco jako v tom smyslu, že ho ráda vidíš, že si s ním ráda píšeš/povídáš. Možná bude v hezkých rozpacích, možná tím může začít něco většího a vážnějšího:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekProblémy se silnou menstruací
Další článekUmíš správně spát?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

387 KOMENTÁŘE

  • nej článek moc mi pomohl a náš se s kamaráda stal přítel užasný pocit a moc mocinky děkujuu… :)

  • Ahoj, líbí se mi jeden kluk, je o rok mladší, ale mám ho moc ráda, ale nevím, co ke mě cítí on. Jednou sme byli spolu venku s ještě jednou mojí kámoškou na kole…. On se snažil jet u mě co nejblíž co to šlo :D pořád mi šahal na záda(ta část nad zadkem :D jinak to popsat neumím :D ) dokonce mě plácnul přes zadek … neustále se se mnou snažil navázat konverzaci …jak jsme jeli tak se skoro pořád na mě díval a když sem se na něj koukla tak sem nahodila stydlivej úsměv a on se taky vždycky zasmál…snažil se pořád vtípkovat …. Kamarádka celou dobu jela před náma ale něco viděla i slyšela :D Pak nás doprovodil domů a kamarádka opět jela pryč protože nás chtěla nechat samotný … on mě pak objal <3 s tím, že půjde.. ale ještě chvíli jsme byli venku …. pak sme jeli domů ….
   On se to ode mě před rokem dozvěděl, že ho mám ráda… Neustále se ptá tak co kluci a td… Ter (kamarádka) mi říkala že to může něco znamenat.. ale já si nechci dělat planý naděje … jsem i typ člověka který si moc nevěří .. :O Takže nevím :D

  • Ahoj libi se mi jeden kluk na adapťaku jsme se vic poznali a on předevšema spolužaky se o mĕ opiral a chital mĕ za ruce atd., druhy den řek že se mu libim ale kdyš jsem mu napsala tak řek že ma holku a že to vsechno byla jen sranda!
   Teť semnou sedi o hodinĕ ale nevšima se mĕ co mam delat aby mĕ chtĕl?????
   Předem diky:-) :-) :-)

   • Ahoj… stalo se mi to taky ale v jiném případě.
    Na omegle (jedné stránce) jsem potkala bezva kluka. Ale má holku. Já ho ale miluju a mockrát mi taky napsal že mně taky miluje. Jenže když má holku tak co s tím? Bojím se že se mi taky stane že to byla jen sranda…
    Prosím poraďte mi co s tím mám udělat :( opravdu ho miluju :*

   • Ahoj, hlavně si ho nevšímej, a snaž se být přísná a tak za cca 6 měsíců za tebou přileze „na kolenou“

  • Ahoj ve třídě se mi líbí jeden kluk a on se na mě docela často dívá a já se na něj taky občas kouknu a docela dlouho to vydržíme a pak oba uhnem pohledem. Někdy za mnou přijde a něco mi jen tak řekne. Mě se moc líbí ale nevim jestli se líbím i já jemu.
   Prosím poraďte nechci se nějak ztrapnit.

 1. Musím se tě na něco zeptat protože chci vědět názor na tuhle věc od dospělého člověka.Jeden kluk z mé třídy se na mě pořád dívá nejenom v hodině ale i normálně,v pátek si sedl za mím kámošem který sedí za mnou,začal si semnou povídat chválil mi hodinky a letmě se mě občas dotkne.Trvá to už půl roku ale myslím že ke mně něco cítí ale i tak chci vědět tvůj názor na věc.Předem moc děkuji♥

  • Jo vypadá že je to větší…………..než sis myslela třeba mu řekni nebo napiš jestli k tobě něco divného cítí a pak mu řekni svůj názor.

   • Mě se líbí jeden kluk z moji třídy a on se name pořád dívá nejenom o hodině ale i přestance ale jen když se nedívám

 2. Ahoj, to, co tady píšeš svědčí o tom, že k tobě určitě něco cítí… Bohužel, takhle se nedá stoprocentně poznat, zda je v tom nějaké to zalíbení/zamilovanost, nebo jestli se chce s tebou pouze kamarádit, protože se mu povahově líbíš. Určitě to ale za pokus stojí. Máš na něj třeba nějaký kontakt (mobil, icq, fb?). Pokud ne, tak si o něj určitě řekni a napiš mu, aby viděl, že o něj máš také zájem.

  • já mám jednoho kamaráda ve škole, který dělá přesně tohle, ale myslím že je to opravdu jen kamarád. Ale když se to vezme kolem a kolem tak si taky nejsem jistá, jestli jsme opravdu jenom kamarádi… :D

   • ale chtěla bych se zeptat co mám dělat když mu chci dát pusu ale moc se stydím <3

    • K tomu klukovi, co se líbí tobě i kamarádce: ví o tom ona? Která z vás je mu bližší? Zamysli se nad tím nezaujatě a objektivně, nenamlouvej si, že tohle nic neznamená a tohle zas ano. V případě, že to mezi ním a kamarádkou „jiskří“ to nech být. V případě, že to jiskří mezi ním a tebou chytni příležitost. Pokud se s ním moc nebavíš, začni.

    • S tou kamarádkou – pokud o tom neví, že se ti ten kluk taky líbí, řekni jí to a zároveň řekni, aby si nemyslela, že jsi jí ho schválně přebrala. A tím, že ho požádáš o telefonní číslo nemůžeš nic zkazit, naopak to bude jen dobře a facebook taky není na škodu, pokud ho oba máte.

    • Oprava:
     Napsala jsem to s tou kamarádkou nejasně. Myslela jsem to takto:
     pokud o tom neví, že se ti ten kluk taky líbí, řekni jí to, aby si nemyslela, že jsi jí ho schválně „přebrala“ (ono v podobné situaci napadne lidi všechno možné).

    • Ach, to jste dost mladí. V tomhle věku vztahy obvkle nevydrží moc dlouho (což ale, předpokládám, víš), samozřejmě ale existují i výjimky. Nicméně, proč to nezkusit, jestli ho máš opravdu ráda, abys pak zase nelitovala, že o něco přicházíš. Hodně záleží na tom, jak to cítíš.

    • Karolin jsi mooooooooooooc hodná a děkuji za všechny řady ohledně kluka

    • Nejsem si jistá, jestli je pusa dobrá na úplný začátek vztahu. Pro začátek ho třeba někam pozvi, pokud přijme, je to další krok k úspěchu. Pokud vám spolu bude dobře a budete si rozumět, tak až spolu budete sami, a budeš se na to cítit, můžeš mu dát pusu. Pokud se budeš stydět, řekni si, že se ti ten kluk líbí, máte se rádi a rozumíte si (z těchto 2 důvodů je dobré se s ním lépe poznat, abys věděla, že vám to bude klapat) a co tedy může být ve vašem vztahu hezčího, než si dát pěknou pusu. ;)

    • uz randim. ale co nám dělat když mu chci dat pusu a nebo když ho chci pozvat na rande?

    • uz randim. ale co nám dělat když mu chci dat pusu a nebo když ho chci pozvat na rande? Prosím o radu

  • Ahoj, Mersmerize, chci se na něco zeptat.

   1. Mám jednoho kluka. Jmenuje se Martin, po pravdě jsem do něho zamilovaná. Jinak, známe se už, 7 let. Ale přes těch 7 let, jsme se do sebe nějak obvzláště nezemilovali. A ž teť to přišlo. Už několikrát u mne, přespával.
   Ráno mě budil, a bylo vidět že to i rád dělal. Buď mě vzbudil tím že mi za krk hodil led. Také se mi několikrát stalo že mi odrhnul peřinu, a tak zamilovaně se na mě podíval. Nebo když jsme jako rodina sledovali film, tak si na pohovku ke mne vždy sednul. Miluje mně?
   2. Jak dosáhnout toho aby mě políbil? ( ale nějak mu to naznačovat nenápadně)
   3. Jak dosáhnout toho aby mě objal?
   Předem děkuji za odpověď. A prosím odpověz co nejrihleji.
   Dǐk

 3. Ahoj Luci, mám kamaráda, který je hrozně fajn. Vidím ho skoro každý den, dvakrát jsme byli i spolu samy venku. Když jsme venku, tak mě klidně lechtá, plácne mě do stehna (takové to plácnutí jak to bolí =D) a malou chviličku tak tu ruku nechá. Rozcuchává mi vlasy a připadá mi že skoro žárlí na ostatní kluky když s nima jdu ven, hezky se na mě usmívá. Na ICQ mi ale sám od sebe nenapíše. Háček je v tom, že má holku a tohle dělá i před ní. Ji jeho chování ke mě nijak nevadí (teda aspoň nic neříkala). Ale když jsme s vánočních prázdninách byli na chatě (já, on, jeho holka a moje kamarádka, abych si nepřipadala blbě), spali jsme v pokojích takhle – v 1. já, moje kamarádka a jeho holka a ve 2. jenom on sám. Kamarádce bylo hodně špatně, dostala horečku, takže jela domů a já spala na pokoji jen s jeho holkou. Jednu noc jsme byli všichni tři (já, kamarád a jeho holka) hrozně dlouho vzhůru v našem pokoji a koukali se na film. Oni se k sově tululi a když film skončil, řekl, že jde spát. My dvě si šly taky lehnout, ale pak řekla Kamča (ta jeho holka) nějakou kravinu a smály jsme se tomu. Potom Kamila řekla, že chce spát, ať už se nesměju, jinak mě vyhodí na chodbu (ze srandy), ale já nemohla přestat, tak Kamča najednou řekla: „A ven.“ Já na to: „Tak dobře, já se vyměním s Ondrou.“ Zvedla jsem se a šla jsem k Ondrovi, ať jde za ní. Když jsem mu to řekla, řekl: „Ať jde ona sem, já nikam nejdu.“ Přemlouvala jsem ho, ale nešel. Potom jsme se zakecali, já si sedla v jeho pokoji na židli a povídali jsme si. Byla jsem tam 3 hodiny a kecali jsme snad o všem. Za tu dobu mi aspoň 5x říkal, jestli mi není zima a nechci se jít k němu přikrýt (seděl na posteli). Já mu ale vždycky řekla že ne, že mi zima není. V 8 ráno jsme šli vzbudit Kamču, která už dávno spala. Týden se semnou moc nebavila a potom mi napsala, že to odemě bylo pěkně hnusný, že tohle kámošky nedělaj a že jsem jí prej pomlouvala a vypadalo to, že jí chci Ondru přebrat. Mě se z ní normálně udělalo špatně. Samozdřejmě, že jsem jí nepomlouvala, ale ona si stojí za svým, že prý poslouchala chvíli za dveřma. Nevím co slyšela, ale pomluvy to být nemohly. Ondru jsem jí nikdy přebrat nechtěla a už jsme se spolu usmířili, ale vyrazila mi tím dech. A vyjela jen po mě, jemu nic neřekla. Mers poraď, co ten Ondra? Chce mě jako ségru? Kamarádku? Nebo jako holku? Nechápu to.. Moc se omlouvám, že je to tak dlouhé a vím že to nebudeš chtít číst, ale nevím komu jinému bych to řekla a kdo jiný by mi s tím dovedl poradit. Za radu předem moc děkuji..

 4. joo a ještě něco: jestli ti to pomůže v rzohodování, co napsat, tak Ondra mi i chválil fotky a (možná to bude znít legračně) líbili se mu moje botičky =D

  • Ahoj Tessie, přečetla jsem to celý (dalo mi to zabrat:)), no a řekla bych, že ten kluk možná k tobě cítí něco víc nebo tě chce jen za kamarádku – obě dvě pravděpodobnosti jsou možné, ale já se spíš přikláním k té první.. Bohužel je docela problém, že s nějakou slečnou chodí a že je to tvoje „kamarádka“, protože i kdyby se s ní rozešel a chtěl tebe, tak ona tě bude stejně obviňovat. V tomhle už se musíš rozhodnout sama. Já bych zatím to nechala jak to je, nic bych mu nenaznačovala a počkala bych, jestli něco zkusí sám, teprve potom bych to s ním začla řešit.
   Třeba tě vážně bere jen jako kamarádku a v tom případě není moc, co řešit, protože by podle mě bylo od tebe ošklivý, kdyby ses ho snažila přebrat.
   Jak jsem řekla, chovej se stejně, buď stejná a uvidíš jak to dopadne, zda něco zkusí:)

   • dobře, moc ti děkuji za odpověď a opravdu promiň, že to bylo tak dlouhé =). Budu se chovat podle tvého doporučení, taky si myslím, že by bylo ošklivé kluka přebírat „kámošce“, takže uvidím časem, co se bude dít =)

 5. Ahojky, doufám že Tě tim neotravuju ale taky bych se Tě chtěla zeptat jestli se jednomu klukovi líbim (je potřeba podotknout, že já jsem do něj až po uši zamilovaná:)) Toho kluka znám od září kdy přišel (propad) k nám do třídy, ale vlastně víc osobně jsem ho poznala až od listopadu. Nwm kde se to ve mě vzalo ale napsala jsem mu na fb že bych ho chtěla poznat a on do 3 minut si mě chtěl přidat na fb. (na fb mám jiný jméno tak nevěděl kdo sem) chtěl po mě fotky a kde bydlim a psali jsme si strašně dlouho a až pak jsem mu teda řekla kdo sem, smál se a byl úplně v pohodě pak se se mnou rozloučil. (Zajímavost, jedna moje kamarádka když mu, teď někdy nedávno, napsala kdo je a přidala si ho na fb tak on jí už na to nic neodpověděl a mě jo :)) Ve škole pak druhej den působil tak ňák roztržitě. Jednou se ode mě dokonce napil z flašky (nwm proč ode mě a ne od ňákýho kluka nebo tak) A vedle mě působí tak ňák nervózně, rudne a někdy i jakoby klepe. Jednou když mě učitelka vedle něj posadila tak najednou kluci začali říkat: „Milane (tak se menuje) máš tady Lucinku!!“ A smáli se a měli na něj narážky jako: Proč rudneš??? a Neklepej se!! A on ani nekuňk jinak je dcl hlučnej. .. Pak si jednou se mnou dobrovolně sednul a celou hodinu se ani nehejbal (jinak on je o hodině pořád něco mele atd.) .. On působí normálně strašně sebejistě ale když se mě jednou přišel zeptat co má opisovat tak koukal do země a zrudnul. .. Jednou po škole se se mnou rozloučil (to mě překvapilo, byl tam totiž i jeho kámoš) … O hodině ho někdy vidim jak se na mě dívá. A často po mě něco hází a pak dělá jako že on to nebyl atd…. Píšeme si spolu přes fb ale někdy mám pocit že to neni on používá zdroměliny jako: tetka, botky, papa atd. (ve škole je to dcl populární kluk u holek a platí za frajera ale já stejně vim že on dokáže bejt i starostlivej). Jednou mu jedna holka napsala že se mi líbí a jestli i já jemu když se mě na to ptal jestli nwm kdo to psal tak já sem nevěděla ale pak to zjistil a já sem mu napsala jao co sem tý holce udělala a on že ona asi žárlí a já jsem napsala že by žárlila kdyby to bylo spíš naopak (jako kdyby on balil mě) a on na to napsal že to asi je naopak asi určitě. No atd. Píšem si věčinou dcl dlouho, on sál od sebe nikdy nenapíše ale když napíšu tak okamžitě odpoví. A píše mi hodně tědlech smajlíků :D … Na fb mi když ho někde označim tak dá že se mu to líbí a napsal mi přání k narozeninám a popřál mi krásný Vánoce a krásné sny. Tak co si o tom myslíš?? Prosím … ono toho je mezi námi ještě hodně ale to by se sem asi ani nevešlo ….. vim že to sou asi jenom blbosti ale mě překvapilo že z kluka kterýho jsem nikdy předtim neviděla se stalo tohle. Předem moc dík a promiň za dlouhou zprávu :))

  • Ahoj Lůco, možná ti už někdo odepsal, ale možná taky ne. Psala jsi to tady hrozně dávno, ale já ti prostě musím napsat, že ten kluk do tebe musí mít hrozně zamilovaný, podle toho, co jsi tady napsala :)

 6. ahoj…prostě se mi líbí jeden kluk, asi by ani nebyl problém ho sbalit jenže…on měl už cca 40 holek, s tím že asi se čtvrtinou spal…na jednu stranu se mi líbí, na druhou stranu být čtyřicátá první holka asi není zrovna to nej…

  • JO mam stejnej problem…je mi s nim krasne, mame si toho tolik co rict a vsechno nasvedcuje tomu ze se mu libim. vazne to na moji strane. delam zatim nedostupnou a chladnou a to z jedinyho duvodu-nechci byt ta dalsi co mu naletela, dalsi na seznamu, jen dalsi kterou „dostane“ a pak ji odkopne…nevim co s tim..

 7. Ahoj Mers, chtěla jsem se tě zeptat. Líbí se mi můj nejlepší kamarád a v loňském roce jsem s ním čtyři měsíce chodila, bohužel jsem se s ním rozešla protože mi připadalo že je lepší jako kamarád. Teď je můj názor jiný. V únoru jsme jeli na hory i s našimi rodinami a on mi řekl že miluje jednu kačenu od nás ze třídy. Ale poslední dobou mi začal projevovat příznaky kterým nerozumím. nepř. Byli jsme se třídami v kině a odcházeli jsme. Protože všichni chtěli být co nejdřív venku, rvali se tam po dvou. Přede mnou byla jedna holka a před ní ještě jeho NEJ. kámoš, a vedle obou bylo volné místo. On šel ovšem vedle mě! Jenže včera (pátek) jsem šla do bufetu a on tam stál. Jak mě viděl, díval se jenom na prodavačku a čas od času se na mě krátce podíval. Já vážně nevím co si o tom mám myslet. Kamarádky mi říkejí že mě miluje ale já si myslím, že se mě tkzv. bojí :D nevíš co mi tím naznačuje? Prosím odpověz, Mers! Vendy

 8. musim se te na neco zeptat libi se mi kluk ale bojim se mu to rict nepomha bi si mi.dekuju

 9. Ahoj Mers,máš velice pěkný blog ale chtěla bych tě poprosit zda by jsi sem až budeš mít čas nedala nějaké typy na to co dát klukovi k Vánocům když se vtu dobu budete znát tak 3 měsíce a nebo nějaké typy tedy na dárky..Děkuji,ještě jedna otázka: myslíš si že může vztah vydržet delší dobu od 14 let? Jde spíš o to zda to je kluk schopný vydržet,jak hodně třebas myslí na jiný v tomto věku nebo jestli mají spíše zaplněnou hlavu té jejich holky..já vím že to je u každého jiný ale tak půlkama co a jak ..? děkuji

  • Ahoj, jenom ti dám příklad, moje starší sestra má jednoho a toho samého kluka od třinácti, za chvíli jí bude osmnáct a mají se moc rádi, řekla bych, že jim to vydrží až do smrti :)

  • Ahoj,(je to jen názor)dříve to tak bylo normální od 14 až do smrti
   Ale teď to všichni střídají jako ponožky.
   Takž by to mohlo i vyjít.. :) .(Teda pokud to není takoví typ.. :/ :)

 10. Ahoj, četla jsem tento článek, všechno souhlasí, ale pořád nevím… už od mala znám jednoho kluka, s jeho mladším bráchou jsem chodila do třídy na základce (pak jsem přešla na gympl), ale s tím klukem jsem se nikdy nebavila, i když je to skoro můj soused. Až v 5. třídě jsem se do něj zamilovala (zní to divně, v 5. třídě :D) a trvalo to tak 4 roky. Potom jsem si ale řekla, že to nemá cenu, že bych se měla zaměřit i na jiné kluky. To bylo vloni v zimě, jenže pár dní potom, co jsem si to řekla, mi ten kluk najednou začal psát smsky. Zezačátku chtěl jen něco půjdčit nebo tak, ale časem jsme si začali psát i takové ty smsky bez smyslu :D psávali jsme si spolu do noci i na FB. Znovu jsem se do něj zamilovala, ale nikdy jsem o tom nikomu neřekla. Ani moje kámošky o tom nevěděli. Trvalo to až do těchto prázdnin, ale potom jsem si znovu řekla dost. Prostě nevím, jestli je do mě zamilovaný, nebo jestli mě bere jen jako nejlepší kamarádku. Párkrát mi napsal, že si mě jednou vezme, vymýšlel nám společnou budoucnost (myslím, že to byla jen legrace), pořád ho zajímá, jak se mám, co dělám, vždycky mi na fb napíše jako první, skládáme si navzájem hloupé básničky :D, občas mi jen tak v noci přijde sms: Spíš?… když já fakt nevím. Spousta kamarádek mi říká, že je to jasné, že je do mě blázen, že jsem slepá, ale když u něho si člověk prostě není jistý… co si o tom myslíte?? (jinak se omlouvám za ten rozsah :D)

  • Je jenom jedna možnost – zeptat se ho na to. Jasně, jávím, že je to těžké, ale nic horšího, než že se trošku zasměje se stát nemůže. Vžyť ten smích ani neuvidíš :)

 11. Ahoj. Jeden kluk od nás ze třídy se na mě pořád o hodině dívá a směje se na mě. O přestávce i někdy za mnou přijde a povídá si se mnou a provokuje. Ráda si s nim povídám, ale jinak se mi moc nelíbí. (s prominutim je to prase :D) On je takovej ten „typickej“ kluk, kterej se baví skoro s každym. Prostě bych akorát chtěla vědět, jestli se mu líbim, a jestli se na něj mám usmívat taky :))) díky za odpověď

  • Podle mě se mu nelíbíš. Já mám taky hodně dobrého kamaráda, se kterým jsem takhle začínala :)

 12. Ahoj. U nás ve třídě se mi líbí jeden kluk ale nwm jestli já jemu. Sice mě pošťuchuje jak ty říkáš a chce sedět se mnou a taky mi tak jemně sahá na nohy když jsem v kraťasích. Holky taky říkají že mě asi balí ale já si nejsem jistá, protože on prostě jde za jinými holkami a dělá to samí. Ale já ho strašně mám ráda hrozně mě přitahuje..Ale ještě se sám k ničemu neodhodlal zas až takový borec není a je mi to líto a já zase nepatřím mezi ty sebevědomé holky co přijdou ke klukům a zeptají se ony. :/uvidíme třeba se to změní,když pojedeme na vodák. :)Co by sis myslela o tomhle chování ty Mers? Děkuji.

  • Buď je to sukničkář. A jestli ne, tak se k němu na vodáků přibližuj a pak to zjistíš. Buď ti to řekne nebo to poznáš.

  • Ahoj, tak oni často kluci často nevědí co chtejí. Myslím, že se mu líbíš, jsi mu sympatická, ale nemusí to nutně znamenat, že by tě měl až zas tak rád, nebo by s tebou chtěl chodit, to fakt nedokážu říct. :)

 13. Jeden kluk se mi líbí už strašně dlouho a já furt nemám tu odvahu…..taky je složitý mu to říct protože je furt s ostatníma klukama….a ještě je v tom jeden háček…ten kluk se líbí více holkám a ty když se s ním bavím tak mě pomlouvají(asi taky zavídí)…..jak mu to máám říct, že se mi líbí? on je totiž takovej že má radši z očí do očí….

  • Holek si nevšímej, takové to často prostě je:) Jinak zkus se s ním nejdřív přátelit, psát si s ním, někam ho pozvat, třeba mu to dojde samo:)

  • Ahoj.Hrozně se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy a myslím že já mu asi taky,ale nevim co si o tom mám myslet.Jeden čas se na mě pořád díval,usmíval,škádlil mě a povídali jsme si a já jsem veděla že se mu líbím,ale on mě jeden den škádlí a druhý den si mě ani nevšimne a já nevím jestli se mu líbím nebo ne a mám strach,aby o mě neztratil zájem protože se mi hrozně líbí a mám ho ráda.A pořád se držím jen u toho že se občas zlobíme,ale ja mám strach abych se mu neomrzela a on by o mě ztratil zájem ale je nám jen 14 a já nevím jestli se mám o něco snažit nebo počkat až budem starší třeba že ještě nechce s někým chodit ale rozhodně nechci aby o mě ztratil zájem. Co mám dělat ?

 14. Ahoj Mers, chtěla bych poradit. Mám jednoho kamaráda, ale poslední dobou mi připadá, jako by chtěl být víc než kamarád. Často se na mě dívá a usmívá se ( nejsem výstřední ), když jsem seděla na lavičce, přisednul si mně a asi hodinu jsme si povídali. Při výtvarce mi stříkal vodu do výstřihu :D a čato si se mnou povídá. Na druhou stranu když je s kámošema, naprosto vysmátej mi říká ježibabo a měl poznámku k tomu, že nejsem žádná tyčka. Z toho prvního bych soudila, že mě má rád, ale kvůli tomu pošklebování si nejsem jistá. Co si o tom myslíš Mers (klidně může odpovědět i někdo jiný) ? Mám ho skusit pozvat např. ven ?

 15. Ahoj holky :) potrebuju poradit! ! :// strasne ale strasne se mi libi jeden kluk,pokazdy kdyz ho vydim tak zacnu uplne horet atd…potrebuju nejaky triky nebo tak jak mam zjistit jestli se mu libim ??Znam ho asi tak rok a pisem si spolu na fb skoro kazdej den ale spis jenom takovy normalni veci a tak…kdyz ho vydim tak se strasne bojim ho i jenom pozdravit nebo co koliv jinyho raci se vzdycky schovam aby me nevidel…vubec netusim co mam delat protoze kdybych uz se prekonala a sla za nim tak budu cela ruda a bude to podle me pekne trapny!! Pomoooooc!!! :“(( (neni ze skoly ani tak a vydam ho asi dvakrat do tejdne…)

 16. Ahoj Mers je to hrozný zamilovala jsem se až po uši do jednoho strašně roztomilého kluka od nás ze třídy , někdy si děláme srandu smějemese ale jen tzřeba chvilku no.. :( ale třeba na fb když je online sám od sebe nenapíše A HLAVNÍ JE ŽE JÁ NEVÍM O ČEM si sním psát povídat poradíš mi ;) ?? moc tě posííím poradíš mi o čem si sním psát jak na něj zapusobit atd.. protože jsem hrozně aqle hrozně stydlivá bude trochu problém :D ale nějak to zvládnu

 17. Ahoj, ve třídě je jeden kluk a hrozně se mi líbí ale najsem jediná komu se líbí. Ale furt mluví o tom že mě miluje jeden další kluk a taky na mě často kouká a myslím že semnou chce mluvi a už dlouho ale asi nemá odvahu nebo co. PS.a taky máme takovou třídu kde se všechno překrucuje takže se ani nedivim prosím odepiš. Ester

 18. Ahoj, hrozně moc se mi líbí jedem kluk, ale nevím, jestli se líbím já jemu. Znám ho už od malička a vždycky se na mě tak zajímavě díval. Já jsem ho vždycky trochu ignorovala, protože mi připadal divnej a vždycky jsem si myslela, že se mu líbím. Jenže teď se mi začal hrozně líbit. Vždycky nějak cítím jeho pohled a když se na něho podívám, tak mírně pootevře pusu, usměje se a zvedne obočí. Taky se občas snaží se mnou mluvit a pořád říká vtipy xD co si o tom mám myslet? Poraďte prosím :-)

 19. Ahoj prosím kde môžem nájsť poradňu ? Alebo aspoň by som ťa chcela poprosiť o článok o rozchode s chlapcom veľmi by si mi pomohla lebo môjmu telu sa to množstvo čokolády prestáva páčiť. Ďakujem Anny

  • Ahoj,

   poradna tu zatím není a ještě chvilku z technických důvodů nebude, napiš to někam k článku:))

 20. Ahojky líbí se mi jeden kluk občas se na mě na Angličtině kouká a když jdu po chodbě tak se za mnou otáčí a le sou chvíle že dukolem pozdravim ho a on si mě ani nevšim ne pak ale večer si píšeme přes fb a no mi posílá samé smajliky hnetka mi odepisuje kdyš nejsem v dobré náladě nak mi pomáhá vtipama ale bojim se ho zeptat ale na fb má zadaný kámoška s nim chodila a docela si rozumí říkají všechno a on jí tvrdí že z nikym nechodí. Má mě rád? Nebo nemá? Mám se ho zeptat? Nebo nemám?

 21. Ahoj. Nejsem ani nijak výstřední, ani nejhezčí a ani nejvýřečnějsí. Je mi 13. Jednomu klukovi ze třídy se líbila před rokem moje ,,kamarádka´ a zeptal se jí, jestli s ním bude chodit. Ona ho odmítla. Tento rok se se mnou začne bavit i sám od sebe, občas do mě ťukne a tak. Byli sme spolu asi 3krát sami venku. Jelikož nejsem nejvýřečnější, většinou mluvil on a moc to nedávalo smysl. Ale ráda ho poslouchám <3. Zrovna dneska si mě ,,odtáhl´, abych ho doprovodila do DDM. Myslíš, že chce být jen dobrý kamarád? Kdyby se mnou chtěl chodit, řekl by mi to taky?

  • Možná ti to navrhne v budoucnu, nebo chce být jen kamarád, protože se s tebou cítí dobře – nevím, může to být doopravdy cokoliv:) Nespěchej a netlač na něj, ono to nějak dopadne:)

 22. Ahoj, Jde o jednoho spolužáka nevím jestli chce být jenom kámoš ale v tomto okamžiku jsme hodně dobří kamarádi! Často chodíme ještě s kámošem a s kámoškou ven(někdy nás jde ještě víc) třeba dneska nás šlo asi osm já a kámoška sme tam byly jediný holky a samí kluci. Bavil se snad nejvíc se mnou. Taky často vídám že se na mě kouká a když se na něko kouknu já odvrací hlavu. Bavíme se hodně i ve třídě někdy příjde k mojí lavici a začnem se bavit, někdy za mnou příjde a něco mi nenápadně řekne. Je ale možný že chce být jenom kámoš loni sme spolu seděli-to bylo prokecaných hodin:D Já si myslím že co se týče mě tak že sem spíš klučičí tip holky jakože moc neřeším hadry a poslední módu a malování mi taky moc neříká. Chci od tebe poradit nejde popsat co se ve třídě děje ale je to můj dobrej kámoš ale je těžký kamarádit se když ho mám ráda :)!!! Vlastně se bavím spíš s ním a jeho kámošem než s jinýma holkama. Potřebuju poradit!!
  Předem mooc dík :)

 23. Ahoj moc tě zdravím už jsem jednou psala chci ti řict že jsem se dneska hrozně zamilovala do jednoho kluka sem tam na mě hází pohledem a já se na něj prostě taky potřebuji dívat jednou jsme seděli se třídou v takové tříde kde jsou lavice na proti sobě a on byl na proti mě a prostě dělal to co já a vedle něho seděl kamarád a ten se na mě díval a ukazoval na toho kluka co se po mě opičil už dlouho ho mám ráda někdy se snaží udělat na sebe pozornost ale moc si spolu nepovídáme ani tak já se strašně stydím a on asi taky ale jsme kamarádi jak mu mám něco naznačit ale né pomocí slov že ho mám ráda? předem děkují PS : jsem hrozně stydlivá!!

 24. Pomozte mi kouka na mne furt pri hodine i oprestavce snazi se semnou sam bavit aby ho nikdo nevidel a neslysel co mi rika je milejj a hodnej poradi mi kdyz chci pomoct atd …….

  • Tak to se mu pravdĕpodobnĕ líbíš… a jestli ti on také není lhostejný, může z toho být i nĕco víc :-)

 25. ahoj,potrebuji radu protožesi sama nevím rady.v mé tříde je kluk a ten se mi moc dlouho líbí,nedávno mi napsal že se mu líbím ale ve škole si všímá jen mé nej kamaradky,pozdejc mi napsalže to semnou dohromady dat nechce.prosím porad mi jak ho dostat.jediný zpusop komunikace je facebook nebo skype.ale jde videt že má zajem o ni,je to pro me velké zklamaní a jestli se neco nezmení tak to neudržím.predem dekuji

 26. Ahoj, potřebovala bych poradit. Už dlouho miluju jednoho kluka od nás ze třídy. Chodil do naší třídy už od začátku, ale já jsem ho začala mít ráda až od šesté třídy. Jelikož s ním začal kamarádit můj bratr (dvojče), měla jsem šanci se s ním spřátelit. Od té doby si spolu píšeme skoro každý den, ale jenom na skypu, jelikož mi rodiče zakázali fb. Ve škole se se mnou baví, pořád mi bere a schovává věci, ale když jsem se ho jednou na skypu zeptala, co by dělal, kdyby jsem ho měla ráda, řekl, že by mu to bylo jedno. Nebo když se ho nevědomky dotknu, hned na mě překvapeně zírá a já se pak cítím provinile. Ale nejsem jediná komu se líbí, na fb mu píšou desítky holek, že ho maj rádi a taky s ním flirtuje spoustu holek ze školy. Občas mi napíše, že nejsem škaredá, ale v pohodě mi píše o holkách, co se mu líbí. Ve škole na mě sice nezírá, ale furt se se mnou něčemu směje. Nevím, jestli ke mně něco cítí nebo ne. Nejhorší ale je, že s ním nikdy nejsem osamotě, vždycky se k nám vetře můj bratr a plácá nesmysly. Jednou brácha žvanil o tom, že se k sobě hodíme a on mlčel. Prostě nevím co mám dělat, poraďte mi prosím
  ( omlouvám se, že je to tak dlouhé :D)

 27. pomohla bys mi hele on se mi ten kluk líbí ale já se ho stidim a on za mnou ani nezajde nepotkáváme se ale vždicky když si mě všimne tak za mnou příde a co já mam v tu chvíli dělat?

 28. Ahoj,
  líbí se mi jeden kluk je v 9. třídě a já v 6. třídě myslíte že se s ním můžu seznámit když spolu budeme chodit pěšky domů? (Máme stejnou cestu.) Už jsme spolu jednou šli ale neodvážila jsem se promluvit, pořád mě škádlil (házali jsme po sobě kuličky ze sněhu) vždy když jdu kolem něho tak se mi dívá do očí a pousměje se, myslíte že by z toho mohlo být alespoň větší kamarádství?

  • Určitĕ! Na nĕco se ho vyptávej…. nahoďte společné téma a nakonec to nemusí skončit jen u kamarádství. :-)

 29. Ahoj, prosím vás o radu: Hrozně se mi líbí jeden kluk, chodí do 9. třídy, já chodím do 7. Jezdíme stejným autobusem a našla jsem tam jeho průkazku. Šla jsem mu ji vrátit a doufala jsem, že se mu třeba začnu líbit…Začala jsem se s ním bavit, vrátila jsem mu tu průkazku, ale nejevil vůbec zájem, jen poděkoval a odešel. Myslíte, že má ještě cenu se s ním nějak snažit začít bavit??? Předem děkuji :)

  • ahoj,řeknu ti že to smysl fakt nemá,kolem je hodně kluku,jednou svou pravou lásku najdeš.když se ti kluk nezavděčí tak ti stojí za nic.to mi věř,já už to zažila a takovou chybu už neudělám,tak to hlavně nedelej ty :) a neboj se jednou to přijde

 30. Ahoj,prosím o radu:strasne se mi líbí jeden kluk ze tridy, chodíme do 7.třídy.Loni jsem se mu asi líbila,protože mě provokoval,smal se se mnou,otacel se na me apod, ale ja jsem o nej moc velky zajem nejevila..Tenhle rok se mi zacal líbít a porad se na mě diva o hodině nebo na obede, akdyž je neco vtipnýho, tak se se mnou směje, jednou prisel za mnou na chodbě a zeptal se mě jak se mam ale nic moc…Taky se na neho divam a směju se, ale takhle to je asi 3 měsíce..
  Mám počkat až udělá první krok anebo to mám udělat já?Jak mám ten první krok udělat?Jsem docela tichá ve třída a stydlivá, jenom nekdy se rozjančim..:D
  PRSÍM PORADTE MI!!Chci vědět názor od zkušených lidí!
  Diky moc!

 31. Ahoj, chtěla bych o dvás radu. Ve třídě se mi líbí jeden kluk už jse snim kamaradim od školky. Pořád mě pošštuchuje pře kamarády a nebo někdy mě s trapní ale pak při hodině mi řekne že to nemyslel vážně. A někdy při hodině se na mě podívá. A skoro pořád se mnou volá na skypu. Chci vědět váš názor předem dík za odpověd. :)

  • já myslím že to se stane každýmu,mě taky škádlijou atd ale jinak jsou to velmi dobrý lidi,ve tvém případe má o tebe zájem a líbíš se mu.tak mu pres skype napiš co k nemu cítíš,treba to bude tvá osudová láska. :)

 32. Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu.
  U nás na škole se mi hrozně líbí jeden kluk. Jsme ale jen takoví kámoši přes fb. Známe se 2 roky, jak přešel k nám na školu. Já chodím do áčka a on zas do béčka. Jednou jsem si s ním zas psala, jako každej den a on vždycky hned napíše buď sám od sebe nebo jak napíšu já tak v momentě odepíše no a ta konverzace byla váážně úžasná, ale skončila tak trochu blbě. Jsme oba zvyklí si ze sebe dělat srandu a když jsem ho chtěla jen tak pošťouchnout, tak se prostě naštval a od té doby se semnou moc nebavil a taky nás často posílal někam, protože na scénu přišla další holka. Ta se tím vším strašně vychlubovala, že má možnost se s ním bavit a kdykoli jsme se postavily s kamarádkou za ně nebo před ně, začala nás provokovat tím, že se o něm začla bavit jak je úžasný atd…no ale on o ní žádnej zájem nejeví, nebo spíše jí posíla někam. Vždycky když sedím v šatnách a on je tam se svými kámoši tak do mě vždycky nějakým způsobem rejpe. Ale vždycky jen do mě třeba dodatky jako jsou: hele to je ta co…. atd. nebo další blbý poznámky, a já ho vždycky nějakou hláškou odpálkuju, ale nevím jestli se těmi kecy snaží upoutat moji pozornost a nebo je to jen tak. Strašně se přede mnou předvádí atd.. ale přes to všechno se na mě pořád kouká, sleduje mě na každým kroku, směje se mým hláškám, usmívá se na mě a když mě někdy vidí na chodbě, vždycky se za mnou otočí. Když jsme občas pospojováni ,tak si vždycky sedá buď za mě, přede mě i když jsou všude ještě plno volných míst. Jednou jsem ho přistihla, jak vyslovoval mý jméno:DDD prostě mám v tom zmatky. Přitom všem jsme spolu neprohodili víc slov než maximálně čau. Po dlouhé pauze bavení na facu jsme se zase nějak začli bavit, ale i když dělal, že je na mě naštvaný, tak mě pozoruje opravdu všude, vždycky. nevím co si o tom mám myslet, tak bych byla moc ráda za radu.:) P.S. omlouvám se za tak dlouhej text.:D

  • Ja si myslim ze by ses ho mela zeptat co tak strašný ho si udělala ze je na tebe tak zlej. A pak jestli ti rekne ze se mu taky libis podle toho co píšeš tak asi jj tak to zkusit. :)

 33. ahoj,..chtěla bych se zeptat co znamená, když se na mě jeden kluk furt dívá už to je takto rok ..a někdy když jdem kolem sebe po schodech do sebe žduchnem naschvál ramenem..a prostě po mě pokukuje,myslíte že mě má rád nebo něco? :O a jak poznám že má zájem?:/

 34. Ahoj chtěla bych se zeptat na váš názor no v mé třídě je jeden kluk a pořád se se mnou baví někdy mně škádlí vyptává se kdo se mi líbí atd.. někdy se na mně mile usmívá všechny kamarádky mi říkají že to vypadá že mně balí atd.. ale chtěla bych se zeptat vás jestli si mysláíte že má o mně zájem

  • No vypada to slibne.. ;) jen se chovej stejne, a obcas i zaflirtuj ;) a vypada to HODNE slibne ;) preji hodne stesti ;)

 35. pomozte mi prosím,ve třídě jsou dva kluci a oba jsou porad u mě ale nechci ani jednomu ublížit,oba jsou krásní a roztomilí ale nemám odvahu,nepoznám ani kdo je lepší povahy jsouoba povahově stejní v hodině se oba na me koukají,jmenuji se Sergej a Milan ale Sergeje chce má nej kamarádka.jak se mám zachovat….????

 36. Ahoj, já mám taky problém. Me se líbí jeden klukze třídy. Občas se na me koukne a někdy je na me strašně milej. Můj nej kamos se nabídl ze se ho zeptá, jestli by me nechtěl třeba pozvat do kina (je to trapny já vim, oni totiž kluci z naší třídy holku nikam neživou a já mu pomohla, protože se mu líbí moje nej kamoska) a on řekl, ze pozve holku az v 16 ti (je nám 11). Co mám dělat? A taky se mu možná ani nelíbim. Může se koukat na jinou, všechny sedíme tak nějak v jednom rohu. Poradis mi prosím?

 37. Ahoj, mám taky problém s klukama. Docela dost se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy. Sice ho znám jenom půl roku, ale za tu dobu jsem se ujistila, že ho znám celkem dobře. Je ke mě milí, pomáhá mi (při službě ve třídě se mi nabídl, že za mě vyluxuje :)) a když se nás zeptal pan profesor na ájinu: S kým by jste šli do restauraci?, ihned řekl moje jméno. Taky si se mnou hodně povídá (a přemlouvá kamaráda, ať mě vezmou do skupinky na projekt).
  Myslíte si, že to může být slibné?

 38. Ahoj, potřebovala bych poradit. Je tu jeden kamarád a já nevím jestli se mu líbím. Chodíme spolu do školy a on se na mě často dívá, směje se na mě a šimrá mě. Ale někdy je na mě trochu nepříjemný… Myslíte, že se mu líbím? Děkuju za odpověď ;)

  • Záleží na tom jestli je jenom k tobě takový :) pokud pouze k tobě tak asi ano :D

 39. ahoj,
  prosím poraďte mi nevím jestli mě má rád….Já jsem mu řekla že ho mám ráda a on na to že se mu taky líbím,ale poslední dobou neodepisuje na zprávy a chová se poslední dobou prostě jinak a nechci se k němu něják vtírat ale já ho mám moc ráda a tak nevím jestli mě má rád….poslední dobou se kolem něho motá dost holek tak nevím, prosím o radu předem moc děkuji a je starší o sedm roků :(( :))

  • Ahoj…kluci tohle občas dělají…prostě nechcou vypadat trapně před ostatními. Být tebou, tak ho ted nechám tak týden dva na pokoji, a uvidíš, jestli se něco začne dít…Možná projeví zájem sám, ale tak třeba po týdnu, bych mu třeba jen napsala jako kamarádovi, jak se má a tak…Přeji hodně štěstí!!! :-D ♥

   • jo děkuji ale on se teď poslední dobou motá kolem kámoška ona je tlustší postavy ….a on se naní pořád dívá nebo víckrát jak na mě a psal mi že kéž bych ho měla ráda já a ne ona-no tak nevím jo a mě je 12 a mu 19

 40. Podle toho co je tady napsáno on me ma asi vážně rad :) pořád se na me diva a štve me takže asi Jo paráda :) dík

 41. Ahoj
  Ma takovy problém a nevim jak s tim .. Byla jsem s nasi tridou na soustředění a libi se mi od nas ze třídy jeden kluk.. Kdyz byla diskotéka tak jsem to s nervama nevydržela a sla ven a on za mnou přišel obejmout me a řekl ze me ma taky rad ale ze by to asi nefungovalo kdyz s pólu chodíme do třídy.. A ted porad postuchuje moji Kamarádku a ja bych to přece jenom chtela zkusit ale bojím se ze on uz ne … :)

  • Myslím, že bys to zkoušet neměla… Narovinu ti řekl že ne, navíc teď věnuje pozornost kamarádce… Nechala bych to být.:)

   • No tak dik… A kdyz jsme byli na obcance tak jsme si psali nase povahy a co si o sobe myslíme a on mi napsal ze jsem nejlepsi.. Jeste na tom soustredku mi řekl ze me sem jeho hodne moc dobra kamoska a ze by taky chtel ale ze kdyz bysme se rozešli ze by byla jedna půlka třídy na jeho strane a jedna na mi.. :)

    • Neřekl jasně ne. Klidně mu piš, choďte ven. Přece když s někým chcu chodit tak nebudu přemýšlet, co bude když se rozejdem. Proč bych ještě než něco začne myslel jak to bude končit. Věnuj se mu, on neni proti.

 42. Tak mě je 15 a chodím s 2Otiletym přítelem a řekla bych,že u starších mužů to někdy poznáte hůř než u nějakých pubertaku. :-)

 43. Ahoj.
  Mám kluka se kterým chodím skoro 10 měsíců a jsem s ním spokojená. Ale za těch 10 měsíců o mě ,,Projevuje zájem,, více kluků. Jeden z nich se se mno nikdy moc nebavil ale tenhle rok sem s nim skoro porad a nestydím se před ním jako před nikým jiným…Vím že by to tak být nemělo když mám kluka ale prostě to tak je…Myslíte že mě má rád? Nebo je to jenom kamarád? Poraďte a řekněte…:( Předem Děkuji…:)

  • Jestli tě má rád někdo jinej by ti mělo být uplně jedno. Představ si svýho kluka, když se kolem něho budou motat holky a on by přemýšlel. Tady s tou je mi dobře, má mě ráda? Co ty na to?

 44. Ahoj, nechtěl by někdo pokecat o klucích? Že bychom si vzájemně daly rady? Když tak napište. :)

 45. Ahoj,co znamená když se na mě pořád kouká kluk ze třídy . A taky mě provokuje:-D
  napište prosím

 46. ahoj. co znamená když se na mě pořád kouká jeden kluk který se mi libí při hodině sexualní Výchovy .

  • to znamená že se mu líbíš a že by chtěl s tobou chodit,sama sem si to zažila akorát na autobusove zastávce po tydnu se mnou začal chodit

 47. Ahoj mám menší problém už od 2.pololetí se mi líbí furt stejnej kluk.Dal na FB na zeď že odpoví na 3 otázky pravdivě.Dala jsem mu 1.Líbím se ti?
  2.Nechceš jít zase někdy ven?
  3.Máš holku?
  On mi odpověděl na 1.ani ne na 2.nwm a na 3.jo!!! ale ve škole furt po mě pokukuje a dívá se.Prosím poraďte jestli mám u něj šanci dík

  • No tak u tohohle boye bych dala ruce pryc.. ;) ma holku, a napsal ti svoje.. asi ti prijde, ze sem to tu napsala krute, ale lepsi nez mazat med kolem pusy :/ byla jsem ve stejne situaci, takze vim svoje.. s pozdravem Klarinet.. ;)*

 48. No tak u tohohle boye bych dala ruce pryc.. ;) ma holku, a napsal ti svoje.. asi ti prijde, ze sem to tu napsala krute, ale lepsi nez mazat med kolem pusy :/ byla jsem ve stejne situaci, takze vim svoje.. s pozdravem Klarinet.. ;)*

 49. Ahoj, nevim si rady.. Mam rada jednoho kluka a nevim si rady jak to on mysli se mnou.. Chodime spolu na basket, takue ho vidim 2x tydne. Je to takovej ten strasnej v tipalek. Vzdyck se na me usmiva, pomaha mi a zkousi mi vysvetlit kdyz mi neco nejde, opakuje vsechno co reknu a dela si ze me srandu (v dobrem smyslu). Sokonce me uz asi 3x branil pred jedny blbem kterej se do me porat navazi a nenavistne ho pozoroval. Nekdy spolu prohodime par slov, ale nak nic extra. Casto zahlidnu jak me pozoruje a parkrat prosel kolem me a jen tak o me zavadil..ale i ptez tohle vsechno si rikam jestli nejde jen o kamaradsvi.. jsem tam totiz jako jedina holka, navic o 3 roky mlads, ikdyz si prej myslel ze mi je vic.. nekdy se stane ze tam prijdu a zkoro celej trenink me ignoruje proste si me nevsima, zavadi o me letmo pohledem a jakon se mi vyhybal.. stalo se mi to parkrat a poslesni dobpu se to nastesti uz nestava.. bojim se tedy jestli se nepredvadi jen pred klukam, nebo jeatli nejsem jen odragovani.. pomoc, opravdu nevim co si o tom myslet.. :////

 50. Ahoj,už od března se mi líbí jeden kluk z naší třídy je moc hezkej ale líbí se i ostatním holkám z naší třídy. Dívá se na mě docela často!Kamarádka mi říkala , že se na mě podíval nejmíň tisíckrát ale nevím jestli se mu líbím protože se vyhýbá kontaktu se mnou a když jedeme se třídou na výlet nebo někam pryč tak je ještě divnější.Pořád si ze mě dělá srandu atd… nevím jestli se mu líbím , ale nemám odvahu mu to říct, protože je pořád s ostatníma klukama potřebuji poradit prooooosííím

  • Myslím, že se mu líbíš! Přece: Co se škádlívá, to se rádo má, ne? :) Prostě chce na sebe upozornit (asi)! :D

  • Víš, ono je to tak, že se ti může i smát kvůli něčemu. To, že se na tebe jenom kouká nic neznamená..

 51. Ahoj potrebuji pomoct!Už delší dobu se mi líbí muj kámoš každý den spolu chodíme wen na fb si píšeme ptá se mě jestli pujdu ven!Ale jednou mi jedna holka napsala že sním chodí chtělo se mi brečet ve škole se mi po něm styzská ale myslim si že mě má taky rád už několikrát sme si dali ruku a pusu z přátelstvi nevím co mám dělat poradte mi prosím .Nattka

 52. CHTĚLA BYCH TI ŘÍCT SVŮJ PŘÍBĚH
  JÁ UŽ OD PRVNÍ TŘÍDY MILUJI JEDNOHO KLUKA(JE MI 11).MOC SEM SE O NĚJ NEZAJÍMALA,ALE JAK MY KÁMOŠKY ŘEKLI ŽE SE O MNĚ ZAJÍMÁ,ZAČALA SEM HO MILOVAT PROTOŽE SEM SI MYSLELA ŽE MÁM U NĚJ ŠANCI.OD TÉ DOBY SE NA MNĚ POŘÁD DÍVÁ.ŘEKLA SEM KÁMOŠKÁM ŽE HO MILUJU A ZEPTALA JSEM SE JICH JESTLI BY NĚJAK NENÁPADNĚ ZJISTILI JESTLI MNĚ TAKY MILUJE.TAK SI HO VZALI VE VOLNÉ HODINĚ NĚKAM PRYČ A ZEPTALI SE HO JESTLI MNĚ MILUJE A ON SE NA TO OTOČIL A POTOM SE ZAČERVENAL A ŘEKL JAK TO KLUCI ŘÍKAJÍ KDYŽ LŽOU ŽE NE.POTOM TO VYKECAL KÁMOŠŮM A JEDEN NA HLAS ŘEKL NIKOLA MILUJE TOMA(TO JE TEN KLUK).NO A JÁ POTOM BYLA SMUTNÁ.NEMOHLA SEM SE NA NĚJ ANI PODÍVAT(NEVÍM PROČ).A TAK SE NA NĚJ KOUKALI KÁMOŠKY A POTOM MY ŘEKLI ŽE SE NA MNĚ POŘÁD ALE POŘÁD KOUKAL A ŽE SI MYSLÍ ŽE MU JE LÍTO ŽE SEM SMUTNÁ.TED NEVÍM JESTLI MNĚ MÁ POŘÁD RÁD ALE NORMÁLNĚ SE S KLUKAMA BAVIL.TAK SEM SE TĚ CHTĚLA ZEPTAT JESTLI SI MYSLÍŠ ŽE MNĚ MILUJE

 53. Ňákou dobu se mi libí jeden kluk z vyššího ročníku.. niky jsme spolu neprohodili ani slova, ale poslední dobou se na mě kouká.. přidal si mě na fb a na skype a neustále si píem třeba 5hod. v kuse a volame si na skypu kde mi hraje i na kytaru.. prvni den po tomhle me si me ve skole moc nevsimal se na me jen tak koukl a ani za mnou neprisel a ted jen cekam az se objevi zase ve skole co teda bude na fb si porat pisem a ja se bojim co tohle vsechno vubec znamena… prosim o radu…

  • Ahoj Viki, znáš chlapy, ve škole má spoustu kámošů, kteří by si z něj dělali srandu, proto se ve škole k tobě nehlásí. Stydí se no :). Já myslím, že se mu líbíš. Pokud máš pochyby, tak se ho zeptej :). Njn, jsou to zavřený knihy :D. Tak hodně štěstí..

 54. ahojky chtěla sem se zeptat. Miluji jednoho kluka který už není puberták ale nemel rok a půl vztah a nechce se vázet a nechce vztah jenže ja ho miluju a nevím co mam dělat. chodil semnou ale po týdnu asi mi řekl že chce pauzu že me ma rad jen jako kamarádku. Strašně těžko se zamilovává do holky. a ja se jen trápím jestli se ke me vrátí nebo jestli mi dá košem. sice říká že mi nechce ublížit. co mam dělat jak mam na neho zapůsobit aby se otevřel a dal city najevo neboli aby se skusil zamilovat. Děkuji ze odpověd Nikuška

 55. Jsem tu znova, abych vás ještě jednou poprosila o váš názor :)
  Tentokrát vyhrabu staré i nové vzpomínky:

  Někdy v únoru jsme byli se skupinkou spolužáků na bruslích. Byl tam závod dvojic a Honza (tak se ten kluk jmenuje) se mně zeptal, jestli bych nebyla s ním. Byli jsme sudí, ale lichý kluci a holky, takže by na mě vyšel tak či tak nějaký kluk.

  V březnu jsme měli filmovou noc a já tak ležím a najednou uslyším nějaký hlas, který mluví na mně. Obrátím se ve spacáku a uvidím jeho. Tak jsme tam tak kecali o tom, jaký dělají ostatní řev.

  V dubnu o výtvarce (nejsem si jistá datem, ale to je jedno) si ze mně a Honzy dělala jedna spolužačka srandu, že prý: Až budeš dospělá, tak Honza příjde a požádá tě o ruku a tvoje odpověď musí znít ne!

  V květnu to bylo zajímavé. Měli jsme jet na třídní výlet a já nebyla s nikým ve skupince. Velmi mě překvapilo, když se mi on nabídl, že mně vezme do party. Měli jsme spát pod stanem (a on si ho chtěl dát pryč od ostatních), ale nevyšlo to. Bylo hnusně a tak jsme spali v chatkách. A jak jsem viděla, byl smutný, že jsem v holčičí chatce( ale stejně jsem k nim večer chodila na panáka rybízového džusu a spolu jsme si vařili).

  No a v červnu na naší letní škole v přírodě proběhl velmi zajímavý rozhovor mezi Honzou a mou spolužačkou. On jim totiž dával přezdívky. No, bylo to asi takhle:
  Spolužačka: Jakou mám já přezdívku?
  Honza: Hmmm, ty budeš třeba žlučník.
  Spolužačka: A jakou má ona přezdívku? (ukáže na mně)
  Honza: Žádnou
  Spolužačka: Jak to, že ona nemá přezdívku!
  Honza: Protože není slepice (v našem věku je to třeba brát jako kompliment :D)
  A pak, když Honza odešel, tak ta spolužačka poznamenala: On tě asi miluje.

  Co si o tom myslíte vy? Předem díky za váš názor
  Anet

  • Ahoj, nevím kolik Honzovi je, protože je rozdíl, jestli je to patnáctiletý nebo třeba starší kluk, ale podle všeho se k tobě chová hezky a chce s tebou trávit víc času, než s ostatními holkami =) Myslím, že se mu přinejmenším líbíš, ale je zřejmě nesmělý. Zkus s ním jít třeba na procházku, do čajovny, do kina, kam si vzpomeneš a poznej ho víc. Pak bys z něj měla sama vycítit, jestli z toho může být něco víc ;) Držím palce =)

 56. ahoj, mám problém miluju jednoho kluka ale je mladší než já dvakrát jsem mu psala jestli si neco nechce začít ale poprvé mi napsal že to nemá cenu že za dvaměsíce jdu pryč ze školy a podruhé mi neodepsal ale mám pocit že má rás ejednu holku ale jeho segr a tvrdí že jí nemá rád nemohli by jste mi poradit jak ho získat ale on mě možnžá rád má ale …… třeba když si s kamoškou volam na skype tak on posluuchá za dveřmi asi

 57. Já to vezmu od začátku ten kluk kterého mám moc a moc ráda (notak ten se jmenuje Patrik) a když jme byly na Škole v přírodě notak jsme měli karnyval a měli jsme soutěže a mi jsme měli jednu soutěž paní ičitelka vybrala jeho a on si měl vybrat partnerku a on si vybral mě mislýte jestli ke mě něco cítí ???
  jinak mě ve třidě škárlí a provokuje … ale mě to už nevadí už jsem si zvikla
  tak ja nevim

  • Jestli něco cítí ti neřeknu, ale určitě mu nejsi ukradená a nejspíš se mu líbíš.

 58. ahoj potřebuji vaší radu, na kamarádky oslavě jsem se seznámila s jedním klukem jmenuje se Filip je o 2 měsíce staší. Začali jsme si na osla spolu povídat. pochvilce mi řek že mi zahraje naklavír jen pro mě, a dokonce mi i zaspíval. Potom když odjel tak jsme si psali břez mobil a zatim nic romantického nenapsal a já nevim co mu mám napsat.Napsal mi jenom že je rád, že jsme se poznali.

  • Zkus si s ním najít společný téma, piš o tom co tě zajímá a ptej se ho na názor. Mimochodem dávej si pozor na svou gramatiku někdy je to hrůza ta čeština. :)

 59. jeden kluk mi pořád z legrace říká že mě někdo z jeho okolí miluje,ale já mám podezření že mě ve skutečnosti miluje on (pořád mě otravuje,sem tam se mě zeptá jak se mám a snaží se být vtipný a milý i když já ho pořád mlátím když mi něco vyvede)co mám dělat

  • A chceš aby to byl on? Pokud by se ti líbil tak běžte ven, něco se časem stane samo.

 60. Ahoj,potrebovala bych poradit..:))je mi 13 a jeden kluk ze tridy se na me porad pokoukava, usmiva se na me, vzdycky pri hodine na me mrká atd.. nevím co si o tom mám myslet, bojím se, ze kdyz mu neco reknu, ze ze me udela pitomce a „neprizna se“ ze ke mne neco citi.. nevim jak to popsat.. je to takhle asi rok a chci s tim neco udelat.. mam pockat na to, az udela prvni krok?nebo jakej prvni krok mam udelat já??mimochodem, ve tride je holka, který se taky ten kluk líbí… bojím se ze ho „sbalí“ driv nez ja…poradte mi.. kamosky mi neco radily, ale chci vedet nazor nekoho dospelejsiho..:)) dekuju vám!‘ TEN KLUK SE MI OPRAVDU LÍBÍ!!

 61. Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jestli se ti stalo, že se ti hrozně líbil kluk a pak, když se s tebou začal bavit ti najednou došlo, že na něm není nic tak úžasnýho -_- stává se mi to docela často :D a navíc, když mě někam pozve, nebo mi napíše, že chce být víc než kamarád, tak mu pak vysvětlím, že chci aby byl jen kamarád, hned po tom si řeknu, co jsem to udělala za kravinu :D. Jsem asi beznadějnej případ :D. Je tady někdo jako já? :D

  • JA! taky se my stalo uz asi 4krat ze se my strasne libil kluk a pak jsem zjistila ze je vlastne debil! Naopak sorry ze to rikam tak kdyz my napise nejakej kluk ze chce byt vic jak kamos tak se ho zacnu ptat opravdu divne otazky npr: proc chces byt vic jak muj kamos? Co se ti na me libi? Jak moc me milujes? Uz si mel hoku?
   Jsem strasne blba :P

   Ale jinak te uplne chapu VIKI!

 62. Prosim te chtela bych trochu pomoc! Moc, moc miluji jednoho kluka a on my rekl tisickrat ze on miluje me pro me vsechno dela atd.. ale dela my problemy ze na facebooku vebec neni a byla jsem s nim jednou za 8 mesicu a to jen diki memu a jeho kamaradovy! Nekdy si myslim ze ma nejakou jinou holku! :( Plz napiste vase nazory! :D

  • Ahoj Danielko, to, že ti řekl, že tě miluje, ještě nic nemusí znamenat, zvlášť, jestli mu je třeba 15 apod. Nemyslím si, že by byl kluk v tomto věku natolik zralý, aby to myslel upřímně, spíš to jsou takové ty platonické lásky =) To, že jste se viděli jen jednou za dobu osmi měsíců je vážně divné, protože když je kluk zamilovaný, najde si tě kdykoliv a kdekoliv a chce s tebou trávit co nejvíc času – tak, jako ty s ním. Vím, že to pro tebe bude znít hrozně, ale to je můj názor. Co si s ním zkusit promluvit? Říkám to pořád, nejdůležitější ve vztahu je mluvit, mluvit, mluvit, vyřeší se tím spoustu věcí a trápení. Držím ti palce ;)

 63. Libi se mi jeden kluk ale on prej ma holku a kdyby nemel tak chce moji kamosku dneska sme si mezi dverma slusne popovidali ja z toho mela desnou pr**l sem mela najvetsi stesti ze sme spolu prosli dverma a jestli vas to uz nebavi cist tak to nectete.TED VAM SEM NAPISU NAS CHVILKOVEJ ROZHOVOR:čau M*****o.čau jak je? A pak mi jeste odpovidal ale to sme zrovna vesli do tridy tak sem ho prestala vnimat. Jo a prosím vse odesilejte na mail

 64. Jo a taky chodi k nasi lavici kde sedime s kamoskou a pta se nas jestli jsme nemeli nejakej ukol.A kdyby mi to neproslo divny tak si klidne povidame o Fizyku ale ja nevim o cem uz si mame povidat tak mi prosím někdo poraďte očem mam zacit mluvit on ZBOŽŇUJE fotba ale ja o fotbalu vubec nic nevim

 65. Promin vzpomela sem si na to az ted.moje kamoska mu jednou pred takovy popirky ktery si pisou napsala jestli me chce ale on nic neodepsal pak kdyz sem se ho o 3hodinu (o fizyku)ptala co mu ta kamoska o me psale delal ze si to uz nepamatuje i ldyz si to moc dobre pamatoval. A predevcirem se zmoji kamoskou krerou tak nesnasi a je s ni v parte prez ty papirky dohadoval kdo je hezci kamoska mi to pak venku vypravela ja na ni byla desne nastvana ale ji to bylo uplne jedno.ona je totiz trochu divna ale oni se na vzajem vunec neznaj ona je az moc blazniva ale pred nim se tak stidi chovat jeho neznam nebim jakej je ona to též neví ale ji se libi i jeho nej kamos kterej chodi do osmicky a ona se tomu osmakovi zacala od ty doby co mu rekla ze se ji libi.a promin za trochu delsi zpravicku

 66. ahoj jeden kluk dneska sme čekala na obede a on me obejmul a rek mi že se mu pome bude stýskat má me rad ?

 67. Ahoj ,sedim s jednim klukem na čejinu a on se na me porád díva smeje se na mne provokujeme a taky se po me opiči.Pozval uz mne na školní diskoteku ale neprisel rek mi ze pry nemohl.Má mě rád předem ěkuju za odpověd

 68. Ahoj já mám takový problém miluju jednoho kluka a vypadá to že i on mě ale je v partě sportovců a nezajímá ho nic jiného než kamarádi a tělocvik. Já v tělocviku jsem vždycky pozadu a ta jeho parta si myslí že je nejduležitější jak kdo umí sportovat a on stojí u nich . A zajímalo by mě co má dělat? Předem děkuju moc

  • Ahoj Nikčo, kdyby tě doopravdy miloval, bylo by mu jedno, jestli jsi ve sportu jednička nebo jsi jako dřevo. To, že se drží tolik názoru svých kamarádů je divné. Možná, že je ještě mladý a nevyzrálý. Zkus se s ním pobavit nebo někam zajít a uvidíš. Třeba se pletu ;)

 69. ahoj Meta víš li o se mi jeden kluk ze tridy a porad na kouka a smeje se a provokuje a snazi se na sebe upozornit. moje kamaradka mi rikala ze ji rekl ze se mnou chce chodiz… a ja nevim co delat mam prvni krok udelat jaa?????

 70. jak by jste pochopily, kdyby kluk napsal na otázku ‚chodil by jsi s **** ******?‘ ‚teď jí beru jako kamarádku‘ Nechápu to TEĎ. Jakože dřív by to mohlo být něco víc? Jde o kluka kterej se mi moc líbí:)

  • Ahoj anev, vůbec nechapu tvou otázku. Když mi ji vysvetlis tak ti urcite rada odpovim.

  • Chápeš to špatně. Né že dřív, ale někdy by mohlo. Jestli má holka zájem tak ať se s ním baví, chodí ven a píše mu.

 71. Ahoj anev, vůbec nechapu tvou otázku. Když mi ji vysvetlis tak ti urcite rada odpovim.

  • Ahoj Sofie, myslím že anev to myslela tak, že se ho zeptala jestli s ní chce chodit a on řekl, že teď ji bere jako kamarádku. Myslela, že kdyby se s ním nebavila tak by ji v tom případě nemohl brát jako kamarádku ;-) jinak budu raáda když se mně ohledně kluků budete ptát:-) já jsem na ně docela dobrá :-) zajímavé ovšem je, že cizím pomoci dokážu ale sama sobě ne:'( zatím se ptejte na cokoliv, díky za otázky :-) vaše katy

   • Aha tak teď už jsem to pochopila. Díky katy já jsem na ně taky docela dobrá :-) :-) teď už ti mohu odpovědět anev- takže myslím, že by jsi za ním měla jít Až bude sám a řekni, že ho máš ráda jako kamaráda ale že bys chtěla být víc než jen kamarádka. Pokud je to chytrý kluk, určitě to pochopí. Když ale řekne že ne, tak se mu nemůžeš vnucovat. Je to dost nepříjemné. Když tak se ptej kdykoliv na cokoliv ohledně kluků :-) :-) tvá Sofie

    PS: čekám na odpověď :-) :-) :-) :-)

 72. Ahoj holky mám takový problém ohledně jednoho kluka z naší třídy :-( minulý rok ho ke mně posadila a my jsme si opravdu rozuměli… naše mamky se zkamaradily a my jsme byli pořád spolu.. potom se naše mamky pohadaly a začaly prázdniny. Po prázdninách mně ani nepozdravil a úplně mně ignoruje :-\ sedim ve stejné řadě jako on a vždycky když je u tabule tak se na něj koukam :-) jednou mě uca požádala, abych ve své řadě něco zkontrolovala a jak jsem došla k němu, tak nejdřív nic neudělal ale pak najednou když už jsem byla u lavice za ním tak se prudce otočil a tak zvláštně se na mě podíval. PROSÍM IHNED O RADU!!! JE TO PRO MNĚ STRAŠNĚ DŮLEŽITÉ :'(

  • Měla jsem podobný problém a poohlo mi ta že jse si s ním začala povídat o tom co jeho baví tagže se sál a dopadlo to v pohodě jsme nej kamosi.

 73. jsem zamilovana do jednoho kluka ze skoly ,kdyz se potkame tak se na me usmeje a ja mu to opetuju,je o 2 roky starsi a me je 13.Poznala jsem ho na vodackym kurzu.zajimalo by me jestli ke me neco citi ?
  predem dekuju ;)

 74. No….. docela mki pomohl zbalila jsem toho nejhezčího kluka va třídě
  Matouš (11 let)
  Já Anežka (10 let)

 75. Ahoj prosím tě potřebuju poradit ve škole se mi líbí jeden kluk já jaem do něho upe zamilovaná a ví to i celá škola ale neřešíte no takže se to dostalo i k němu a on to ví a teď mě asi nesnáší protože když jsem mu napsala tak byl takový ze si nechtěl psát a vzdick když projdu kolem nej tak se na mě dívá dneska jsme byly spojení a byla jsem sním ve třídě a ob se díval na a já na něho prostě jsme se tak střídaly…. Myslíš že mě nesnáší … ? Já si myslím že áno ….

 76. Ahoj za prvé bych ti chtěl poděkovat za tento čálen. Dále bych se tě chtěla zeptat když mě luk provokuje furt mi něco bere říká mi jak jsem škaredá ale né hnusně tak příjemně :D furt se semnou chce být… atd nebo když hraju s jiníma klukama karty nebo něco jinýho tak tam hned příde a hraje taky furt se na mě dívá ( hlavně když se směju) tak si říkám má mě rád???? dyžtak díky za odpověď

 77. Ahoj mam takovy mensi problem. Chodim s jednim klukem a on ma dvojce. Kuba (muj kluk) my spis napise esemesku ale jinka se se mnou kdyz jsme spolu venku na fotbale moc nebavi ale Mates (to dvojce) se se mnou bavi a pise mi furt nejaky esemesky treba az do 2 do rana. Ale me to nevadi. Mates chodil s mou nej kamoskou ale pak se rozesli. Potom mi zacal psat esemesky ze jsem mnohem lepsi nez ta Maruska (nej kamoska) a kdyz jedeme z fotbalu na kolech tak za mnou vzdycky prijede a rika ze me kuba nemiluje a ze ho mam pustit k vode. Miluje me nebo ne prosim napiste.

  • Já myslim že té ten jeho brácha chce , ale není to od něj hezky že té posílá proti vlastnímu bratrovi…

 78. Ahoj… strašně se mi líbí můj kámoš a já se líbím jemu ale je mu blbý se mě zeptat jestli bych s ním chodila… ale nevím co mám dělat tak tě prosím o radu :)

  • Jak víš, že se bojí tě na toto zeptat? A jak víš, že se mu líbíš? Pokud ti to řekl, tak se klidně zeptej ty jeho, nic na tom neni.

 79. AHoj :-) Potřebovala bych poradit. Moc se mi líbí jeden kluk. Vždycky když kolem něj projdu se na mě podívá. Dokonce sem ho přistilhla jak se na mě neustále dívá když sedím někde poblíž něho. Problém je v tom že jsme spolu nikdy nemluvili. proč na mě tedaa kouká když si nepříjde pokecat? jsem z toho úplně mimo. Já ale první krok udělat nechci.

 80. Ahoj, líbí se mi jeden kluk z naší třídy. Na španělštině po sobe koukáme a usmíváme se a když jdu po chodbě občas se po mně kouká. Jsem strašně stydlivá, ale pořád na něj myslím. Jak se mám zachovat???

  • Zkus až kolem něj půjdeš udělat jakože ti spadla tužka třeba , nebo se ho zeptej jestli náhodou neví kde je nějaká tvoje kamarádka:)

  • Souhlas, zeptej se ho na cokoliv, třeba na úlohu nebo kamarádku. Nějak začni.

 81. ahoj byla bych vděčná za váš názor no ve třídě je jeden kluk sem do něj zamilovaná ale nevim jestli i on mně má rád Bavime se spolu a někdy se na mně i kouká je pravda že už se mi líbí od 7 třídy a teď sme v 8 v sedmý se semnou taky dost bavil a dost mně škádlil a teď se teda bavíme a on mně bere i za kamarádku škádlí mně už míň ale někdy se mně i zastane a když sem ze srandy dala na FB status Like a napíšu ti jestli te mám ráda chodila bych s tebou atd… on byl mezi prvníma kdo mi to lajkl ráda bych mu řekla co k němu cítím ale nevím jestli to má cenu a jestli mně má taky rád a kdybych mu tu lásku vyznala abych nepřišla aspoň o to malé kamarádství co máme :/

  • Moje kamaradka má stejný problém..hlavně mu to nepis..spíš mu to jen nějak naznac až budete sami venku:)

  • Běžte ven a nenápadně se ho zeptej co se mu líbí na holkách, pak jestli se mu líbí nějaká kolemjdoucí a pak jestli se mu líbíš ty. Tak pomalu pokračuj. ;-)

  • Před nedávnem jsem se rozešla s přítelem. Jem ráda že jsem se s nim rozešla, choval se jako mamlas. A po týdnu co zjistil že jsem zamilovaná do jiného kluka ( Alexe ) za mnou furt leze a říká Alexovi že snim furt chodim a že má odemě dát ruce pryč. Byla jsem ve velkém průšvihu protože mi od té doby Alex na nic neodepsal a nevěří mi. Teť už se ani smim EX nebavim a jsem na něj hodně zlá.

  • Před nedávnem jsem se rozešla s přítelem. Jem ráda že jsem se s nim rozešla, choval se jako mamlas. A po týdnu co zjistil že jsem zamilovaná do jiného kluka ( Alexe ) za mnou furt leze a říká Alexovi že snim furt chodim a že má odemě dát ruce pryč. Byla jsem ve velkém průšvihu protože mi od té doby Alex na nic neodepsal a nevěří mi. Teť už se ani smim EX nebavim a jsem na něj hodně zlá…

 82. Ahoj potrebuju pomoct–> s mym klukem (patrikem) jsme byli v patek v kine a domluvili jsme se ze v nedeli pujdeme ven a on mi dneska (v nedeli) napsal, ze jeho mama je v nemocnici atd…a ze nema cas a bla bla bla….mno a pak z nej vylezlo,ze se mnou proste nechce jit….a moje otazka zni : miluje me vubec…? Ja kvuli nemu riskuju –>nasi jo nemaji radi a chteji mi ho zakazat…ale ja si to bez nej nedokazu predstavit a hlavne….vidim ho kazdej den ve tride plsky pomooooooc

 83. Ahoj mam problém s klukem …přešla jsem k němu na školu a začali jsme si psát atd. Ale on je takový dítě ještě … no psali jsme si takové ty pusinky a srdíčka atd. Jenže kluci ve třídě si z něj dělali srandu no a tak se mnou přestal ve škole komunikovat jen se na mě smál …ale v autobuse mě občas chytil za ruku a lechtal mě a asi po měsíci jsme si i pusu dali atd. Jenže on mi nikdy neřekl že jsem hezká nebo že mi to slusi nebo že mam hezky oči ..prostě nic takovýho . Ale na fb měl velký keci jak mu chybim atd. ..takže asi dva měsíce jsmessi jenom psali a bavili se jenom v buse… někdy měl dny kdy se se mnou nebavili a pak se omlouval atd. (Přes fb)-.- … ale já mu pokaždé odpustila…no a nedávno se o mě začal zajímat jeho kámoš ale jelikož o našem vztahu(ani nebyl oficiální) nikdo nevěděl tak ten kámoš mě začal balit a ve škole za mnou chodil já ho nechtěla a řekla jsem mu to jenže david se se mnou přestal na měsíc bavit a pak kdyz jsem se i s tím jeho kamosem přestala bavit tak mu moje kamarádky(davidovi) říkaly jak je blbej a ze proč se se mnou nebaví ani jako s kaoomoskou atd.(ony o našem vztahu nevztahu věděli) no a on mi pak napsal a já jsem mu říkala že nemusí se se mnou bavit že soucitu a on že to neninkvuli tomu a že chce a omlouvá se mi..jenže on mi napíše že to dělá protože se ae mnou chce bavit atd. A pak mě provokuje jestli mi vadí ze si píše s jednou holkou…jako mě nevdí že si píšou ale že chce abych zarlila…takže je vygebenej a dálsi den je zase nastvanej asi kvůli tomu že jsem přidala fotku sppopiskem kde naznačuju že někoho chci ..ale já fakt netuším co ke mě cítí a jestli má ještě vůbec cenu se jeste snažit… jako třeba kdyz jsme se nebavili tak si v buše sedal k jednem holkam a teď si zase klidně sedne ke mě a je mu jedno že nás ty jeho kamosky vidí a vypráví mi o miminku který má jeho sestra atd. Pak napíše na fb ahoj a to je vsechno zase konverzaci vymýšlím já a už mě to nebaví ..taky píše bez smailiku asi to zní divné ale vadí mi to protože teď už vůbeck nevím jakou má náladu…zkratka kdyz si píšeme tak je buď urazenej a nebo provokuje ale začal se se mnou bavit i ve škole! Ptá se mě na různý věci ale nic mi není dost jasný ani mim kamaradkam :/ co myslíš ty?má cenu ještě čekat a hlavně má cenu čekat na dítě jako je on? Moc děkuju za odpověď:‘))

  • Vážně prosim o nazor… vůbec si nejsem jistá jestli mě chce:( ..napíše mi že se uklidnil a pak že se omlouvá , ale já netuším jak se teď chovat:/:(

  • Napiš / řekni mu co teda chce. Jestli si bude psat s jinýma holkama nebo s kým.
   Nepiš to, ale moc žárlivě, spíš jako by ti to bylo jedno, jestli píše té nebo té, ale jak to teda je?
   Jestli má cenu čekat musíš vědět ty, stojí ti za to?

 84. Poraďte mi Prosím: mě je 13 a jemu je 16. Nikdy jsme se neviděli na živo… jen si píšem… něco jako- ahoj.. jak je? Máš mě rad? On Odepíše že jo a pusinku k tomu.. pak se zeptá Mě jestli ja jeho… ja mu napisu ze nejvic na svete.. ale kdyz se ho zeptam kam chodi do skoly odepise mi jen ze do prahy.. kdyz se jej zeptam ze bychom se měli sejit napise mi ze urcite ano! Ale kdyz se ho zeptam kdy nebo kde neodepise nebo napise nwm… nedavno se rozesel s nejakou a napsal mi ze u nej mam sanci… nemam si s nim uz onicem psat… na vsechny dotazy ohledne mist mi odpovida v praze… :( :'(sve kocce nijak nerika ale prezto mi ihned odepise a docela se bojim ze kdyz se sejdem ze jak on kouri a trochu pije ze by mohl brat drogy nebo ze by me nechtel kdyz by me uvidel nebo ze me bude nutit k sexu…. prosim pomozte mi!!!

 85. Prosím poraďte líbí se mi jeden kluk ale nevím jestli já jemu? Jeho kamarádky říkají že po mě furt kouká a že když o mě mluví směje se jako debil. já vím že po mě kouká ale nevím jestli mě má rád, pomozte prosííííím :(

 86. Ahoj..je mi 13.muj spolužák na mě v hodině často kouká a když se na něho otočím většinou neuhne…jeho kamarad říkal že se mu líbím.Myslíte že to je pravda?Jinak se spolu ve škole moc nebavíme protože jsem na gymplu a zname se druhy rok.Jak se ho mám zepat aby to nebylo trapný.Mě se líbí

 87. prosím potřebuju názor dospělého člověka hrozně se mi líbí jeden kluk ze školy-když jsme jednou spolu seděly v lavici napsal mi dopis a vyptával se jak se jmenuju kolik mi je atd.nakonec mi napsal že se mu líbím a že když mě někdo nechá mám za ním přít -ještě sem to nezkoušela ale chci se ho zeptat jestli se mnou půjde do parku a tam mu to vše řeknu a taky když se mineme třeba na chodbě tak mě pozdraví a furt se na mě usmívá a taky se přede mnou předvádí ale on má holku a já kluka ne tak co myslíte že mám šanci???

 88. Ahoj, je mi 13 let a miluji jednoho kluka.
  Nekdy kvuli nemu i brecim, a kdyz ho vidim, libi se mi vic a vic.
  Chodime spolu do tridy a casto se na nej koukam, ale on na me jen nekdy (malokdy).
  Jsem uzavrena a nemluvim s nim, jen obcas kdyz se me na neco zepta atd….
  Dneska jsem sla do skoly na kytaru, prezula jsem se a najednou jsem uvidela jeho tasku s vecma, tak jsem tusila, ze bude na kytare a… byl tam :-* :-* ja jsem se nemohla prestat usmivat :-* chvili me pozoroval, ale asi 3 vteriny a ja jeho taky.
  Jeste k tomu jsme hrali hezkou pisnicku na kytare, div ze jsem nevztala a neobjala ho :-* aaach <3
  Nevite co mam delat ??

 89. Ahoj ,
  chtěla jsem se zeptat ještě mě můj kamarad že školy bere jako kamarádku nebo jak něco víc ? tady je můj příběh
  Ten kluk je jenom o 2 dny starší , už se mi líbi od 3 třídy ( je nám 11 ) chodíme do stejné. třídy už jsme v 5ve 4třídě jsme byly na škole v přírodě když jsme měli mškarpěí.ples tak jsme soutěžily a on si měl vybrat holku do dvojce tak si vybral mě když jsme skoušeli na školní besídku tak když jsem šla s holkama na autobus tak se nějak blbli …. A on řekl jestli bych nechtěla jít s ním a jeho bratrancem ten bydlel za rohem tak.jsme šly na náměstí a on si něco koupil a něco mi nabídl pak si šel odložit tašku domů a já šla s ním a cestou jsme si povídali . Jinak i minuli rok si na mě udělal čas a přijel mi na narozeniny a zůstal nejdele …. pak přijel i v létě ale to u nás byla i kamarádka a mi jsme se koupali v bazene i jednou k nám přijel a byly jsme sami a hráli jsme pinčes a taky mě učil hrát fotbal . taky když máme hudební tak dělá pořád nějaký blbosti a vypadá směšné a furt se na mě kouká ale kouká se na mě i o češtině :). Mám ho děsně moc rada tak co myslíte chce mě jako sestru , kamarádku, nebo něco víc ? dík moc omlouvám se že je to tak dlouhé :-)

 90. Ahoj včera jsme byla na grilovačce u mámy kamarádky a tam byl její synovec pořád na mně koukal a smál se na mně i mamka říkala že po mně pořád kouká jenom že pak jsme museli jit domu kdyz začala byt sranda . Líbim se mu co bych měla udelat až ho příšte uvidim??
  předem děkuju za odpověd

 91. Ahoj, ráda bych se zeptala jestli mě můj spolužák (Pavel) má rád, nebo mě bere jen jako kamarádku.
  Začalo to na konci 6. třídy, napsala jsem mu na FB že se mi líbí a on na to neodepsal a ignoroval to.O půl roku později (v listopadu) mi on napsal že se mu líbim, tak jsem mu odepsala jestli to myslí vážně a on napsal že ano. Asi po 4 měsících jsme spolu začali jezdit domů vlakem. Povídali jsme si, občas na mě čekal na nádraží a potom jsme šli společně do vlaku. Potom ho to asi přestalo bavit, tak začal jezdit s nějakým klukem, myslím že jsem udělala chybu, protože jsem ho nepozvala ven. 7. třída uběhla a přišla 8. Na začátku šk. roku se mu začala líbit holka z jiné třídy docela mě to štvalo, ale netrvalo to dlouho a přestal se o ní zajímat, v dubnu jsem mu napsala a on mi hned odepsal a psali jsme si asi 2 a půl hodiny. Bylo to super. Ve škole se na mě občas dívá a šťouchá do mě. Je tady ještě jeden kluk a vypadá to že o mě má zájem, ale já zájem nemám. Včera jsme spali ve škole a Pavel se na mě koukal, když jsem se mu podívala do očí, tak neuhnul a udrželi jsme oční kontakt asi 5 sekund. Stalo se to za ten večer asi 3x. Měla jsem pocit že žárlí na toho kluka, protože jsme se stále s tím klukem na sebe smáli asi to vypadalo že mám o něj zájem, ale já jsem tím Pavla trochu provokovala, není to hezké ale chtěla jsem vidět jeho reakci. Potom jsme hráli na schovku a pořád mi říkal: „Pojď za mnou, znám super skrýš kde nás nenajdou“. Šťouchal do mě, chodil tam kde jsem byla já, stále se mě na něco ptal. A dnes ráno mi zase napsal. Jenže tady je ještě někdo jiný, chodí na capoeiru a tam se mu líbí holka, nevím co si mám myslet.
  Předem děkuji na odpověď.:)

 92. Ahoj, líbí se mi kluk mé kamarádky (je to spolužák). Chodí spolu asi půl roku (teda jestli se to chozením dá nazvat, je nám 13 a oni se spolu ještě nikdy nelíbali nebo tak…). Začala jsem žárlit a tak jsem si vymyslela historku, že mám kluka, kterého oni neznají protože bydlí ve vesnici, kde bydlí moje teta. Kamarádce o tom, že jsem si to vymyslela, říct nechci a tomu klukovi, že se mi líbí…taky ne. (S tím klukem jsme kamarádi a myslím že on mě bere jen jako kamarádku, což mě štve… já chci něco víc ale nechci být za úplnýho tupce, že jsem si vymyslela historku o tom, že mám kluka a ještě k tomu že se mi líbí kluk mé kámošky. Poraďtě prosím…!!! Co mám dělat!!!!!

  • nic, tohle se mi stalo taky. když těbere jako kamarádku, tak tam nic nebude.

 93. Ahoj, byli jsme na školním výletě a já jsem měla kolem prstu omotanýho jednoho kluka. Ale potom se mě zeptal jestli ho mám ráda já řekla ne, chtěla sem říct jo ale ujelo mi to a neopravila jsem se. co mám dělat?

  • Tak za ním třeba zajdi, a řekni, že to byla jenom sranda, nebo, že jsi byla tak překvapená, žes nestihla reagovat a plácla si první, co tě napadlo. Nebo, že ses styděla…:) prostě mu něco nakecej! ;) Ale podle mě bys měla říkat pravdu, a pokud ho ráda nemáš, tak mu zbytečně nelži a nenechávej ho v plané naději…;) Ale pokud jo, tak do toho jdi! ;)

 94. Ahoj chci se zeptat jestli me m rad .casto se na me diva furt semnou konverzuje a je to muj kamos ale nikdy bych do nej nerekla ze by chtel s nekym chodit mam s toho hodne ale hodne smisene pocity. Co mam delat bojim se ze semnou nebude chtit chodit.myslim ze nejsem asi pro nej moc hezka ja opravdu nevim. Predem dekuji za odpoved. :)

 95. Cauko do diskuze jakozto nezavisly posluchac ktery neni zavreny ruznym vecem sem si nahodou otevrel tento clanek :) a pripoustim ze sem si ze startu nebyl jisty zdali to vubec doctu ale dost me to zaujmulo a dokonce sem ani neodtrhl oci :D… Chtel bych jenom napsat ze asik vsecko co bylo v planku je pravda a ze ocenuji autorku za pekny nezavisly pohled na vec a snahu pomoct ostatnim :) Zatim na shledanou Daniel93

 96. ahoj chtěla bych se zeptat už od 3 třídy nás s kamarádkou otravují 2 kluco o polední přestávce chodí za náma berou nám věci apod. od šesté třídy kamarádku nechali bejt a otravují jenom mě s jedním prohodím pár slov ale on se vždycky usmívá druhej mě začal otravovat na facebooku chtela jsem se zeptat zda mě mají rádi nebo ne chtela bych vedet na čem sem odepiste mi prosím rychle děkuji

 97. Ahoj. Ja mám kluka a mám ho ráda, ale v posledni době se pořád kouká na mojí kamarádku, usmívá se na ní a mě tak troc ignoruje. Všimli a si toho i ostatní spolužačky. Nevím co s tím. Poraďte prosím. Díky

 98. Ahoj Mers,(promiň že otravuji)
  Potkala jsem kluka na skypu a od té doby spolu hrajeme,natáčíme atd..Už se známe 2-3 roky já vím jak vypadá a on ví jak vypadám já.Mám ho ráda je to můj nejlepší přítel.Po nějaké době mi něco naznačoval,byl milý,hodný pořád se o mě zajímal..Jednou ,se konečně vymáčkl a řekl mi to..Já na to však reagovala záporné..Měla jsem strach ne, mám strach!Pořád mi to naznačuje ale já nevím co mám dělat mám ho ráda ale…nevím prostě co mám dělat :/
  Předem děkuji za odpověď! :)

  • Ahoj, sice nejsem Mers, ale pokusím se ti odpovědět. Nechceš s ním chodit jen proto, že se toho bojíš, i když on se ti líbí? Se strachem se člověk musí vypořádat. Pokud ho ale máš ráda opravdu „jen“ jako dobrého přítele, nepouštěj se s ním do bližšího vztahu jen abys mu udělala radost, vztah by asi s takovým základem nevydržel a ještě byste si mohli při rozchodu zničit přátelství.

 99. Ahoj :) je mi 12. A mám strašně ráda jednoho kluka. Táhne se to s ním už od 6.tky a tehdy bylo vidět, ze mě má fakt rád, všem to říkal, ke mě se choval úžasně, ale potom byla dlouhá pauza, během které jsem neskutečně trpěla, prakticky sme se spolu nebavili, no a potom v květnu jsme měli projektovi týden a začalo to zase, všem řekl že mě miluje, po projektaku se ke mě ale choval zase jako jenom ke kámošce. Před tridenakem v červnu mi zase napsal že mě má rád, ale potom, když jsme byli na tridenaku balil tam nějaké jiné holky, do konce školního roku sme se moc nebavili.
  První týden v červenci mi zase napsal, že mě má rád, a pak sme si psali, jenom když sem mu přála k svátku a narozeninám.
  Na začátku školního roku se ke mě choval jako by mě neznal, byl na mě celkem dost hnusný, ale před dvěma týdnama se to změnilo, zase mi napsal že mě má rád, jenže já sem mu vyčítala, jak se ke mě choval, a ty holky z tridenaku, on se pak strašně dlouho omlouval, s od té doby se chová úžasně, bavíme se spolu víc, když ho kamarádka nazývá mim klukem, nic nenamita :D ale ta kamarádka je taky trochu problém, ten kluk se s ni dost baví, a občas se ji tak nějak dotýká a bere ji věci, ale porad ji taky nadává, a mě psal ze je hnusná, když sem se ho na ni ptala :D ale taky ji občas ignoruje, když ho pozdraví nebo mu zamava, navíc je zadaná :D co myslíte, má mě rád? :)

   • Ja nwm nam to podobnz kluk mi ve 4 (asi) rekl ze se mu libim a na fotku mi napsal srdicko a tet na me obcas kouka ale jinak nic :'( s ostatnima se bavi v pohode ( napr s nejhezci holkou ) ale ja sem mimo :'(…….. ale u tebe bys mela udelat prvni krok ty… zeptej se ho jestli s tebou nechce chodi nebo nejak tak

 100. Ahoj,líbí se mi jeden kluk..Chodim s nim do třídy je i soused …Obvykle chce pomáhat s úkoly…Byli jsme spolu i na koupaku.. Vsichni mi rikaji ze se mu libim ,.Je strašné hodnej..sbiram odvahu už tak 2 měsíce ale asi se nevzchopim..Chci se zeptat na vas názor..co si myslite?Je tam naděje?Bojím se ze odmitne

   • Zeptej se kdo se mu líbí :) melo by mu dojít, ze když se ho ptáš, že se mu líbís taky, protože to tak většinou bývá :) taky mu to nějak naznačuj, usmívej se na něj a tak :)

  • Úplně v klidu se s nim začni víc bavit, poznej jeho zálibi, zajímej se o nějho, choď s nim ven a třeba se z toho něco vyklube:)

 101. Ahoj mám takový velký problém líbí se mi jeden kluk o 3 roky starší chodí do devítky a já do šestky včera sem si snim psala na fb on mi řekl že má holku a že jí strašně miluje a ta holka je ještě mladší než já a je to moje kámoška prosím pomocte ja ho moc miluju

  • Takže, v tomhle ti pomůžu asi jedinou věcí, nic nemůžeš dělat, jestli má holku a ty ho máš ráda, tak mu to přej. A zase ten facebook, nemůžeš bejt odvařená, repsektive nebuď odvařená z toho co ti kluk napíše na facebooku ty toho napíšou!:) Jestli se s nim chceš bavit tak se s nim normálně bav ve škole.. Ale osobně si nedovedu představit že by nějakej kluk od nás (sem v devátý) chodil s holčinou z šestý:)

 102. Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Chodím druhý rok na gympl ( je mi 13) a už od prváku se mi hrozně líbí jeden kluk. Nebylo to takový to: je hezkej, ale to je jedno, jsem mu ukradená. Ne, cítila jsem, že je to něco víc. Chodí o rok výš, je vysokej a tak… Kámoška ho trošku znala a potají z něj dolovala informace. Já jsem nemohla, vždycky chodil v tlupě… takže vím, jak se jmenuje, kolik mu je let a dokonce znám jeho číslo, ale znáte to. Stejně bych mu sama nenapsala. Začala jsem na sebe upozorňovat a asi po měsíci, když jsem se na něj podívala, když šel proti mě, tak se na mě DÍVAL. Mohla jsem se zbláznit…Od té doby se mě dívá pořád. Problém byl, že se to vlastně dozvěděla celá škola – to, že se o něj zajímám… takže, když jdu kolem jeho kámošů, pískají na mě, mluví nahlas a čumí na mě. Asi tři holky ho znají a před nepovinným kroužkem ( na který já nechodím ) k nim chodí do šatny. Ani nevím jak, ale dostaly se k tomu, že on prohlásil, že je buzna ( samozdřejmě z legrace ). Holky řekly, že ne, že jedný holce z jejich třídy ( mně ) se líbí. On se se zájmem ptal komu, ony řekly jen moje jméno, příjmení ne… nevím, jestli mu pověděli je tohle, víc jsem z nich nevydolovala. Nejdřív jsem na ně byla naštvaná, že o mě mluvily před klukem, který se mi už dlouho líbí, když jsem tam nebyla, ale pak mi došlo, že by se to vlastnė dalo využít. On už o mně ví, teď ví navíc i moje jméno… Stalo se to nedávno, od té doby jsem ho ještě nepotkala, ale opravdu nevím, jestli se mám bát ho potkat nebo se těšit…vím, že vás to asi nezajímá, že se vám to nechce číst, ale prosííím pomozte!!! :)) Co byste na mém místě dělali vy? Je to naléhavé a každý názor a koment uvítám ;D hlavně od Mers, ale i od ostatních :) díky předem… :D
  P.S.: Napište klidně i na mail ;))

  • Ahoj :) určitě mu napiš! Nemáš co ztratit :) začni se s ním víc bavit, pokud to půjde, ale hlavně přehnaně nemrkej, neupravuj si pořád vlasy a nechoď zbytečně namalována, protože na tyhle věci kluka nesbalis, ačkoliv všude píšou že jo :D

 103. Ahoj mam takovy problem myslite ze ma rad ? Libi se mi jeden kluk uplne ho zboznuju on to ale nevi :-). No muj problem je ze kdyz sme sve skole tak si me moc nevsima jen se na mne nekdy koukne a nic no kdyz jdeme na obed snazi se byt za mnou a postuchuje mne ale nekdy zase ne on sedi smoji kamoskou ve tride a ty si spolu docela rozumi a kdyz sem jela autobusem on si sed s kamosem a to me taky postuchoval dokud sem nnevystoupila tak se ptam jestli me ma rad ja nevim co si mam myslet ja jeho kazdopadne ano dekuji kdo mi odpovi preji pekny den :-)

 104. Ahoj…potřebuji pomoct líbí se mi jeden kluk ze třídy …a někdy na mě.dělá ruzné srandovní ksichtíky…a jw bych chtels vedet jestli to neno znamena???

 105. Ahoj, chci se zeptat, nevím jestli se mnou chce chodit jeden kluk od nás ze třídy (jsem v 8.).. on na mě furt kouká a třeba ke mně přijde a zezadu mě obejme, nebo se mě prostě dotýká.. ale on měl už docela dost holek, takže by se mě prostě zeptal ne? Jinak nedávno se mě zeptal, jestli bych neměla někdy čas. Předem díky

 106. Chtěla bych se zeptat. Zacala jsem chodit do prvaku, mam kamosku ktera chodi do třeťaku a jeji kamarad ze tridy si mě vsiml a ted kamaradce rika věci typu jak mi to slusi, jsem hezka a tak. pridal si mě na fb a piseme si spolu. o prestavkach se obcas vidame ale jeho i moji spoluzaci maji porad blbe kecy. ptal se mě jestli pujdeme spolu ven nakonec to nevyslo …ale nevim zda ma o mě zajem nebo jen se chce bavit . moc se v tom nevyznam

  • Povídejte si a poznávejte se… nejlepší je být s ním sama, kluci se pak chovají jinak, než ve společnosti. .. pak uvidíš.. buď se bude chtít setkávat dál, nebo ne ..

 107. Ahoj potřebuju radu jeden kluk od nas ze třidy mne minulej rok pozval na školní diskoteku ale nepřisel tam od te doby mne furt provokuje šaha mi furt na zadek kolem pasu a tak a chce si se mnou furt povidat a porad se na mne smeje, ale provokuje i jine holky ale nesaha jim na zedek ani kolem pasu mysliž že me ma rad??
  Předem děkuju za odpoved a sorry za chyby:D

 108. Ahoj chtěla bych poradit.. neustále se na mě dívá jeden kluk ve třídě trvá to něco přes 2 roky i když měl holku z naší třídy.. a poslední dobou je celkem dost blízko mě a při hodinách se mi sem tam i snaží něco říct ale já mu často nerozumím :-D a poslední dobou i píše a to většinou jen kvůli úkolům. Jak to mám brát?
  Děkuji za odpověď Lucie

  • Ahoj, u mě to je podobný. Myslím, že ti chce něco naznačit. Občas se na něj koukni, usměj se,… Úkoly můžou být jen záminka pro to, že si s tebou chce povídat. Ale jdi na něj pomalu a opatrně. Může se taky stát, že tě bere jako kamarádku a ty bys tím, že s ním chceš chodit, mohla zkazit vaše přátelství.D

 109. Ahoj tak trochu jsem se zabouchla do kluka který je o 4 roky starší (je mi 14) Nevim jestli by jsme spolu mohly být už kvůli tomu věku často si píšeme někdy on někdy ja ven si snim asi nevirazim bydlí v Příbrami a sem chodi na stredni odbornou skolu chodi se mnou na krouzek ty pohledy na sborovem zpěvu a ty vytlemy večer si píšeme on dokonce kdyz napisu ze uz jdu spát mi napise ze uz pujde taky spinkat a sladke sny . Uz nevim co si mam myslet prosím porad dekuji

 110. Ahoj. Líbí se mi jeden kluk že třídy a známe se pomalu 6 let. Já se na něj v hodinách furt díváma už jsem ho párkrát přistihla že on na mě taky. Nevím jestli mu mám někdy až nebude ve třídě strčit tel.číslo do batohu. Ale to by mu to zase někdo řekl. Prosím napiš mi nějakou dobrou radu, díky.

  • Zajdi někdy o přestávce k jeho lavici a zeptej se na něco, třeba co máte za úkol na zítřek… Uvidíš jeho reakci-když bude neochotný, můžeš to zkusit ještě jindy-třeba měl špatnou náladu, a když se bude stydlivě usmívat a rád ti to řekne…:) Prostě na to jdi zvolna-na tel. číslo se můžeš zeptat, až se budete bavit víc:D

 111. Ahoj, líbí se mi kluk ze třídy. Je mu 14, mě 13. Známe se 2,5 let. Od té doby, kdy jsme se poznali, jsme se tak nějak bavili, jenže on měl holku. Teď už je rok sám a poslední půlrok se spolu bavíme tak nějak víc. Dívá se na mě-nejen při hodině, když se na něj podívám, usměje se na mě, občas spolu chodíme z hodin, když jsme byli na bruslařském kurzu se třídou, pořád se mě ptal, jestli nechci hrát na babu, a taky ho občas něco učím na klavír (máme ho ve třídě a já hraju už 7 let:D). Tak nevím, co si o tom mám myslet. Díky za odpověď.

 112. Ahoj moc miluji jednoho kluka. On to sice ví ale deděla jako nic. V jejednom kuse se na mne dívá. Pořád si povídáme a píšeme si. Když mi ublíží pořád se mi omlouvá. Je to Láska nebo jenom přátelství? Děkuji

 113. Ahoj líbí se mi jeden kluk už docela dlouho, ale mě se zdá že mě nechce. Někdy se mi zdálo že se mu líbim. Jedna kámoška mu psala ale něchtela mi to ukázat, ale její sestra mi ukázala co jí napsal a on poslal srdce. Jak jsem to viděla tak jsem dělala jako že nic, ale uvnitř mě to ranilo nevím co si mám myslet. Jsem v 8 třídě a ten kluk se mi líbí 7 let, asi bych to měla vzdát a začne se mi líbit jiný kluk, ale pak stejně zas ten jeden. Já ho miluji ale on asi ne. Předem díky za odpověď.

   • Ahoj, tady opravdu nevím, záleží, jestli si opravdu myslíš, že se mu líbíš nebo ne. Zkus se na něj občas koukat a jestli se na tebe podívá tak se usměj a uhni pohledem, jestli se na tebe po chvíli podívá, je celkem šance, že se mu líbíš. Ale i jestli ne, tím, že to budeš tajit nic nezískáš, třeba se s ním zkus bavit, být kamarádi, a jestli nebude jevit zájem ani o přátelství, tak asi není ten pravý…
    Rozhodně bych ti ale nedoporučovala za ním napochodovat a říct mu tu frázi: miluju tě, chceš se mnou chodit? Ne, to fakt ne.
    A toho. co ti říkala kamarádka si nevšímej, zkus se s ním kamarádit a občas ho nějak pochválit… A tak nějak. Nejdůležitější je udělat první krok a pak další a pak další… Protože pokud se s ním budeš bavit jen jednu přestávku, věř mi, on nepříjde. Musíš častěji a pak už určitě příjde.
    Přeji hodně štěstí. :)

 114. Ahoj líbí se mi jeden kluk asi tak 5 let. Nejsem si jistá ze se mu líbím. Ale mám takový tušení že jo.
  V jednom kuse se na mne dívá ale když ho přistihnu hned dělá zě se kouká na moji kámošku. Je toho víc např chce se semnou kamosit. Holky mi rádi že to mám nechat plavat alě já cítím šanci. Děkuji. Prosila bych odpověď

 115. No jednou se na mě tak krásně usmál. My jsme kámoši sice ne úplně dobří, ale kámoši ve třídě a sedí hned za mnou. Taze každou hodinu se na něho dívám a směji se :D a on se směje mám s nej kámoškou protože sedíme spolu.

 116. Ahoj je mi 11 let a líbí se mi jeden kluk. A mám takový dotaz jestli se mu líbím. Mám nějaké důkazy ale nevím jestli stačí. Přeba dívá se v jednom kuse na mě chce se semnou bavit říká vtipí a smeje se semno nnevím si rady má mě aspoň trochu rad?
  Děkuji Prosila bych odpověď

  • Káťo, málo indicií, nikdo nemůže takhle na dálku poznat, jak na tom jsi:-)Hodně štěstí!

 117. Ahoj, mám jeden dotaz: Líbí se mi jeden kluk se kterým se znám už řadu let, protože se spolu kamaradej naší rodiče. Dřív jsme byli jenom kamarádi a já to tak brala. O letních prázdninách jsme jako rodiny jeli na týden spolu na dovolenou a od ty doby se všechno změnilo. Nejenom ze sem se do něj totálně zabouchla ale i on se ke mě začal chovat jinak. Víc si mě všímal a už mě nebral jako malou holku (je totiž o dost starší). Kdyz začal školní rok jeho rodice zorganizovali ze se jednou týdně budeme scházet u nich doma a hrát (já totiž hraju na housle a brácha na violoncello a v jeho rodině všichni na něco hrají). Takže jsme tam začali jednou týdně jezdit. A tak začalo naprosté šílenství. Pořád jsem cítila ze se na mne dívá a pořád mě postuchoval a nedávno mě dokonce (ne úplně doslova ale nevím jak jinak to napsat: )) pohladil. Teď když sou prázdniny tak se nevidíme. Můj dotaz ale zní: myslíte si ze mě doopravdy miluje nebo je to jen má představa protože jsem do něj zabouchla? A prosím poraďte jak to kdyžtak nenápadně zjistit.
  Předem dík:))));))))

 118. Ahoj líbí se mi jeden kluk asi tak 5-6 let. Nikdy se semnou nebavil ale tenhle rok se mota kolem mě a to před půl rokem měl holku. S jeho nejlepší kamarádkou jsem se skamosila a dozvěděla jsem se ze se někdo jemu libi. Chová se kě mě hezhezky pořád na me kouká ale chtěla jsem se zeptat chová se tak ke mě kulí tomu že se kámošim s jeho něj kámoškou a nebo že se mu líbím? Děkuji předem , prosím odpověď

 119. Ahoj…Chci jednoho kluka který je o 8 let starší. Moc se nevídáme ale furt jsme v kontaktu přes FB ale musím mu vždycky napsat první já to samí je i když se potkáme musím se prostě s nim začít bavit já(stydí se) ale vždycky první pozdarví. Říkal mi že mě má strašně moc rád a říkal mi to i jeho kamarád..Když mě vidí furt se na mě dívá a když se kouknu já na něj tak uhne očima a dělá jako že nic. Myslíte že by z toho mohlo něco bejt? Díky za odpověď.. :)

 120. je to vtírání když píšu furt jednomu klukovi? píšu mu tak 2-3 do tejdne nebo taky někdy mu nenapíšu 14 dní a čekám jestli třeba on se neozve ale to se asi nikdy nestane tak musím já no.. co myslíte vtírám se?

 121. Ahoj chodila sem s jedním klulem jenže nebydlíme blizko od sebe ale dost daleko neměli sme na sebe moc času a tak sme se rozešli . Vzala sem to v pohodě ale, furt k němu něco cítím nechápu proč. Nedávno sem byla na hokeji a on tam byl tak a od te chvile k němu furt něco cítím. Znali sme se z tábora . Zezačátku e se spolu moc nebavili ale pak iž jo . Co mám dělat mám na něj zapomenout ?

 122. Ahoj podkala jsem kluka jako z pohádky. Bylo mi tehdy 7let byla jsem v prvni třídě. Že začátku si mme ani nevšiml ale tenhle rok( jsem v 5 třídě ) si mě začal všímat začal si sennou povídat smeje se semnou povídá vtipi ,zajimavosti prostě co by si holka přála. Myslíte mohlo by stoho neco být. Má mě rad? Nenapsali by jste prosím jak bych to víc poznala. Předem děkuji :-)

  • Určitě mezi váma proletěla jiskra. Jestli je to ale více solečenský kluk, tak by to bylo u něj normální si povídat s holkama i klukama. Jestli je to zamlklejší kluk co se s holkama moc nebaví máš vyhráno To pak k tobě něco cítí.
   Skus říct třeba kamarádce aby se ho zeptala na to jestli tě má rád, jestli řekně mám jí moc rád (tak tě miluje), jestli řekne Mám, ale jen jako kámošku ( tak tě bere za tu nejleší kámošku na světě a z tohoto přátelstí se pak do tebe může zamilovat jestě víc než před tím). Jetli řekně ,,jo celkem jo,, ( tak se bojí říct že tě miluje). A jestli řekne ,,ne nikdy co blázníš,, To by se ale stát nemělo. Já mylim že tě má moc rád. Skus se ss ním dát do kontaktu nař.: Piš mu na facebook, nebo na viber, wotsapp atd…

 123. Ahoj potrebuji pomoc. Bude mi 14 ale to neni podstatne. V 6.tride k nam prisel jeden kluk z jine skoly a byl to takovy ten frajirek o ktereho vsechny holky staly. JA TAKY …j se libila i jemu ale me prislo ze jsme vztah jeste mo mal a ani jsem k nemu ze zacatku nic necitila tak jsem rekla ze se omlouvam nebo ja uz si to nepamatuji ale ze nejsem zrala na vztah..on mezi tim prostridal asi 10 holek a zacl se mi libit..chodili jsme spolu asi jeden měsíc a pak me odkopl a ani mi nerekl duvod. V 7.tride se mi omluvil z t byl debil ale ja ho mela nadale poraf rada- on to nevěděl.protrpela jsem si celou 7.tridu a začal 8 . ročník to uz jsem mu al napsala jak moc ho miluji uz asi rok a pul. On ake ze ted on to ma tak ze chce zacit chodit s holkou az od 15 ze jsme na to jeste moc maly atd… ja mu ale psala ze uz proste nemuzu…a on ze se pry nejak rozhoduje mezi mnou a uplne jinou holkou..byli jsme venku si o tom promluvit a tam mi řekl ze ted jsme proste moc m pred tydnem to rekl i te druhe holce a ted s nikymnproste chodit nechce. Chtel ale abychom byli kamarádi. Ja se snim teda normalne bavila .alneslo t protoze kdyz ho miluji a bavit se s nim stejne jako moje kamaradky pro me bylo ubijejci a tak po nekolika toho všeho jsem se o nekoho jineho dozvedela ze usiluje o nejakou jinou holku. .napsal jsem mu a nejak jsme se pohádali. Napsal mi hezkej stedrej večer a i na silvestr ..ani na jeden jsem mu neodppvedela ale porad ho miluji …..co mam dělat? Odstranila jsem s ho z fb a uz 2.rokem se na nej snazim zapomenout alnejde to.ted chci delat ublizenou i kdy jsem ..fakt nevim co mam delt poradte prosim….brecim kvuli tomu cim dal tim vic uz na to nemam
  …dekuji za odppvedi :'(

 124. Ahoj potřebuji poradít mojmoje kamarádka se zamilovala do jednoho kluka (sou spolu ve třídě i já ) asi tak před rokem se ho zeptala jestli sní nnechce chodit. On nikdy neměl holku a nnic nevěděl prostě řekl ne. A tet ona ho pořád miluje ale on ji tak trochu nenávidí. Nešlo by udělať aby byli aspoň kamarádi. Prosím odpověď.

  • Nechala bych tomu čas :) ať si dají „pauzu“ a ta kamarádka by se s ním mohla po nějaké době začít zase opatrně začínat bavit, ale opravdu jen jako kamarádi, žádné flirtování, aby ho nevylekala :) a nevíš proč ji nenávidí? :) kvůli tomu že s ním chtěla chodit nebo proč?

   • Ano kvůli tomu že se ho zeptala jestli s ni nechce chodit. Nebo se spíš bojí vztahu.

 125. Ahoj,
  myslíte, že mě má rád?
  Sedíme oba ve stejné řadě ve třídě. Pořád cítítm jeho pohled, ale když se na něj podívám, hned se otočí jinam. Nebo mě neustále něčím otravuje. Při hodině češtiny jsme po sobě házeli křídy, trefil učitelku ( to je jen detail ). Jednou mi dokonce řekl, že se mu líbím, ale nevím, zda to myslí vážně. Poraďte prosím.

  ( Kvůli němu se učím číst myšlenky, abych zjistila, jestli se mu líbím )

 126. Ahoj mam problem jsem zamilovana do jednoho kluka ale nevim jestli ma o mne zajem. Porat se portuchujeme a predvadi se predemnou je to proste rebel.
  Muzete mi poradit co mam delat. Diky

  • Jestli je to Rebel tak není zamilovaný do tebe ale předvádí se před klukama. Nebo je do tebe zamilovaný ale to že se pošťuchujete nemusí hned znamenat že je do tebe zamilovaný. Jestli tě zdraví na každém rohu, mává ti, usmívá se a pomáhá ti tak o tebe jeví zájem. Víc ti nepomohu. :)

 127. Ahoj chtěla jsem poradit už od šestý třídy se bavim s jednim klukem dokonce me jednou pozval i na skolni diskoteku ale neprisel nemohl , ale od tý doby mne furt provokuje jako on provokuje i ostatni holky ale mne nejvic a dneska chtel za mnou prijit do nemocnice a chtel mi prinest kytku a čokoladu , ale mne propustily domu takze nepřišel když sem potom za nima prisla pred skoly tak me jenom pozdravil ale stáli tam i kamosky i kamosi tak se mozna stydel ale myslis ze mne ma rad no vic nez to ? A předem děkuju o omlouvam se za pravopis

 128. Když vidím jak tu všechny vyléváte svá srdce tak bych si tu též dovolila něco málo napsat :) všechno to začalo toto léto (2014) a trvá to až do teď. Ještě upozornění když už ste začali číst tak ani prosím nepřestávejte a pomozte mi. Takže jak už jsem řekla začalo to toto léto. Jela jsem (nedobrovolně :D) na tábor a tam jsem potkala toho nejúžasnějšího kluka na světě :3. No kdybych se měla přiznat kluci mě nikdy nebrali annezajímali ale všechno je jednou poprvé že ? No byl – je – milý, hodný, spravedlivý a férový, akční a tak trochu bláznivý jako já :D no od tábora jsem se snažila být na každé akci kde byl i on (je totiž juniorský vedoucí v kroužku podobném skautu) a prostě sem zamilovaná až po špičky uší :D ovšem neočekávala jsem že on ke mě cítí to samé takže mě překvapilo když se nabídl že na mě počká (před nějakou akcí) a že semnou stráví 2 hodinu protože mi nejedou lepší spoje. Byla jsem z toho nadšená a abych to zkrátila čekal na mě pak vícekrát. Taky mi občas zavolá (a nejsou to ty 3min rozhovory ale vykládání i na 2hod). Jednou když bylo po takové menší akci leželi jsme na gaučích v místnosti (bylo nás tam víc ne jen my dva) a já mu zalehla místo – pořád se navzájem pošťuchujem – tak ke mě přišel, usmál se a… vzal mě do náruče ! Pak mě opatrně položil ba zem a lehl ši na ‚svůj‘ gauč. Byl to pro mě teda zážitek to ši dovedete představit :D no to bylo na Silvestra. Od té doby jsem ho viděla ještě několikrát. Už bych to měla utnout :D takže samozřejmě má nejlepší kamarádka to ví a furt mi říká že mě má dotyčný také rád ale já nevím potřebuju názor nezúčastněných… Jo a je o 3 roky starší jestli je to podstatný :)Byl t

  • Ahoj, a kolik ti je let? Tři roky normálně nic není, ale pokud ti je třeba dvanáct a jemu patnáct, mohl by být trochu problém. :-) Jinak rozhodně podle toho, co si napsala, alespoň trochu jeví zájem, důležité ale je, v jakém časovém sledu, pokud něco takového udělá jednou za tři měsíce, tak to asi nebude ono, ale pokud častěji,…. Být tebou, tak si s ním promluvím, a třeba nenápadně naznačím, a uvidíš, jestli se chytne (kluci někdy bývají k těmhle věcěm slepí :-D) Držím ti palce. :-)

 129. Ahoj potřebuji poradit jak mám sbalit svého kluka snů, ale problém je v tom, že ho chce i moje nejlepší kamarádka! Je to těžké na školu se skoro vůbec nesoustředím. MILUJI HO STRAŠNĚ MOC, ale nechci ztratit svou kamarádku!!!:(

 130. Ahoj, jeden kluk ze školy se na mě kouká a směje se na mě. Hrajem spolu fotbal a vybiku. Při fotbale mě nechává vyhrát i před kámošema, a při vybíjený vybíjí jenom mě a já se taky usmívám. PROSÍM poraďte mi

 131. Ahoj, je mi kolem 15. Líbí se mi jeden kluk už strašně dlouho. Od 3. třídy jsme byli kamarádi, ale pak jsem šla do jiné třídy a začal se mi líbit. Věci, které si popisovala ve svém příspěvku na něj některé sedí a jak kdy. Někdy mě úplně hypnotizuje a je všude, a někdy jako kdyby mě přehlížel. Normálně poznám kdy mě kluk chce, ale u něj nevím, je to jak na houpačce. Díky za odpověď Sis.

 132. Ahoj je mi kolem 12 a jsem zamilovaná do jednoho kluka on to ví ale já se to snažím vymluvit abychom mohli být aspoň přátelé. Ale on se ke mě chová tak jinak píše mi i kvůli blbostem chce abych chodila kdykoliv ven máme spolu prý hodně společného a dokonce řekl (nevím jestli to myslel vážně ) řekl: kdybys byla piromanka tak bys me se k sobě hodili. Ale má to i svojí špatnou str. Svoji bivalou řekl že je hezká a přímo nádhera ale ze je kráva. Provokuje mě (docela hodně ) a to se baví i s ostatními holkami docela dost hezky. Co myslíte má mě rad? Děkuji moc :)

  • Pokud on ví že se ti líbí a píše ti hezké věci a chodíte spolu ven tak se tomu nebraň a zkus ho dokopat tam kam chceš.
   Přeji hodně štěstí.

 133. Ahoj, mam takový problém: jeden kluk co se mi líbí se líbí i mojí kamarádce a já nevim co mam dělat, jestli to tak mam nechat nebo ne. Prosím o radu :(

 134. Ahoj. Můj kamarád (23) mi říká jenom když je opilej že mě strašně moc miluje. Říká mi to už rok každou zábavu, ale měl předtim šancí hodně a nedokáže mi ani napsat-) a že by neváhal ani vteřinu, já (15) taky ne, jenže mám kluka (21) :/ takže si prej na mě počká :33 Co myslíte, myslí to vážně? :o

  • Jsem na tom úplně stejně jako ty. Taky když má trochu upito!! Ale já nemám kluka, ale on holku… nevyřešitelné tohle

 135. Ahoj. Jmenuju se Lucy.
  Potřebovala bych poradit:
  Seznámila jsem se s jedním klukem do kterého jsem se hrozně zamilovala. A píšu si s ním hrozně ráda. Znám ho asi 3 týdny a napsal mi že se mu líbim na 90% ze 100%. Na vztahy mi říkala kámoška že je docela stydlivý, jinak je takový že ho jde všude hrozně slyšet a tak… Byla jsem s nim 2 krát venku a nevim co si o mě myslí. Nevim jestli se mu vážně líbim. Nevím jak se s nim mam víc bavit protože chodí ven s kámoši a to je asi 7 kluků a hrají fotbal. Prosím poraďte…. Děkuju moc předem, jsem úplně zoufalá, děkuju. Na zklamání jsem připravená… :(

  • Čau Lucy!

   No to je pecka, 90% ze 100% je paráda, nechápu proč jsi zoufalá! Hele, 100% by dostala jen nějaká Megan Fox nebo jiná nadpozemská bytost:-) A jinak – jestli jsi s ním byla venku už dvakrát, tak je to bomba, protože kdyby jsi ho nezaujala na prvním rande, tak na druhý nepůjde, ne?:-) Prostě to nech vyplynout, nevtírej se, počkej, co z toho bude,… Uvidíš, že to dobře dopadne!! Držím palce a dej vědět!

 136. Ahojte holky, myslíte si, že když mi jeden kluk píše sám od sebe, tak se mu líbím?
  Chtěl už po mě fotku. Je to můj bývalý spolužák. Kdysi jsme byli nejlepší kámoši. Byli jsme v druhé třídě a já se odstěhovala, od té doby jsme se neviděli. Asi před měsícem jsem mu napsala a od té doby mi pořád píše :). Kdyz jsem byla nedavno na dovci v chorvatsku, tak mi psal ze by tam radeji nez doma a zatim poslal tyhle smajliky ????. Jednou jak jsem musela koncit, tak byl z toho smutny. Holky co si o tom mám myslet?

 137. Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit? Ve škole sedím s klukem, který se mi strašně moc líbí, ale nevím zda já jemu. Všude se píše, ze se mu asi líbivé, když se na vás kouká, ale on je skoro nucen se na mě koukat, ale furt si se mnou povídá, i když už jsme za to dostali oba poznámku. Je na mě občas hrozně milý, ale také mě furt skadlil a jak byly takové ty malé gumicky na pleteni těch naramku tak je po mě vždycky střílel. Ale tak aby mě to moc nebolelo. Hodně sem si s ním taky na fb psala, ale teď už se dlouho neozval a já nechci být ta holka, která mu furt píše první (už sem mu několikrát napsala)..nedávno mě ale pozval ven. Když sem napsala, ze půjdu rada, vypadal (i přes internet) nadšeně. Ale v den kdy jsme měli jít ven se hned
  vymluvil, ze nemůže. Už se takhle vymluvil asi po 3. Nevím co si myslet. Dělá si ze mě snad jen srandu? A cítí ke mě neco?

  Jednou to už je dávno jsem mu napsala ze se mi líbí, ale on me odmitnul a napsal, ze chce být jen kamarad (měli jsme spolu skvěle kamaradstvi) a asi po půl roce mi napsal ze se mu líbit, jenže na mě už to bylo dlouho a navíc se mi docela líbil jiný kluk. Ale teď hodně lituju, ze jsem ho odmítla. Muže ke mě ještě něco citit?

 138. Ahoj Terezo, myslím si, že stejně jako ty k němu stále něco cítíš (i přes to že tě už jednou odmítl), je tady velká pravděpodobnost, že jeho city k tobě po jednom odmítnutí nezmizely… A s tím chozením, to se mi s klukem stalo, i když jsem s ním už chodila a neznamenalo to že mě nemá rád… Annie :-)

 139. Ahoj holky, sice to tdy nepatří, ale já jsem fakt stršnej zoufalec… tak prosím vás moc, odpovězte někdo na můj problém ve článku Když o tebe nestojí… díky

 140. Ahoj holky potřebuji poradit v mé třídě se mi líbí jeden kluk, ale nevím jestli i já jemu… Hodně se po mě kouká a když si toho všimnu tak se někdy i usměje, když jdu na chodbu nebo si stoupnu ke dveřím tak jde po chvíli za mnou, stoupne si naproti mě s rukama v kapse a pozoruje mě. Občas mě i provokuje např. nedávno když neměl svačinu tak mě zatáhl na holčičí záchody, stoupl si do dveří a řekl mi at mu dám kousek svačiny. Taky když mě provokuje má potřebu se mě dotknout. Sice už je to asi rok zpátky, ale když hrál s ostatníma flašku tak se ho někdo zeptal jestli by se mnou někdy něco měl, ale on neodpověděl. Místo toho se na mě koukal. Nevím co ještě napsat je toho ještě malá hrstka, ale i tak chci vědět jestli o mě opravdu zájem má, nebo to je jen má iluze a nechci toho později litovat… Předem děkuji za odpověď :)

  • já bych řekla že se mu líbíš ale neumí ti to říct( já kdyby to takhle šlo dál tak bych se ho prostě zeptala)

 141. Ahoj,mám takový případ ale nevím jestli mě má rád opravdu.
  :
  Je to nový kluk ve škole ale je o třídu víc .Jednou asi před půl měsíce jsme byly se školou na večerním představením a on seděl vedle mě.Nejdřív se jenom pokouknul ale jednou na mě koukal stttrašne dlouho tak jsem se na něj podívala a plaše usmála.Úsměv mi oplatil a otom mluvil se svím kamarádem vedlě něho na druhé sraně.Tak jsem se začala bavit S MOJÍ KAMARÁDKOU VEDLE MĚ a v tu dobu mě chytl za ruku (takže nás přerušil s kamarádkou) a začal si se mnou povídat .Jenže ono neni jednoduhé poslouchat potichí hlas když před náma mluvilo několik lidí co něco předvádělo.Tak jsem se k němu nnaháhla blíž k jeho obličeji a o to mu šlo.Tak jsme si povídaly pak jsme přestaly.Tak mě začala škemrat kamarádka abych jí řekla co mi říkal a když jsem jí to říkala tak jsem cítila jak se na mě kouká a potom sem ho slišela jak se baví s tím jeho kamarádem a jak se na mě dívají a smály se.Potom jsem se uvolnila a seděla v klidu.Jenže za chvíly mě vyrušil mprotože mě začal chytat za ruku nahoře tak jsem se na něj koukla a on se smál. Jenže jeho smích je rostomilej tak jsem se usmála.
  O pár dní mě chytl za boky a skoro mě odstrčil málem na klučičí záchody.Potom mě pustil a nechal jít.A později chtěl abych s nim hrála fotbal jenže já ho nemumím taak jsem mu to řekla a on mě to chtěl naučit jenže já jsem stydlivka tak jsem radši odmítla. Další den už věděl mé jméno ale tím mě zaskočil.V neděli jsme byly s kamarádkou venku a on mě nazíval takouvou přezdívkou kterou mám od Angličtináře jelikož je to angličan tak neumí vyslovit mé jméno Lucka tak mi říká Cucka.A dnes když jsem byla na chodbě tak si mě hodně dlouho prohlížel.

 142. Chci kluka kterýmu je 23 … mě je 15 ! (pište jestli je to normalní nebo ne !jako hraju fotbal on taky a on hraje v týmu s mým tatou ..jakože když jde kolem mě nebo se na sebe koukneme tak se usměje …nebo je tak přijde nebo pro něco jde k baru tak řekne ahoj dneska ti to sluší .. stojím takhle u baru a sedí tam tát a on přijde chytne mi kolem pasu a tátovi řekne ať si zvyjá ! :D problém je že má holku .. kámoška říkala že každej balvan se dá odvalit ! ale vyměnil by mě za svojí holku ? odpovězte ale nepište že sem blbá …díky

  • Ahoj, čo ty vieš,možno by ta aj vymenil 😂😂😂keď si takto rozumiete tak nestracaj nádej 😍😘😉😏😻😺💋👅💏💛💙💜💚❤💗💓💕💖💞

 143. ahoj
  mam dotaz..přešla sem na novou školu do 7 třídy..a ON přišel taky jako novej akorát že do 8…celý září jsme po sobě jen tak koukali ale jinak mi byl ukradenej..jednou přišel za mnou jeho bff a řekl mi jestli mu dám svůj fb že to chce jeho bff…no já jsem mu ho napsala na papírek a ON čekal kousek dál a já sem radši zůstala na svym místě a koukala na ně :D jeho bff mu to předal a ON za mnou chtěl asi jít ale zazvonilo na hodinu..další přestávku za mnou šel si se mnou popovídat a seznámit se :3 takhle to je až do teď ale už do mě i šťouchá(což dělá už od října) ale nějak od začátku listopadu už mě i objímá a občas se mnou chodí ze školy..já už sem mu i psala že ho mám ráda ale on mi napsal že mě má rád jenom jako kámošku(to bylo na konci září) ale teď nevim jak na tom jsme..myslíte že mě má pořád rád jen jako kámošku nebo něco víc?

  • To je normálne. 😘 aj ja som do chalana osmaka a som 7 a moja kamarátka 6 si s ním fajn moc rozumie a sú. Super kamaráti až na to obimanie…. Ináč si myslím že len s tebou chce byť kamarát ale čo ty vieš, možno sa to aj zmení 😍 promin ak ti to nepomohlo

 144. Chtěla bych se na něco zeptat…dva měsíce jsem chodila s jedním klukem pak se semnou rozešel a já nevím proč měsíc jsme se neviděli a teď smě se viděli na setkáních i dnes -na jedné slavnosti. Je strašně roztomilej, má krasnej úsměv oči proste všechno,dřív byl on kdo mi to říkal. Ze začátku to bylo složitý on do mě byl zamilovaný ale mně se jen tak líbil a skarlili smě se a hádali už jsou to asi dva roky.začal na mě být strašně hodny a já sem zjistila že ten kluk má obrovský krásný srdce a úplně sem se do něj zamilovala začali jsem spolu chodit. Chodíme na stejný kroužek a chceme pomáhat ostatním lidem.měli jsem přespání kde jsme byli porad spolu bylo to krásný.ale pak smě se rozešli a nedával mi ale neřekli smě si proč jenim napsal něco o tom ze nemá zájem, ale je možný že mu nějak řekl něco jeho straší bratr, protože se bál ze mu třeba nějak ublížím.já nevím proč spolu nejsme, ale když se ho ptala kámoška (sama)pak mi řekla něco o tom ze mi gratuluje k novýmu obzoru, protože holky mi hned utvareli novou aferku ale nebyla to pravda, pořád ho stejně miluju.ale nemam šanci s nim mluvit sama je to těžký. Ale dneska smě se nějak víc bavili a přišel mi úplně v pohodě. Já mám pocit že mě má pořád rad, ale co myslíte vy?

 145. Ahoj. Líbí se mi jeden kluk. Když s ním a s kámoškama chci jít ven tak musí jít ještě jeden kluk jinak nepujde. Skoro furt se na mě dívá, když jsem třeba smutná tak se zeptá co mi je, nebo proč jsem smutná a jen něco plácnu. Furt se s nej-kámoškou pošťuchujeme a říkáme si příjmení. Ona mi říká toho kluka příjmení že spolu chodíme atd… a zas jí říkam jednoho kluka kterýho má ráda. Teda nechce to přiznat, ale já si myslim že jo. A ona dřív s tim klukem co ho mam ráda chodila, ale asi v 1 třídě a pak byli nejlepší kamarádi, brali se jako sourozenci. Ale pak se mezi nima něco stalo a ta kámoška dělá že je mrtvej a bylo by jí líto kdyby jsem s nim chodila. Že by mi už nedůvěřovala jako teď. Už by jsme nebyli nej kámošky ale jenom kámošky. A já ho mam fakt ráda ale nevim jestli má rad on mě, a taky nevim co s tou kámošku, pls poradíte na tadyty 2 věci. Předem děkuji za odpověď.

  • můžu ti upřímě říct že je to hodně složitá situace a fakt nevím co s tím

 146. Chci kluka co už má holku a je mu je 23, mě je 15 …. mám ho moc ráda a strašně se mnou flirtuje, usmívá se a kouká po mě :o Co mám dělat? Je s tou svojí 7 let.

  • Promin, ale keď tebe je 15 a jemu 23? Fakt 😂??? A vieš aký sú chlapci,on sa na tebe len zábava že s tebou filtruje ale myslím si že keď je s tamto 7rokov tak ju miluje,vždy majú starší radšej mladšie ale nemyslím si že je do teba zamilovaný…nechcem byť zlá,dúfam že som nevyznela ako hnusná ale toto si myslím 😘

 147. Mam problém. Ve 3.třídě mě milovaly 4 kluci a já do toho jednoho byla taky tajně zamilovaná. Ale nemohu na něj zapomenout protože jsme se odstěhovali. Poraďte mi prosím…

 148. Ahoj, přes spolužačku jsem poznala jednoho kluka. Nechodí do naší školy ale parta spolužaček s nim chodí na kroužek v naší škole (tak se znají oni)… Začali jsme si psát na facebooku, už jsme spolu byli venku (celou dobu strašně pršelo a já se ho pořád ptala, jestli mu není zima, on řekl že neni ale pak (jak jsem předpokládala) jsem se ho na to zeptala na facebooku a on řekl, že mu zima byla (njn, ti kluci)… Jde o to, že si myslim, že k němu možná cítim něco víc,…ale jemu se právě líbí jedna moje spolužačka. Říká, že do 15-ti holku nechce (nešťastný konec u předchozího vztahu – i když, každý trval cca půl roku😉). Normálně se bavíme, já se ptam jak to jde se spolužačkou, on mi napíše že úplně v pohodě, třeba že jí konečně poprvé obejmul a tak..mam za něj radost😃, ale zároveň mě to jaksi,..no..ničí? Nevim, jak bych ten pocit pojmenovala..že mě to mrzí, je mi to líto. Známe se sice krátkou dobu (přesně nevim, tak dva měsíce..(?)) ale je mi s nim fajn a doufam v něco víc. Dokonce mě pozval na oběd, jí ne… Omlouvam se, že je to tak dlouhé🙊

 149. Ahojte holky,
  Je mi 13 a líbí se mi kluk, který chodí do stejné třídy jako já a minulý rok jsem vedle něj i seděla (bylo to božský, celý dny a přestávky a většinu hodin jsme se spolu bavily ) ale letos vedle něho nesedim :( přesto se trochu bavíme ale nevím koho má rád, jestli mě nebo mojí bff, se kterou už několikrát chodil… Teď spolu nechodí , ona ho nechce ale on ? nevím já nebo ona ? Každopádně jí píše na fb a mě moc ne…
  Holky ještě k tomu říkali že po mě koukal ale to bylo asi před měsícem… psali jsme si asi před 4 dny ale on potom odešel… :( Co myslíte holky, má mě rád nebo mě bere jako kámošku ? Zeptat se ho na to stydim…

 150. Ahoj , líbí se mj pár kluků , jsou 3 ale oni se navzájem spolu baví a když jsem šla s kamarádkou na WC tak oni šli za náma až tam , pak se s námi smály ale napomenula nás učitelka , tak jsme šli do třídy ale oni čekali až se jim otevře třída , oni pak procházeli chodbou a viděla nás zacházet do třídy , šli za námi a pak na nás ukazovali a já s kamarádkou dostala záchvat smíchu a oni se nám smáli , a ten jeden si se mnou psal přes fb o hodinu (já jsem mu napsala první) , o přestávku se na mě pak díval ale kamarádka tam nebyla takže se všichni tři koukali na mě , ni a tak jsem si s tím jedním povídala , Jenže s tím druhým jezdín ráno do školy autobusem , a asi po týdnu už na mě jením ti kluci koukali ale o kamarádce nikdy ani slovo , no a po škole jsem jela s tím druhým domů , pršelo a,na zastávce bylo dost lidí , já si stoupla za roh ven , on pak na mě vykoukl a usmál se , já se usmála a zeptala se ho co je , on odpověděl že nic , přijel autobus a on nastupoval za mnou , sedla jsem si a on o kousek dál , celou dobu na mě koukal , vystoupili jsme , on chodí na druhou stranu ale pořád se na mě otáčel a usmíval se. Líbím se mu? Omlouvám se za to že je to dlouhé 😁

 151. Ahoj, som do jedného chlapca je 8 a ja 6, moja kamarátka je 7 a bola doňho lenže už k nemu ani nič veľmi necity. My si veľmi dobre spolu rozumieme, píšeme si na fb každý deň aj do polnoci aj viac,boli sme spolu vonku a on chytil (tak normálne hej :D) máme blízko seba triedy a cez prestávky sa bavíme spolu smejeme sa,usmievame sa má seba,pozdravime sa a takto to je každý deň :) veľmi ho milujem ale neviem ci aj on :( kamarátka mi priveľa že áno lebo hovorí len mne to co nikomu inému. Podľa mňa má bere iba za kamarátku ale neviem. Prosím odpis
  Sofi

 152. Ahoj, píšu si s jedním klukem, píšeme si každý den a pořád píše že na mě myslí atd. Je to z obou stran stejné. Nedávno jsem ho ale potkala ve městě, nevěděla jsem zda ho mám pozdravit, ale nakonec jsem ho pozdravila a on se otočil zabručel a odešel od té doby mi skoro vůbec nepíše. Nevím co si o tom mám myslet, a když mu napíšu tak mi odsekne a už mi skoro vůbec nenapíše. Nevím jestli se s nim mam domluvit, aby jsme šli ven nebo jít rovnou za nim do práce nebo mu zavolat, zkrátka nevim.

 153. Ahoj pořád se na mě dívá jeden kluk ve škole mne se take libi ale me je 12 a mu je 10 mysliš ze to má cenu diky za odpoved

 154. Ahoj,
  mám ráda jednoho kluka. Ze začátku jsme byli velký kámoši(chodili spolu domů, venčili jeho psa, o víkendu jsme chodili ven, seděli spolu na hodiny, …), ale teď si mě téměř nevšímá. Řeknem si asi dvě věty za den. Baví se s každou holkou z naší třídy, jenom se mnou ne. Možná se mi to jen zdá. Je mi to líto, jelikož ho mám ráda a chybí mi. Ještě nikoho jsem neměla ráda, nechodila s nikým, atd.. Prosím pomozte, co mám dělat???

 155. Ahoj a není to tak, že ty ses do něho teď zamilovala (dříve si ho brala víc jako kamaráda), a proto ti teď připadá, že spolu tolik nemluvíte (přitom spolu mluvíte tak jako dřív?). Je divné, že najednou s tebou přestal komunikovat. Nezamiloval se do tebe on? A tak nějak se bojí projevit city?

 156. Ahoj… jeden kluk ze třídy se mi strašně líbí. Už ho znám fakt dlouho a jsme dobří kamarádi, před pár dny mě začal plácat přes zadek a začal si semnou víc povídat než předtím.. Myslíte že chce být víc než jen kamarádi?????.)

 157. Ahoj, no je to možné, sice nevím souvislosti. Takové to jeho plácání a povídání trvá už dlouho? Buď na něj milá, usmívej se na něho, pozvi ho třeba do kina. Možná až pak uvidíš. Když se ti tak libí, za zkoušku nic nedáš: )

 158. co když mě pořad poštukuje,provokuje snaží se se mnou pořád bavit a při hodinách na mě kouká..
  znamená to něco ,co myslíte.

 159. když na mě pořád kouká při hodině a čeká dokud se na nj nekouknu taky.Kyž se na něj potom podívá tak se
  usměje.Nebo pořád provokuje,poštuchuje a snaží se mě rozesmát..

 160. ahoj holky!:) prosím potřebuju slyšet ňáký názor nebo radu, jde o jednoho kluka do ktereho jsem se zamilovala, boužel jse vidíme jednou, dvakrát do měsíce:( po prví jsem se nechoval jako bych se mu líbyla, ani po druhý tak jsem to řekla jemu kamarádovi davidovi jestli by se ho nezeptal (jestli se mu nelíbím) on řekl že jo. pak si mě našel na fb a začali jsme si psat pak se mě zeptal jestli se mi líbí a já napsala že jo, a pak se se ho taky zeptala a on mi napsal že jsem moc hezká… :) pak jsme si psali a on mi napsal že by se mnou chtěl chodit, a já že bych chtěla taky, no a pak mě pozval ven se svíma kamaradama, no a povídali jsme si, a zajímal se o mě byl na mě milí, ( prý by mi dal pusu ale styděl se před kamarádama) když jsme se pak asi o dva týdny viděli znovu bylo to zase fajn, (byl milí a koupil mi čokoládu) skora každý den sme si psali ale pak čim dál tim míň… :( vždy napsal jako první on, a když nepsal řekla jsem si že mu napíšu ale vždy to bylo bez zájmu… a když se teď vidíme nevšímá si mě jen se na mě dívá, a pak napíše že se omlouvá že se semnou nebavil… jo ještě předtím než mi přestal psát se stala taková věc, zmího pohledu jsem před ním vipadala jak žádlivka a kráva!!! ale omluvila jsem se mu a vysvětlila jsem mu proč jsem to udělala a tak… a on napsal že se na mě nezlobí a že ho to i potěšilo:) fakt nevím co si o tom našem vstahu (nechodíme spolu ale to jse mu i napsala když se zeptal) myslet… jsem zněho nešťastná pořád se nervuju!! prosím poradtě mi… aspoň jak se snim bavit, a co mu mám třeba napsat… moc ho miluji!!:'(

 161. Ahoj Eliško, to mě mrzí, že tohle musíš teď řešit. Zaráží mě, že jste se spolu přestali bavit tak náhle. Prostě všechno bylo v pohodě a pak najednou přestal psát? Ty si mu udělala nějakou scénu? Píšeš, že si byla žárlivá. Možná bych ho nechala chvilku být, neuháněj ho, nepiš mu, jen mu třeba řekni ahoj, jak se máš a tak. Nebo se ho zeptej, kde se stala chyba? Možná je to právě on, co nechce nic uspěchat. I kluci bývají ostýchaví, i přesto že se tak klukům jevíme my holky.

  Zatím se měj a určitě napiš jestli se nějak pohneš z místa. Zajímá mě to

 162. Aho mám takovej problem jeden kluk se mi moc líbí a myslím že i já jemu ale jetu jeden problém on vždycky když se na něj podívám začne si povídat s mou kamoškou, je možný že by to dělal schvalně

 163. Ahoj, jo já myslím, že je to dost možné. Možná tě chce vyprovokovat k akci ne? Jinak se spolu nebavíte?

 164. ahoj, no neprovedla jsem mu nic velkého, omluvila jsem se mu a on mi řek že je to v pohodě a že ho to prý i potěšilo, byl i fakt rád, pak jsme si psaly a byl milejší než kdy jindy:) jenom že pak teda přestal psát a kyž napíšu já tak nic moc napíšem si jak se máme a dál nic, jako by neměl zájem ale teď v neděli jsem ho vyděla a byl v pohodě trochu se semnou bavil (bavily by sme se byvili víc ale museli by sme vědět o čem:D ) bylo vidět že se přede mnou fakt stydí, když jsem byla poblíš něj tak byl celej červenej… vždycky když se na mě koukal usmála jsem se na něj:) mam dojem že to bude tím že to je stydlín… a já taky ale abych se nezbláznila tak ho někam pozvu bude mít svátek tak snat mi to vyjde… děkuju za radu:)

 165. jo a jak mi přestal psát tak to nebylo ze dne na den spíš tak postopně psal míň a míň

 166. ahoj, neudělala jsem mu nic velkýho ( jestli chceš vědět co tak mi pošli tvůj email, nechci to psát sem) řekl že ho to i potěšilo a byl i fakt rád, pořád mi psal a byl hodnější než kdy jindy… vždycky napsal první on, tak obden sme si psali třeba o úplných blbostech ale psal že je to super…:) ale pak postupně psal míň a míň:( teď jsem rada že si napíšem jednou za týden ale vždycky jen jak se máme a co zrovna děláme… no a teď v pondělí jsem ho viděla trochu sme se bavili ( asi by sme se bavili víc jen vědět o čem) koukal se na mě a když jsem ho přistihla usmála jsem se a on taky:) jinak bylo vidět že se styděl víc než kdy jindy v mojí přítomnosti byl červenej až za ušima:D (já určitě taky:D jak se znám) tak je to o něco lepší než předtím… mam dojem že to je stydlín a já taky tak že to bude ještě složitý, ale abych se nezbláznila tak ho chci někam pozvat aby se to někam pohlo… děkuju za radu, ještě se ozvu:) jestli se zněho nezblázním:D

  • Ahoj Eliško, super nápad, pozvi ho někde. Jo jestli je stydlín, tak právě v tom může být kámen úrazu. Možná prostě neví, jak se rozhoupat a zkrátka a dobře to budeš muset udělat ty. Určitě napiš, jak na pozvání reagoval, jestli šel nebo ne: ) Zatím se měj: )

 167. Ahoj prosím o radu. Co mám dělat když se mi líbí kluk se kterým jsme velký kamarádi? Objímáme se na rozloučenou, když jsme hráli flašku dvakrát jsme si museli dát pusu… Ale najednou když mu píšu na messengeru, vidím že se na to podíval ale neodepsal. Co mám dělat? Dřív vim že jsem se mu líbila, ale nevim jestli i teď. A pořád chce nějakým způsobem s držet za ruce. Pomoc:(

  • Ahoj Kačko, no a co kdybys ho někde pozvala? Přece se s tebou za ruce nebude držet kluk, kterému se nelíbíš ne?

   • Ahoj,
    moje nejlepší kamarádka (14) má ráda kluka kterému je (19), začali si spolu psát, chodili spolu i ven a dokonce jí on řekl, že je do ní zamilovaný ale ona, ač to cítí stejně, mu to nedokáže sama říct…je to tím, že ve 14 letech, ještě není připravena? Ona mi říká, že nedává najevo svoje city, protože to neumí, ale to je podle mě jen výmluva. Já ji znám už 4 roky a jsme nejlepší kamarádky a já ji chci pomoct, ale teď nevím co dělat. Já sama přítele mám a normálně mu vždy řeknu co k němu cítím (je nám oběma 16).

 168. Ahoj Terko, ano může za tím být velmi nízký věk, ale někdo to podobně má i v době, kdy je dospělý. Zkrátka a dobře neumí druhému vyjádřit to, co cítí. Je to trošku škoda, protože ten druhý si pak může myslet, že ho ten dotyčný třeba vůbec nemiluje. Řekni kámošce, ať to zkusí. Slova MILUJI TĚ mu přece nemusí opakovat každých pět minut. Čas od času by mu to mohla říct, jestli ho teda opravdu miluje. Možná, že ho nakonec tolik nemiluje, proto mu to nechce říct. Kdo ví.

 169. Já jsem z něj zmatená. Líbim se jednomu klukovi (myslim- pořád za mnou chodí, „omylem“ se mě někdy dotýká a porád mi něco povídá. Někdy je Hódně blízko vedle mě) a on se líbí mě (docela). Vydává mi jasný signály, ale při dalšim kecánim se mi zmínil že má holku. ??? Co to je??
  Líbim se mu, nebo to je FAKT jenom friends?

 170. Ahoj, to je divné ne? Proč by se takhle choval, když má holku? Jsi si jistá, že ji má? A nebo se mu líbíš teď ty a proto čeká na tvé vyjádření, aby se rozešel s tou stávající, ne? Trošku si dej pozor. Takový kluk, který hraje na obě strany…no nic moc teda. Za chvíli by ti možná udělal to samé.

 171. Ahoj, chodím do třídy s jedním klukem který mi řekl že mě miluje ale nevím jestli to je pravda, já ho miluju ale nevím jak mu to mám říct nebo naznačit. Prosím o pomoc.

  • Napiš mu, nebo se ho zeptej jestli to myslel vážně. A jestli řekne jo, tak napiš že cítíš to stejné. Zkus to :)

 172. Ahoj, chci se jen zeptat…je normální když na mě docela cizí kluk v jednom kuse volá ,,Čááááááuuu“ a když jsem byla na oslavě jeho bráchy, pořád na mě koukal. Ale nic neříkal, poprvé…:D taky když je se svoji partou, pořád se směje a občas na mě koukne, většinou ve chvíli, kdy se já nekoukám. Může to něco znamenat?

  • Ahoj, no tak to tě s největší pravděpodobností nabaluje, nemyslíš? Kolik mu je? Tobě se líbí?

 173. Ahoj. Mam jeden velky problem. A potřebuju pomoc. Mam ve třídě kluka a jsem moc dobří kamaradi. Byla jsem do nej zamilovaná a ted taky.No kazdou hodinu se na ke diva. A kdyz se na nej podivam bud uhne pohledem a nebo se nejak zatvari . Pak zacal rikat ze spolu chodíme 😂 uprimenevim hák to myslel. Ale nejshrsi je ze mu to nedokazu rict. Samozrejme ze me taky obcas provokuje ale i to jak se ke me chova me obcas udivuje. Je na me moc hodny a vzdy mi oomuzu. Myslite si ze je do me zamilovaný?? Mela bych mu rict jak se citim ja??? PROSIM POMOCTE MI

 174. Ahoj….Mám jednoho kamaráda (je to i trochu brácha). Prostě když jsem byla malá tak moje mamka chodidla s jeho tátou.Prakticky jsme spolu vyrůstaly (byly to cca 3 roky). Potom se rodiče rozešli a my se tak 3 roky vůbec neviděli. Poté se přestěhoval s mamkou do naší vesnice a začali jsme se zase vídat. Chodili jsme ven jako parta on taky……Teď poslední dobou si uvědomuju že ho mám moc ráda a záleží mi na něm. Vůbec nevím jestli ho mám brát jako bráchu a nebo jako ,,kluka“ co se mi líbí. Často se mnou i lehce flirtuje a mě se to líbí. Píšeme si a říkáme si o každý kravině a zkušenosti, jsme si otevření navzájem.
  Teď asi před měsícem chtěl chodit s mojí kamarádkou a já strašně žárlila (a nebylo mi z toho zrovna nejlíp) ale nakonec jim to nevyšlo….
  Jestli mi někdo můžete poradit budu ráda….
  Chtěla bych poradit s tím jestli se mám nějak snažit a nebo ho mít za ,, bráchu“ a počkat na jiného kluka nebo tak nějak….😔

 175. Potřebuju poradit
  Už od prázdnin se mi líbí jeden kluk. Asi nějak po prázdninách jsem zjistila že to je takovej něj kámoš mého bráchy takže to je docela trapné ale nevi ó tom.
  Myslím že ke mě taky něco cítí zdravíme se koukáme na sebe usmíváme se na sebe. Příjde mi divné že mi lajkuje fotky na Instagramu jen selfiečka.No ale fakt nevím co dál.Vždy jak jdu kolem hřiště kde on hraje florbal s mým bráchou a usměje se na mě😘😘😘😘❤❤❤myslíte že se mu taky líbím??

 176. Ahoj,
  pokud se na tebe usmívá, nemusí znamenat, že se mu líbíš. A fotky ti může lajkovat jen z kamarádství. Někam ho pozvi, ale až budeme sami spolu, protože kdyby jsi to řekla před jeho kamarády, tak by tě mohl odmítnout (bude si hrát na drsňáka). Můžu se zeptat na váš věk? Plácnu: pokud ti je 16 a jemu třeba 17, 18.. Tak se mu líbit můžeš, ale jestli ti je třeba 14 a jemu 19, tak půjde jen o kamarádství. Držím palečky❤

 177. Ahoj potřebuji poradit.
  V 3. třídě jsem jela na tábor se sestřenici s poznala jsem jednoho kluka. Na ty tábory jsme jezdili pravidelně a já si časem uvědomila že toho kluka mám ráda. Myslím že ke mě taky něco cítil ale nikdy jsme si to nedali najevo. Když jsem byla v 6.tride začali jsme si psát a on mi přiznal že sem se mu líbila.(skoro vždycky jsem první psala já ale on rozváděl konverzaci) Od té doby jsem už na tábory nejezdila z osobních důvodu ,ale hodně mě to mrzelo jelikož jsem ho nemohla vídat. Neviděli jsme se asi 2 roky (ale psali jsme si). Pak když jsme se viděli bylo to strašné zvláštní. Pak jednou jsme byli na takové akci a on semnou i flirtoval a byl milej. Jenže potom jsme se zase asi 5 měsíců neviděli jelikož od sebe bydlíme poměrně daleko. (Sestřenka bydlí ve stejném městě jako on). Pak jsme se pod dlouhé době viděli a začali si zase intenzivně psát. Já do něj byla zamilovaná ale nevěděla jsem jak to má on. Letos v květnu jsme si tak nějak psali a on mi řekl že se mu líbí nějaka holka(ale ne já) – přišel s tím on sám. A od té doby jsme si vůbec nepsali. Sestřenka my pak někdy v červenci řekla že prý má (on) holku. Pak najednou v říjnu napsal (sám od sebe) a čirou náhodou mi sestřenka řekla že holku neměl že si to jen vymyslel…Od října si teda píšeme a on mě dokonce pozval do jeho tanečních aby si semnou prý zatancoval. Potřebuji proto poradit……
  Nevím co on něj čekat,pravda je že se mi pořád líbí a sestřenka říká že by si přála aby nám to vyšlo (zná ho totiž osobně). Ale já fakt nevím jelikož nechci si dělat nějaké naděje a potom být zase sklamaná. Ale na druhou stranu co když ke mě něco citi ale boji se odmítnutí? Já vážně už nevím.

 178. Myslím. že se mu líbíš. Naznač mu to a když tě náhodou odmítne, tak vyjde jiný. Ale ne před sestřenkou, až budete třeba sami s polu na tom tanečáku, mohl by dělat frajera a odmítnout tě :-)

 179. Ahoj, nevím si rady. Jsem až po uši zamilovaná do jednoho kluka. Ale myslím si že u něj nemám šanci… Napsat mu se stydím(jsem takový tichý stydlivý typ holky) ale když se potkáme tak se na sebe koukneme a usmějeme se. Oboum nám je 12(jo je to málo, ale když vidím ty komentáře od ostatních holek tak mi to příjde normální) Ráda bych mu napsala ale já to prostě nedokážu. Bojím se, že to zkazím a až se potkáme tak si bude myslet kdo ví co. Prosím pomozte mi! Jsem zoufalá.

 180. Ahoj, jednou k nám do třídy přišel jeden kluk byly jsme spojeni s béčkem… A ten kluk se pořád na mě diva usmívá a kolikrát mě i pozdravil u skříněk… Kolikrat když k nám vešel do tridy a uviděl mě tak zcervenal… Pak asi o tři dny později mi napsal… Přiznal se mi že se mu líbím a že by semnou chtěl chodit…. Tak jsme spolu byli asi týden… A pak jsem mu neverila v jedné věci protože mi jeho bratr napsal že je s kamarádem venku ale ten druhý zas že je na turnaji… Nevěděla jsem komu věřit a byla jsem zmatena… A pak mi napsal že jsem mu neverila a to je ten duvod proc uz semnou není… Ale stejně po mě pořád pokukuje nenápadně vždycky zčervená když mě vidí… A kolikrát ze mě nemůže spustit oči… Prosím o radu nevím jestli ještě ke mě něco cítí po tom všem… Děkuji

 181. Ahoj potřebuji se zeptat na jednu věc. Asi někdy uprostřed prosince jsem začala chodit na florbal do DDM. Chodí tam i jeden kluk. Mě se osobně moc nelíbí (líbí se mi jinej) je o rok starší než já. Pořád se na mě kouká máme třídy vedle sebe a o přestávkách se vídáme celkem často. Jednou jsem čekala společně se svou třídou u učebny výtvarky. A on vyšel ze třídy se svým kámošem já se na něho koukla a on spanikařil a stál jako socha potom se otočil a vrátil se do své třídy společně se svým kámošem. Když kolem sebe jdeme oba dva máme skloněné hlavy a on vždy zrůdné ve tvářích. Myslím že k němu taky něco cítím. Myslíte že se mu líbím?

 182. Jo a zapoměla jsem napsat že mi kamarádky říkají že se k sobě hodíme že bychom byli hezký pár atd.

 183. Ahoj prosím potřebovala bych poradit je mi 14 jemu taky. Chodíme do jiných tříd a osobně se neznáme, ale asi před měsícem jsme byli naše a jejich třída bruslit. Od té doby, když se potkáme na chotbě ve škole tak se na mě usměje. Nějak jsem to neřešila, ale včera ráno kámoška řekla, že se jí snaží dát jedny její kámošky s ním dohromady. Když řekla jeho jméno něco se ve mě zlomilo a od té doby na něj pořád myslím. (Ona neví že se mi líbí) já o ní nechci přijít, ale když se na mě odpoledne zase usmál bylo mi fakt na nic. Nevím co mám dělat. Prosím o radu. A předem děkuju.

 184. Zkuz mu to rict. Zkouzkou vyresis vse.
  Kdyz te odmitne tak te odmitne…. kluku na svete je spousta
  A kdyz bude souhlasit zak bude souhlasit

 185. Ahojte holky!!
  Potřebuji radu. Už jsem tady jednou psala poměrně nedávno. Psala jsem že se asi líbím klukovi se kterým chodím na florbal. No a ono se to trochu zvrtlo. Včera jsem byla na tréninku a kámoška která si o mě a o něm myslí že se k sobě hodíme viděla jak jsme běhali sprint (po jednom) tak se na mě prý koukal a pak se prý tak rostomile usmál. Já jí to z počátku nevěřila ale pak…. Dnes jsme jeli na zápas. Já a ostatní jsme čekali v šatně až půjdeme hrát. Všichni jsme se tam nasmáli a celkově jsme se více zkámošili. A pak to přišlo… Nachytala jsem ho jak se na mě koukal a ,,roztomile“ se smál (asi víte jak😂) no a pak rychle uhnul pohledem. Kdykoli jsme se na něčem s trenérem domlouvali postavil se vždy vedle mě. Jak jsem psala že se mi líbí někdo jiný. Asi to tak nebude. Mám ráda oba dva ❤ Myslíte že se mu líbím?? Jinak pardón že je to tak dlouhé

  • Mslim ze se mu libiss. Koukej se na nej hrzky koukat. Jiny by toto ani neudelal…………………..

  • Ahojky Veriss,
   ono někteří kluci, co se roztomile usmívají, tě nemusí ůplně zbožnovat, ale třeba taky jo. Napiš mu , třeba na facebook :)

 186. Mě se líbí jeden kluk,pořád se na mě kouká,ale sedím před paní učitelkou. Teď nevím,ale možná to není kvůli tomu,že se na paní učitelku kouká….no protože vždycky se na mě kouká i když je paní učitelka vzadu……
  Ale prostě to celý nemohu vydržet.Jednou se mi o něm zdálo 7 dní v tahu.Strašně ho mám ráda!Pořád na něj myslím.Ale možná se mu fakt líbím, protože často za náma chodí…Jednou chodil i pravidelně. Taky jeho mamka když u nás byli,tak říkala,že to s jeho sousedkou(ve škole-sedí vedle něj)nemůže vydržet a že chce sedět SE MNOU!❤❤❤❤❤

 187. Ahoj, líbí se mi jeden kluk. Je nám oběma 12. Já jsem do něj úplně blázen. Když ho vidím kouknu se a usměju se na něj a on mi to oplatí. Ale chodí na florbal a ve stejné kategorii je jedna holka(jedna z nejhezčích šestaček na škole) a myslím že se jí líbí. On k nám do školy ale nechodí ale žijeme ve stejné ulici. No….dneska jsem mu ,,poslala pozdrav“ na massengeru když byl aktivní a asi o dvacet sekund se odpojil. Nevím jestli byl v šoku nebo si toho jen nevšiml. No počkám jestli mi nepodepíše a dám vědět😘😘😘😍😍😘😍😍😍😍😘😘😘❤❤❤❤❤❤

  • Tak jo poslal mi pozdrav taky😍 A pak jsem poslala smajlíka a on taky a chvilku jsme spamovali no a pak jsem mu napsala jak se má a on že dobrý a jak se mám já a já že taky dobrý. Myslíte že u něj mám šanci?

   • Nevim napis mu ,,jestli se mu libi nejaka holka a kdyz ti odepise ze jo tak opatrne vyzvidej

 188. Potřebovala bych poradit líbí se mi jeden kluk a jsem do něj úplně zblázněná.
  Pořád na něj koukám a on na mě a nevím co dále.
  Myslím na něj skoro pořád a je mi občas smutno.
  Už jsem u zkoušela psát a normálně jsme si psali taky se mnou mluví.
  Špatné by ale bylo kdybych se ho na to zeptala já ??
  Prosím poraďte mi.
  A předem děkuji za odpověď 😇

 189. Ahoj,líbí se mi jeden kluk z naší třídy. Zajímalo by mě,jestli se mu líbím. O hodině se na mě kouká. Když se na něj podívám a on zrovna taky,usměje se. Po asi půl minutě mu to nejspíš už přijde trapné,tak přestane.
  Jednou za námi domů chodil pravidelně. Nemusel. Bavily jsme se s jeho mamkou a ta říkala,že už má dost té holky,s kterou sedí. Prý chce sedět se mnou. Známe se od malička. Já jsem si to vyložila tak,že normální kluk chce sedět se svojím kamarádem a zamilovaný s tou holkou,která se mu líbí. Chtěla bych aby ste to posoudily samy.

  • Třeba se na tebe kouká, kvůli tvému oblečení. Usmívat se může, aby to nebylo divné. Třeba tě bere jako kamarádku a třeba se mu líbíš. Musíš si všímat i jiných znaků.

   • Třeba….ale já nemám žádný úžasný obleční…a stejně by ho neviděl…a on se prve nesmál,jen když se na něho podívám se usměje… Promiň,ne že bych ti nevěřila,ale jsem spíš optimista.

 190. Ahoj,
  Už asi 3 měsíce si píšu s jedním klukem. Je to takový klučičí nejlepší kamarád. Říkáme si skoro vše. Nikdy jsem ho neviděla ale chtěla bych. Bydlí ve vedlejším městě. Je to od mého města celkem blízko. Mě se moc nelíbí, ale mám ho kamarádsky ráda. Přijde mi divně že mi neustále posílá srdíčka. Jednou dal na IG story ,,dejte follow téhle krásce“. Byla tam moje fotka a ještě mě k tomu označil. Píšeme si skoro každý den a i když já v té konverzaci nepoužijí žádné srdicko, on ho použije skoro v každé větě😂 myslíte že se mu líbím?

 191. Ty jseš tak naivní! Jakmile ti napíše kluk z jiného města, a úplně náhodou mu je stejně jako tobě, je to FAKE. Vůbec se s ním nebav! Jinak napíšu tvým rodičům, že si píšeš s úchylem! A máš zaracha! Víš, už jsem si to napsala. Já a tvůj otec zuříme. A teď mám tvůj mobil a na něm historii. Takže si s ním nebudeš psát. A doma se mnou vůbec nemluv!

 192. Ahoj girls! (pro nějakýho idiota : holky). Je mi 11 (lol tehle rok 12) a jsem střelená. Když jsem byla v 2. třídě, tak jsme se odstěhovali. Do nový školy jsem šla až od 3. *tečka xd* Děsně se mi líbil jeden kluk. Nevím jak se to stalo, ale šli jsme do jiný třídy a učitelka nám přikázala, ať spolu sedíme. Druhý den se mě zeptal, jestli VEDLE NĚHO NECHCI NÁHODOU SEDĚT! <3 . Samozřejmě jsem řekla ano. O hodině mě vždy pošťuchoval atd. Vyžadoval abych se na něj pořád koukala a já se nechala. Strašně se mi líbí i teď a myslím že já i jemu (pořád se na mě o hodině kouká, když se na něj podívám a máme oční kontakt tak se asi ušklíbne [ne jako znechuceně ale jako by se usmíval]. Za ním sedí moje kamarádky a vždycky o přestávce tam jdu. V pátek jsem si vedle něj sedla a začal se s námi bavit a předváděl se. Taky se trošku červenal.). Co když to ale myslí jen kamarádsky? Mám počkat až mi řekne že mě má rád nebo mu to mám říct sama? Už jsme spolu chodili ale rozešla jsem se s ním, protože mě úplně ignoroval. Ale teď se o mě zajímá A NAVÍC PŘI VYBÍJENÉ MĚ CHCE DO TÝMU A CHCE ABYCH SE S NÍM POŘÁD BAVILA<33333. Myslíte si, že to máme dát zase dohromady?

 193. Skvělé… Chodí s jednou blbou holkou která mě nesnáší, a chová se jako by to byl její majetek. Očivině jí nechce ale nevím jestli ano… Prosím! Co mám dělat???

  • Neřešte 😂 Vykašlala jsem se na něj, mám lepšího, hodnějšího a celkově skvělého kluka 😍

 194. Ahojky girls!!! Jsem tak malinko střelená a taky trošku impulzivní. No a vloni jsme jeli na lyžák a já byla hrozně zamilovaná do jednoho kluka. Bylo to celkem šílený a protože to zjistili jeho kámoši a já ale nechtěla aby se to dozvěděl takhle.. tak jsem si celkem, aspoň myslím, zkazila pověst. Já navíc ani nemám a hned tak nebudu mít mobil a to je dneska celkem problém. No a teď o rok později je mi už skoro 14 a líbí se mi jeden kluk. Chodím s ním do třídy už od 1. a tehdy se mi taky líbil ale líbila se mu jedna moje kámoška tak jsem jí ho tak trochu nechala. Oni spolu vždycky na výjezdech tancovali, jinak teda vlastně nic ale znáte to… Teď jsme oba na jiný škole a ta kámoška tu není. No ale já mu nemůžu napsat třeba přes ig jak nemám ten mobil. Smím psát jen sms z mamky mobilu. Sice neomezeně, ale stejně. Já mám jen tlačítkovej s nulovým kreditem a mamka taky, ale sms od ní psát můžu. No a teď tak jak jako po tom klukovi pokukuju a on mě občas taky sleduje ale já jsem co se kluků týče trochu nesmělá… Jindy jsem sebevědomej cvok ale u kluků to prostě nejde. Poraďte prosím!!! A díky že jste to všechno přečetli děkuju mooooooc!

 195. Ahoj libi jse my muj kamarad kkterej je semnou skoro každej den venku ale zamilovala jsem se do něho a nevim jak dal ale ma holku a jak sme spolu venku tak mě chyta za zadek atd pomužete my prosimm

  • Zapomeň na něho. Taky by ti nebylo příjemné kdyby TI nějaká holka sebrala kluka, že? Přeji pěkný den. *Kolik ti je?

Diskuze je uzavřena.