Na Vysočině Zatím bez hodnocení.

… a protože mám volno, konečně jsem se mohla doma na všechno vykašlat a jet se podívat za tatínkem na naší milou chaloupku. Říkám tomu chaloupka, i když táta tu normálně bydlí, dokonce i já jako malá jsem tu vyrůstala, ale protože spoustu let jsme sem jezdili jen o víkendech, název chaloupka prostě zůstal a navíc – v lesích jsou vždycky chaloupky! (Škoda, že ta naše není zrovna ta perníková)

Až tady vlastně zjišťuju, jaký jsem strašpytel, beze srandy. Nemám ráda tmu a nemám ráda být sama doma v noci. V Kutný Hoře sama nikdy nejsem, buď je se mnou Tom nebo když už není doma, vím, že bydlím na sídlišti a všude je plno lidí, městské osvětlení a kdesi cosi. Tady jsem včerejší noc trávila úplně sama, protože táta musel do práce (vlaky asi samy nejezdí) a nejenže tu prostě venku nesvítí světlo, takže jsem po setmění nevystrčila hlavu z baráku, ale jsme úplně na konci vesnice (nevím, jestli tomu vůbec můžu říkat vesnice, prostě pár baráčků) u kraje lesa. Už se nikdy nebudu dívat na horory! :)

Jinak je tady moc fajn. Zatímco v Hoře se v těhle vedrech nedá dýchat, tady svítí sluníčko, ale je tu krásný čistý vzduch a člověk se tu 24/7 nepotí, což je super, protože doma jsem měla neuvěřitelnou spotřebu vody, jak jsem pořád chodila do sprchy!

Konečně mám čas na Kindle a knížky, takže si vždycky odpoledne vlezu na lehátko do příjemného stínu, udělám si jahodový koktejl a pár hodin si čtu, je to neuvěřitelná pohoda. Taky už jsem byla v lese na borůvkách, ale žádný velký nález se nekonal (navíc jsem se asi pětkrát ztratila;)). Jinak fotím cokoliv se vedle mě hne, včeličky, vosy, kočky (který doufají, že po obědě na ně nějaký kostičky zbydou) a podobně.

Doufám, že se máte stejně dobře a užíváte si prázdniny.

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. taky jsem strašnej strašpytel :D kam vlastně přesně jezdíš? :)

  2. Tak to je leháro..:) A musím se přiznat že i já nemám ráda tmu a být ve tmě někde sama, to ani omylem. A Mers stejně lžeš, já vím, že si zase nějakej horo pustíš, znáš se..:P
    A co právě čteš? ;)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist