Modeláž nehtů s novou řadou Amazing a Vampire Zatím bez hodnocení.

Dnes si povíme něco o nové řadě gel-laků na nehty Amazing, ale i o UV lacích, které vykouzlí vzhledově perfektní nehty každé z nás!

Ruce jsou hned po naší tváři nejčastěji viditelnou částí těla. Však si jen uvědomte, na co vše je používáme – zdravíme s mini, slouží ke gestikulaci a podáváme jimi věci ostatním. Ruce jsou viditelné de facto vždy. Spolu s nimi ale také naše nehty! Právě díky tomu je potřeba dbát na jejich vzhled a upravenost. A pokud si říkáte, že ne každé z nás matka příroda nadělila bezchybně vypadající a bezproblémové nehty, nebojte…

Upravování a modelování nehtů se rozmohlo především v posledních letech, kdy se začal klást větší důraz na celkový vnější vzhled. Především ženy, u kterých se tak nějak delší nehty předpokládají, dbají na jejich upravenost, nalakování, a pokud možno na jejich celkovou bezchybnost. Pokud patříte, tak jako já, mezi ženy, které bojují s nevzhledným povrchem a častým lámáním nehtů, tak UV gelové laky Vampire budou vaším věrným pomocníkem. Jak již název napovídá, důraz je kladen na červenou barvu, která dnes jak se říká „frčí“. Pod touto řadou naleznete celkem 18 různých odstínů červené, kterými nejen že budete mile překvapeni, ale sladit jednotlivé odstíny s barvou rtěnky již nebude žádný problém. UV gelové laky navíc zajistí dokonalý vzhled povrchu nehtu, což je jen další plus.

Pokud naopak patříte mezi ty šťastlivce, kteří jsou se svými nehty spokojeni, ale toužíte po zpestření všedního života, v rámci nové řady gel laků Amazing budete jako ryba ve vodě. Tato řada nabízí celkem na 17 různých barev, které nadchnou každou z nás. Navíc, gelové laky Amazing nevynikají pouze širokou škálou odstínů, ale také sytostí barev a vysokou kvalitou. Třešničkou na dortu je fakt, že obě tyto řady jsou nabízeny za krásných 89,-Kč!

Dbát na úpravu nehtů by měla každá žena, která má sebe sama ráda. E-shop Nehtyprofi.cz patří mezi oblíbence českého trhu s péčí o nehty, a jde především o spolehlivého prodejce, čemuž ostatně nasvědčují také hodnocení, která můžete shlédnout na Heuréce. Nečekejte a podívejte se na jejich stránky a nabídku produktů, a uvidíte, že nebudete moci odolat.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist