Módní tipy pro iPhone Zatím bez hodnocení.

Jak známo, firma Apple si u svých výrobků zakládá na stylovosti a minimalistickém designu. Její výrobky proto nejsou jen spotřební elektronikou, ale také módním doplňkem. Najdou se i lidé, kteří kritizují výrobky od firmy Apple a tvrdí, že člověk platí především za značku a vlastní jejich výrobky jen kvůli tomu, aby byli styloví. Možná mají z části pravdu. Ale je to stejné jako ve světě módy, kde si za luxusnější značky vždy něco připlatíte.

iphone6Nejnovější iPhone 6 na první pohled zaujme větším displejem Retina HD s úhlopříčkou 4,7 palce. Fanoušci sociálních sítí ocení i 8MP fotoaparát iSight s technologií Focus Pixels. Vše je pak zabaleno v hladce zaoblené konstrukci, tenké jenom 6,9 mm. K dispozici je ve stříbrné, zlaté a vesmírně šedé barvě – tedy v barvách, které se hodí prakticky ke všemu. A pokud je ti to stále málo, existuje nespočet krytů, kterými si můžeš svůj telefon „personalizovat“ třeba podle své aktuální nálady.

A jak jsem na tom s iPhonem já?

Mám od Applu už druhý telefon a v mezičase po rozbití prvního iPhonu a pořízením druhého jsem vyloženě trpěla. Android mi prostě nevyhovoval.

Telefon jako módní doplněk

Všichni víme, že si můžeš nastavit tapetu, která se ti líbí a můžeš ji kdykoliv změnit. Ale mne osobně tohle nestačilo, jsem extrovert a všichni hned musí vědět, jaká jsem, což dávám najevo častým střídáním obalů, kterých je na výběr nepřeberné množství a i když jich máš hromadu, pořád prostě musíš kupovat další. Protože tenhle se ti bude hodit k těmhle šatům a tenhle ke kalhotám a tenhle… No prostě ho potřebuješ!

gumovy-obal-iphoneJá nejradši mám kryty gumové. Jsou měkké, vypadají hezky, a když telefon nešťastnou náhodou spadne, tak se s ním prakticky nic nestane, stejně jako s obalem. Troufnu si tvrdit, že se nic nestane ani display, protože většina obalů sahá až nad něj. Většinou jsou tedy spíše infantilní, ale to já nevidím jako problém, sama vlastním Tweetyho a jednorožce, prostě typické pro skoro dospělou slečnu.  Ale jsou i jednoduché, jednobarevné bez divných tvarů a přízdob. Jenže ty jsou moc nudné :-)

pevny-kryt-iphoneDalší variantou, oblíbenější, jsou pevné kryty, které tvoří  „skořápku“  telefonu, která asi nechrání tolik jako gumový obal, ale jsou lepší než nic. Ten mám jen jeden, ale nosím jej prakticky pořád, protože je hladký a nemá nepravidelný tvar, takže jde dát i do kapsy, je prostě skladnější. Jedinou nevýhodou je, že je z pevného plastu a tím pádem se hůř sundává, obzvláště s dlouhými nehty.

 

penezenkovy-obal-iphoneNejvětší ochranu poskytne tzv. peněženkový obal, který obalí úplně celý telefon a tak je už riziko poškození úplně minimální. Já osobně tenhle nevlastním, nepřijde mi tak stylový jako ostatní, ale chápu, že je bezpečnější. Výhodou je, že většina má v příklopné části i menší kapsičky, do kterých si můžete napsat třeba čísla pro případ nouze, kdyby se telefon vybil anebo v nich mít nějaké peníze pro strýčka Příhodu :-)roztomily-obal-iphone

 

Poslední jsou obaly, které by na běžné nošení byly asi nepraktické, ale jsou tak úžasně roztomilé, že už dlouho uvažuju nad pořízením jednoho z nich, protože jsou prostě super.

 

Myslím, že v tomhle množství variant si musí vybrat každý, kdo má iPhone. A jestli ho ještě nemáte, tak zde můžete vybrat iphone, který bude odpovídat právě vašemu stylu nejlépe.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist