Náramky jsou v módě. Buď IN a měj svůj stylový náramek 4.71/5 (14)

Sháníš originální dárek? Náramky Lavaliere ocení kamarádka i tvůj přítel!

Víš, že podle mnoha průzkumů si muži vybírají ženy i podle jejich zápěstí? Alespoň to muži tvrdí. Jestli je to pravda, nebo ne, vědí oni sami :) Ale proč si své zápěstí stylově neozdobit? Třeba krásným náramkem, který může vyjadřovat tvůj životní postoj, znamení horoskopu nebo přinášet štěstí v podobě kamene, který je ti určen podle data narození.

A právě takové náramky nabízí česká značka Lavaliere, která se věnuje výrobě trendy náramků. Jejich první designová kolekce vznikla v polovině roku 2016. Od té doby spatřili světlo světa další dvě nové kolekce navrhované designérkou, která každým dnem sleduje nové a nové světové trendy. Vybírat můžeš z nespočtu dámský i pánských náramků, které ti upraví přímo na míru. Můžeš tak ozdobit nejen svojí ruku, ale i ruku svého miláčka.

V Lavaliere používají pouze kvalitní, hlavně přírodní materiály, na rozdíl od řady přeprodejců náramků z Aliexpressu, které jsou vyrobeny z plastových korálků a jiných pochybných materiálů, jak píšou na svém webu. Náramky Lavaliere jsou vyráběny ručně v České republice.

Pokud se rozhodneš, si nějaký pěkný náramek pořídit, ať už pro sebe nebo jako originální dárek pro někoho, máš na výběr. Můžeš vybírat podle významu symbolů, podle významu kamene a nebo prostě jen ten, který se ti nejvíce líbí a podtrhne tak dokonale tvou osobnost.

Důležité je zvolit správnou velikost, stejně jako je to potřeba při výběru oblečení, bot či čehokoliv jiného. Pokud zvolíš malou velikost, bude pro tebe nošení náramku nepříjemné. Náramek tě může tahat a škrtit. Zároveň se takto náramek rychle onosí a zkrátí se tím jeho životnost. Stejné je to v případě zbytečně velkého náramku, který se může snadněji poničit a na ruce nevypadá moc stylově :) Doporučuji přečíst si jednoduchý návod, jak zvolit správnou velikost.

Podívej se sama na dámskou kolekci, některé kousky jsou fakt boží! :) Navíc, pokud se ti podaří uhodnout z jakého kamene je následující náramek, můžeš ho v naší soutěži vyhrát právě Ty! Odpověď napiš do komentářů pod článkem.

TIP: Zkuste plastovou obuv

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Hm tak zdá se mi, že by to mohl být kámen Dračí žíla. Nedávno jsme ho trochu probírali ve škole a přijde mi že by to mohl být on. :-)

  2. Ahoj, myslím si, že je to kámen dračí žíla.

  3. Stáňa H.

    Jsou to korálky ze zvětralého achátu?

  4. tipuju ten achat

  5. Je to draci zila

  6. je to tmavě modrý zvětralý achát

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist