Můj deník || 5/5 (6)

Ano, po celkem dlouhé době je tu pokračování mého deníku. Dnes se o mně dozvíte něco úplně nového. Dnes je 14.7.2018 (opět nevím, kdy článek vyjde). Tak jdeme na to!

Začnu novinkou. Do teď jsem nevěděla, čím budu jako dospělá. Ale teď už to vím. Kadeřnice nebo stylistka. Takže, jestli máte v plánu jít ke kadeřnici nebo k stylistce (za pár let) v mém městě, tak se třeba potkáme. Baví mě make-up i účesy. Třeba budu mít takový salón.

Dneska ráno jsem vstala a protáhla se. V tu chvíli jsem si všimla, že můj přítel není v posteli. Šla jsem ho hledat a on nikde. A pak jsem si oddychla, když jsem ho viděla na balkoně. Šla jsem za ním a on KOUŘIL! Na místě jsem ho seřvala a hodila jeho cigarety z balkonu. Bydlíme ve vysokém patře ták….. No nic. Teď ho tajně sleduju. Já ze srdce nesnáším kouření! Když šel za „kámošem“ tak jsem mu prohrabala všechny šuplíky a našla jsem 8 balíčků cigaret a 3 zapalovače. Mně už asi hrabe! A co je nejhorší, že je mu 17! Musí si počkat pár dní než mu bude 18… Tohle přehnal!

K veselejšímu tématu. Už od mých pěti let jsem si šetřila na auto. A už jsem si našetřila přesně 456 802 Kč! A ještě si šetřím. Ještě nevím, co si koupím za auto. Uvažuju, že si koupím nějaké bílé. To je nejčastější barva aut. Navíc mi to přijde moderní.

Moje sestra střídá kluky. Minule se jí líbil takovej a teď makovej. Její kamarádka Naďa má bratra (Naďa je sousedka u rodičů {12 let} má bratra [14 let]). A ona se do něj šíleně zamilovala. A napsala mu „romantický“ dopis:

Ahoj, Marťo… Tak trochu se mi líbíš… Ozvi se na tel. číslo _45 _ _6 _0_. Svoje telefonní číslo napsala správně, ale nebudu ho zveřejňovat. On ji zavolal a teď mi od ní přišla SMSka. Chodějí spolu. Nemám slov…

Můžeš se těšit na další pokračování.

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Jj, Nn, nwm, WTF, BTW, OMG

    Tvůj život je tak neobyčejný.

  2. Dlouhé době?

TOPlist