Můj seznam budoucích manželů 5/5 (1)

Dnes jen odpočinkově a osobněji. Když jsem změnila vzhled, hodně slečen se ptalo, jak to bude s články, které dříve nebyly zobrazeny v klasickém výpise, ale pouze pod image sliderem – šlo hlavně o rubriku Moje zápisky, která je přímo a jen o mně a tudíž jí do článků moc cpát nechci. Každopádně tady to jinak nepůjde a proto jsem ji spojila a občas si budete moct najít nějaký ten osobnější článek mezi těmi dívčími. Doufám, že s tím nebudete mít problémy, ale nemusíte se bát, nebudu to přehánět.

Teď už ale k seznamu: Když mi bylo čtrnáct (osm let nazpět), byla jsem vcelku normální dospívající holka, ale na tuhle dobu, už by se možná normální tak úplně nehodilo. V té době jsem neměla přítele (a ani nikdy předtím) a ani jsem po tom netoužila, čím se možná od dnešní doby můj svět odlišoval, protože často potkávám třináctileté slečny ve vážných vztazích. Já jsem žádného kluka neměla a ani jsem si nepřipadala nijak špatně, byla jsem spokojená.

Všichni se mě ptali – jaký kluk se ti líbí? Jaký chceš, aby byl tvůj budoucí kluk? A já nikdy neuměla pořádně odpovědět. Vždycky, když se mi nějaký kluk líbil, bylo na něm něco špatně, měl nějakou špatnou vlastnost nebo se mi něco nelíbilo a to bylo u všech a i to byl možná důvod, proč jsem si žádný vztah nehledala – vždycky jsem věděla, že je lepší být sama než ve vztahu, kde Vám na druhém neustále něco vadí.

Každopádně, abych si dokázala, že jsem naprosto normální a že znám ty, kteří se mi líbí a nemají podle mě žádnou chybu, začala jsem si psát seznam. Jenže – jak jsem posléze zjistila, v tom seznamu byly samé mé platonické lásky, herci, zpěváci, spisovatelé a nikdo skutečný, nikdo koho doopravdy znám. (Fakt šok!:D) Ale seznam jsem si vedla spokojeně dál, připadalo mi to jako dobrý nápad, protože přesně vystihoval, co od kluka chci a že toho nebylo málo.

Bylo docela zajímavé sledovat, jak se moje preference mění, jak se mění moje platonické lásky a jak seznam roste. Když se podívám na první místa, která jsem napsala jako první, přesně vidím, co jsem v té době chtěla a jaké byly mé představy o lásce a budoucích partnerech. (Dobře, mít na prvním místě Arnolda jako Terminátora není zrovna optimistická představa!)

Ani v prvním a ani v dalším reálném vztahu jsem se seznamu nezbavila, naopak – je zajímavé pozorovat, jak se časem měnily moje názory a moje požadavky. Přeci jen – číst si deníkové zápisky a dlouhý seznam budoucích manželů je zajímavá zkušenost, hlavně po několika letech. A tak můj seznam vydržel dlouhých osm let až do dnes, kdy ho stále aktualizuji a rozčiluju s ním Tomáše (raději ho schovávám, aby ho neroztrhal a vítězně nespálil!)

Koho na mém seznamu mám?  

Nejvtipnější budoucí manžel je určitě Asgard Thor (dobře, spokojím se s každým asgardem, vždyť vypadají stejně!) z mojí doby  zamilovanosti do Star Gate. Ze stejného seriálu tam najdete i Richarda Deana Andersona nebo Joe Flanigana. Nesmí tam samozřejmě chybět nabušenej guvernér Arnold jako Terminátor a lovec predátorů. Stephen King společně s Christianem Balem (Batman) a Hughem Jackmanem (Wolverine X-man) jsou jasní. Z novějších tam mám i Daniela Craiga (neskutečně charismatický James Bond)nebo JCVD (dobře, v obličeji nic moc, ale mít v padesáti takový tělo?!)

I když je to neuvěřitelně puberťácká věc, které bych se měla zbavit a rozhodně se tím nechlubit, podobné seznamy mi přijdou skvělé, hlavně když si čtete starší příspěvky po několika letech. Věřte mi – ve čtrnácti je svět rozhodně jiný než ve dvaceti:)

Vedete si deník, podobný seznam nebo něco podobného?:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. :DD Moje platonická láska byl ve 13 Eminem a teď Taylor Lautner… nikdy jsem si seznam nevedla, ale asi začnu :D!

 2. Já si ho asi taky začnu vést – a napíšu tam i ty moje ‘dětské lásky’, když mi bylo asi 5! :)

 3. Já nemám teda ani deník,ale nepřijde mi,že bych se o něco ochuzovala.Je sice pravda,že jsem si parkrát říkala,že bych ho měla začít vést :)

 4. tak u mě to byl jensen Ackles (ten asi nejdýl :D, tak ve 12 :D)
  pak Ian Somerha., A. Skarsgard, a jsem na starší a už od 14 zbožňuju R. Fiennes a L. Neesona :D

  • S Damonem souhlasím, stejně tak se Skarsgardem (jestli si dobře pamatuju, je to ten z pravé krve, uí) a Ralp Fiennes je perfektní herec, hroznej sympaťák:)

   • Ralph Fiennes je opravdu uzasny,charismaticky muz. Jinak se mi libi jeste herci Chad Lowe, Julian Morris a jednu dobu jsem byla silene zblaznena do Alana Rickmana,ktery hraje Snapea v Harry Potterovi. Uzasne zaporny a uhrancivy muz. A vek je jen cislo :-)

 5. No, u mě Robert Pattinson, pak jsem přesadila na Jacksona Rathbone. Teď je to Ian Somerhalder, ale už odeznívá ;u

 6. Souhlasím tady s většinou z vás, taky jsem děsně milovala Jensena Acklese, Iana Somerhaldera, Alexandra Skaarsgarda a tak, ale teď je můj největší favorit Colin Firth:)) je to dokonalej britskej gentleman, co dokáže bejt roztomilej:)) a co na tom že je mu 50?:DD

 7. Jsem na tom podobně jako ty v mládí.. Né že by mě kluci nezajímali, ale k životu je zatím nepotřebuju a žádnou svou budoucí lásku nevyhledávám.. Nějak tyto věci plynou okolo mě, i když vidím pár, který se má rád, trochu jim závidím.. Bohužel, kde hledat?

 8. Alan Rickman, jednoznačně. Je to výborný herec, působí na mě jako gentleman, je neskutečně charismatický, má krásný úsměv, není zhýčkaný jako některé “celebrity” a zbožňuju jeho hluboký hlas. :D Navíc mi přijde strašně roztomilý jeho dlouholetý vztah s Ritou… No, a jinak mi také svým způsobem imponují Jason Isaacs, Gary Oldman, Liam Neeson, Karel Roden a Ondřej Vetchý. :D

 9. U mě Douglas Booth (Kyle z LOL), Sean Biggerstaff (Oliver Wood z Harryho Pottera), Niall Horan, Vojta Dyk, Chace Crawford (Nate z Gossip girl) :DD Máte to někdo podobně? :)

 10. Omlouvám se, nepatří to dk tématu ale.. Docela škrábeš, Mers:)

 11. U mě to byl (a ještě pořád je) John Travolta :D:)
  a.. kdybych měla vyjmenovat všechny, bylo by jich nejmíň dvacet :D dřív jsem je měnila každou chvilku:D

 12. (^^) Fraise Massepain

  Tak těch bylo hodně :D Ze školky jeden, ze třídy na základce 2, tady na gymplu 4, na táboře 4, učitelé 3. :D A pak ještě Vojta Kotek, Hugh Grant, Vojta Dyk, Billie Joe Armstrong a ještě by se jich pár našlo … :D

 13. Zajímavý článek :-)! souhlasím s Danem Craigem – jeho bych brala všema deseti ;)

 14. Je to heský

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist