Na twitteru Zatím bez hodnocení.

Určitě jste si toho všimli – tedy aspoň ti, co už mě trošku lépe znají, ale jedu už jak na facebooku, tak na Twitteru a musím dát „to se mi líbí“.

Na twitter mě zavedl až přítel, nějak extra nadšená jsem z toho nebyla, teď ovšem měním názor – ne nijak radikálně, ale uznávám svojí chybu.

Twitter je sice v angličtině, ale zorientovat se tam dokáže po chvilce bádání každý. Navíc.. Máš nějakou oblíbenou celebritu? Doopravdy strašně moc známých osobnosti (např. Mark Zuckerberg – zakladatel facebooku) tam mají svůj vlastní profil, na který píší oni sami a můžeš tak sledovat jejich běžný život – navíc, twitter si pečlivě ověřuje, kdo je a není fake, tudíž jakmile u fotky uvidíš modré zatržítko, jedná se o prověřenou stránku/celebritu.

Pokud máš twitter a chtěla by ses stát mým „Follower“ stačí kliknout sem

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Yeah! :D Díky za tip ! :)

  2. na twitteri má už účet. založený..zabudla som heslo..ale neviem ako to mám používať..takak si nový založím,určite si ťa rada pridám :) a inak akurát som si prečítala tvoj článok o holení..síce sa holím už tri a pol roka….pomohli mi tvoje rady…ja mám totiž tiež vždy po holení vyrážky a citlivú kožu..premýšľam ,že si pôjdem kúpiť tú vénuz žiletku a aj gél lactacyd…na imtímnu hygienu..neviem či poznáš..:) aké iné kozmetické prípravky tohoto typu by si mi poradila ty???

    • Venus žiletku ti určitě schvaluju, já sama jí používám, když se holím žiletkou:) Určitě z téhle řady je nejlepší Venus embrace, ty jsou podle mě nejkvalitnější.

      Gel lactacyd je taky dobrý. Já sama na intimní hygienu používám gyntimu, která mi vyhovuje. Být tebou nejdřív vyzkouším lactacyd, který vyhovuje mnoha slečnám:)

      • ďakujem moc..:) akurát pred chvíľou som vyšla zo sprchy,tak som ten lactacyd vyskúšala..:) a zatiaľ niesú žiadne vyrážky..tak dúfam,že ani nebudú..a ešte raz Dík…za tipy..tvoje články sa mi veľmi ppáčia :) a tú žiletku si určite pôjdem kúpiť :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist