Domů Rodina & Škola Moje zápisky Milujeme kočky! Zatím bez hodnocení.

Milujeme kočky! Zatím bez hodnocení.

8

Přiznám se ke své úchylce (první zveřejněná) a to, že jsem velká milovnice kočiček! Nikdy jsem neměla žádnou velkou lásku ke psům, ano většina z nich se mi líbí, krásná stvoření, ale kočky mi vždycky přišly plyšovější, mazlivější a vtipnější (+ jsem líná na venčení). Navíc mám ráda jejich nezávislost a když už naše Lila přijde a spí mi na bříšku, je to hrozně hezký pocit, uvědomit si, že si k Vám vytvořila takové pouto důvěry. Prostě… Miluju kočky!

Vždycky, když mám špatnou náladu mě rozesmějí videa na youtube, je tam takové kvanto vtipných videí, z nichž některá jsou samozřejmě fake, ale většina z nich mě dostane do kolen – někdy jsou vážně k neuvěření! Protože právě teď nemůžu spát, opět jsem projížděla videa a hodím Vám sem moje nejoblíbenější – až budete smutné, zkuste se na ně podívat, zaručeně vás rozesmějí! ;)

Proč nemůžou být pořád takhle malinké, hravé a roztomilé? (Má hladina mateřských hormonů po shlédnutí stoupá vzhůru)

Tak tohle je vážně What The Fuck kitty!

Ne vážně! Zkuste se tomu nezasmát!

Další nával hormonů doprovázeno slovy „Jéééééééééé“

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekSpeciál bydlení: Zvol si barvu
Další článekSephora Colorful Palette
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

 1. Ta první fotografie je úžasná. :) Taky máme kočku, tedy kocourka Mourka.
  A první a poslední video je nejroztomilejší.

 2. Taky miluju kočky, já mám kocourka, jenže ten se ani nenechá pohladit :D Možná na hlavě, jinak ne. Možná jenom trochu, ale strašně protestuje :D Taky je strašně uřvanej :D Ty videa jsou boží :)

  • To já jsem hrozně vděčná za to, že máme tak mazlivou kočku, i když je to teda hroznej strašpytel:D (+ neumí pořádně mňoukat:))

 3. Jo a mimochodem – ještě mi hrozně krade věci :D Si někdy říkám, jestli to je vůbec kočka :D

 4. Já mám slabost nejenom pro kočky, ale spíš pro zvířátka celkově:)) Máme doma kočičku, kocoura, jezevčíka…a za vysvědčení dostanu chameleona!
  Nejvíc mě dostalo to poslední video ♥ to je hrozně krásný :)

 5. Já ty kočky tak miluju! ^^ To jsou tak úžasné stvoření! Takový ňuňatý malý chlupatý kouličky :33 :D Mě teda rozesmálo to 1., 3. a 4. video :D

 6. Videa s kočkama mám strašně ráda. Vždycky se u toho všichni nasmějeme :) Jsou to dobří komici, jak ty naše doma :) A to jich máme šest, takže komiků až až :)

Diskuze je uzavřena.