Nákupy na internetu – SE SLEVOU! Zatím bez hodnocení.

Nakupování přes internet se v poslední době stává velmi populárním a není divu. Určitě jste mu propadly i vy. Takové online nákupy jsou mnohem pohodlnější než ty v kamenných obchodech. Žádné fronty, tlačenice, žádné bloudění po obchodě a hledání zboží. Komu by se nelíbilo udělat si pohodu, čaj, a z pohodlí svého gauče pohodlně nakupovat? Stačí pár „kliků“ a je hotovo.

Ačkoliv je většinou nakupování přes internet levnější než to klasické, i tak není na škodu získat nějakou tu slevu navíc. Ale upřímně, baví vás neustále sledovat kde je zrovna zlevněné zboží? Ani ne. Ideálním řešením je proto služba Plná peněženka, která vás finančně odměňuje za to, že nakupujete. To zní skoro jako sen, že?

logo

Pojďme si to trochu přiblížit!

Plná peněženka je cashbackový portál, který registrovaným uživatelům vyplácí odměny za nákupy v určitých internetových obchodech. „Vydělávat“ začneš už při samotné registraci, protože za ni dostaneš odměnu 50 Kč. A aby toho odměňování nebylo málo, když Plnou peněženku doporučíš někomu ze svých známých či rodině a ti se taky zaregistrují a vzápětí nakoupí, získáš odměnu 200 Kč. A tím nekončíme – pokud si stáhneš takzvanou „chytrou lištu,“ která vyskočí vždycky, když zabrousíš na některý z eshopů, se kterým Plná peněženka spolupracuje, získáváš dalších 10 Kč.

To je pěkný přivýdělek za téměř žádnou námahu, že? Pravděpodobně tím asi nezbohatneš, ale jestli v internetových obchodech nakupuješ často, mohla by se ti tahle služba hodit. Ušetříš s ní nemalé peníze. Peníze si můžeš nechat vyplatit kdykoliv po dosažení minimální částky 100 Kč.

Ihned po registraci můžeš začít pohodlně nakupovat. Určitě tě zajímá hlavně to, u jakých obchodů nabízí Plná peněženka provize. Věř, že ať už tě zajímá cokoliv, ať už je to jídlo, kosmetika, cestování nebo třeba věci do domácnosti, určitě najdeš to, co potřebuješ.

Namátkou jsem vybrala seznam obchodů, které by tě mohly zaujmout:

Astratex – obchod s luxusním spodním prádlem

Parfemy.cz – největší internetová parfumerie

Sexyobuv.cz – Obchod s obuví

Dáme Jídlo – skvělý web, přes který si můžeš objednat jídlo až domů

Mall.cz – internetový obchod skoro se vším

Gap – značkové oblečení

RájKnih.cz – Databáze e-knih a e-časopisů

… a mnohem, mnohem víc

Chystáš se na dovolenou? Príma, když si ji koupíš například přes Invii nebo třeba přes cestovní kancelář Alexandria, dostaneš slevu ve výši až 1,5% za nákup.

Máš vyhlídnuté boty od Bati? Skvělé, ale když si je půjdeš koupit do obchodu, zaplatíš za ně samozřejmě plnou částku. Když si je ale koupíš pomocí Plné peněženky, vrátí se ti velmi slušných 5% z nákupu.

Patříš mezi ty, kteří si oblíbili internetový obchod Aliexpress? Tak dokonce i tam můžeš uplatnit slevu, kterou portál Plná peněženka nabízí! Stačí v obchodě Aliexpress nakoupit a sleva se ti automaticky přičte.

Možná máš pocit, že Plná peněženka je zase jenom další podvod, který slibuje zaručené výdělky. Nemusíš se ale bát, je to naprosto bezpečná věc, kterou už vyzkoušelo spoustu uživatelů a ohlasy jsou více než pozitivní.

07

Proč využívat portálu Plná peněženka?

  • Snadná možnost jak ušetřit za nákupy
  • Žádná omezení, Plnou peněženku mohou využívat opravdu všichni
  • Široký výběr obchodů, které se neustále rozšiřují o nové
  • Věrnostní program, který přináší další výhody
  • Slevové kupony
  • Odměny za registraci tvých známých

Navíc jsem si Plnou peněženku osobně vyzkoušela. Docela často využívám služeb webu Damejidlo.cz, takže jsem byla vážně nadšená, když jsem zjistila, že i s nimi je tento portál propojený.

Samozřejmě jsem se zaregistrovala, informovala o téhle možnosti i mamku a sestru a stáhla si informační lištu. Díky tomu jsem si hned na začátek pěkně vydělala. Potom jsem si objednala jídlo a následující den se mi peníze připsaly na můj účet. Ne vždycky je to ale takhle rychlé. Někdy trvá dokonce několik týdnů, než se ti peníze připíšou na účet, čehož se ale nemusíš bát, je to úplně normální. Provozovatelé Plné peněženky se tak totiž chrání před podvodníky, kteří by si takhle nakupovali různé zboží, ale v zákonné lhůtě 14 dnů ho vraceli. Až tato lhůta uplyne, peníze se připisují.

Potom jsem se rozhodla, že si nechám peníze proplatit, proto jsem o ně přes internet zažádala a do tří dnů jsem je měla na svém bankovním účtu.

Na Plné peněžence se mi moc líbí, že všechno funguje opravdu tak jak má, spolupracují s obrovským množstvím obchodů a tento seznam se neustále rozšiřuje. Taky je skvělé, že peníze, které mám připsané, nikdy neexpirují (nepropadnou), jako je tomu u jiných cashback portálů.

Moc se mi líbí i doplňková služba v podobě slevových kuponů. Když například nakoupíte v internetovém obchodě PradloElegant.cz, který nabízí spodní prádlo, automaticky získáte slevový kupon ve výši 20% na nákup podprsenek. Takže když to shrneme, nejen, že mi vrátí 5% z nákupu, ale ještě dostanu slevu na příští nákup. Uznej, není to skvělé?

A ještě jedna milá zpráva – portál Plná peněženka pro své uživatele připravila věrnostní program, který opět přináší samé výhody. Čím víc nakupuješ, tím větší slevy získáváš. Máš-li například 5 a více nákupů za měsíc, slevy se pro tebe zvyšují o 10% oproti uživatelům, kteří nakupují méně.

Tak nečekej a naplň si svou Peněženku :-)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist