Milujeme kočky! Zatím bez hodnocení.

Přiznám se ke své úchylce (první zveřejněná) a to, že jsem velká milovnice kočiček! Nikdy jsem neměla žádnou velkou lásku ke psům, ano většina z nich se mi líbí, krásná stvoření, ale kočky mi vždycky přišly plyšovější, mazlivější a vtipnější (+ jsem líná na venčení). Navíc mám ráda jejich nezávislost a když už naše Lila přijde a spí mi na bříšku, je to hrozně hezký pocit, uvědomit si, že si k Vám vytvořila takové pouto důvěry. Prostě… Miluju kočky!

Vždycky, když mám špatnou náladu mě rozesmějí videa na youtube, je tam takové kvanto vtipných videí, z nichž některá jsou samozřejmě fake, ale většina z nich mě dostane do kolen – někdy jsou vážně k neuvěření! Protože právě teď nemůžu spát, opět jsem projížděla videa a hodím Vám sem moje nejoblíbenější – až budete smutné, zkuste se na ně podívat, zaručeně vás rozesmějí! ;)

Proč nemůžou být pořád takhle malinké, hravé a roztomilé? (Má hladina mateřských hormonů po shlédnutí stoupá vzhůru)

Tak tohle je vážně What The Fuck kitty!

Ne vážně! Zkuste se tomu nezasmát!

Další nával hormonů doprovázeno slovy „Jéééééééééé“

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

 1. Ta první fotografie je úžasná. :) Taky máme kočku, tedy kocourka Mourka.
  A první a poslední video je nejroztomilejší.

 2. Taky miluju kočky, já mám kocourka, jenže ten se ani nenechá pohladit :D Možná na hlavě, jinak ne. Možná jenom trochu, ale strašně protestuje :D Taky je strašně uřvanej :D Ty videa jsou boží :)

  • Mersmerize

   To já jsem hrozně vděčná za to, že máme tak mazlivou kočku, i když je to teda hroznej strašpytel:D (+ neumí pořádně mňoukat:))

 3. Jo a mimochodem – ještě mi hrozně krade věci :D Si někdy říkám, jestli to je vůbec kočka :D

 4. Já mám slabost nejenom pro kočky, ale spíš pro zvířátka celkově:)) Máme doma kočičku, kocoura, jezevčíka…a za vysvědčení dostanu chameleona!
  Nejvíc mě dostalo to poslední video ♥ to je hrozně krásný :)

 5. Já ty kočky tak miluju! ^^ To jsou tak úžasné stvoření! Takový ňuňatý malý chlupatý kouličky :33 :D Mě teda rozesmálo to 1., 3. a 4. video :D

 6. Videa s kočkama mám strašně ráda. Vždycky se u toho všichni nasmějeme :) Jsou to dobří komici, jak ty naše doma :) A to jich máme šest, takže komiků až až :)

 7. Social Point

  Kočky jsou úžasní!

TOPlist